Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezd meglátszani az incelprobl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd meglátszani az incelprobléma a születésszámokon?

Figyelt kérdés

A blackpill körökben elfogadott magyarázat szerint a tömegessé váló incelprobléma csak az Y végében és a Z generációban jelent meg, bár a korábbi generációban sem fényes a helyzet. Mivel ez a korosztály eddig fiatal volt, a hatás nem látszott meg a születésszámon (annyira).


Most viszont egy ilyen cikket találtam:


[link]


Lehetséges, hogy ez az ok? A választás később volt.



2022. ápr. 12. 01:07
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

"Igazi kockákról, vagy elhízott, igénytelen férfiakról van szó, akik azóta tervezgetik a jövőjüket, családot.":


Az én ismerősi körömbem ez főleg a lekopaszodott Chadekre jellemző (komolyan). Amikor elvesztették a hajukat, úgy döntöttek, nem buliznak tovább, inkább megmaradnak a meglévő nőjüknél (biztos véletlen a döntés)

2022. ápr. 30. 09:07
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

51-es.


Ez a te ismerősi köröd. Amit meg én írtam le, az az enyém. Ők világéletükben olyanok is voltak, amilyennek leírtam őket, hisz gyerekkori barátaimról van szó. Ez is jellemző a magukat incelnek definiálókra, hogy ami nem fér bele az ideológiai keretükbe, azt nem hiszik el.

Pont erről értekeztem az 50. válaszban, hogy beszorítjátok magatokat ebbe az ideológiai keretbe, és nem fogadtok be olyat, ami eltér ettől. Ha meg mégis, az csak véletlen lehet. 4-5 ehhez hasonló példa, amit leírtam, az csak véletlen lehet, ugye? És ez csak egyetlen ismerősi kör. Ha én tudok 4-5 ilyet mondani, akkor biztosan fogsz még ilyet találni máshol is.


Ha változtatni szeretnél, akkor először ezzel kell kezdened, a gondolkodási kereted szélesítésével. Elhiszem, hogy ebben élni biztonságérzetet nyújt, de attól még korlátok közé szorítod saját magad. Amíg ez így van, addig adhatunk mi akármilyen tanácsot, úgyis csak az önigazolás-keresés lesz a vége. Ha már tanácsot kérsz az emberektől, köszönd meg és próbálj meg megfogadni egyet-kettőt közülük.

2022. máj. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

A születésszámokon az látszik, hogy:

Egyre nehezebb megteremteni a szükséges feltételeket.

Egyre kevesebb gyereket vállalnak, mert csak annyit tudnak felnevelni.

Egyre jobban szaporodik a C+.

2022. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!