Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Laza összejárogatásból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza összejárogatásból lehet párkapcsolat, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
A pasival 1,5 éve összejárunk, általában én megyek hozzá heti egyszer, tőlem 140 km-re él. Akkor egész napot-másfél napot együtt vagyunk, programokat csinálunk nappal, illetve egész éjszaka szexelünk. A kötöttségektől irtózom, nem akarok soha esküvőt, közös lakást, gyereket stb, a függetlenségemet nem adnám fel senkiért. Mindketten lehetünk mással is, én ezalatt 3 pasival voltam rajta kívül, de egyik sem fogott meg, ő is volt másokkal,de erről nem szoktunk különösebben beszélni. Legutóbbi alkalommal ráeszméltem, hogy én már nem szeretnék mást, csak őt, illetve jó lenne, ha heti egy találkozóból csinálnánk legalább kettőt. Van egy szakmai továbbképzés, ami indul az ő városában is, egyre jobban szemezek vele, hogy oda jelentkezzek, így még többet lehetnénk együtt.
2022. ápr. 13. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

>Laza összejárogatásból lehet párkapcsolat, mik a tapasztalataitok?


>A kötöttségektől irtózom, nem akarok soha esküvőt, közös lakást, gyereket stb, a függetlenségemet nem adnám fel senkiért


>Van egy szakmai továbbképzés, ami indul az ő városában is, egyre jobban szemezek vele, hogy oda jelentkezzek, így még többet lehetnénk együtt.


Inkabb nem kellene magadnak hazudnod tovabb eleg ellentmondasos.

2022. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hazudok semmiben, értelmezni kellene a leírtakat. Kapcsolat nem egyenlő az összeköltözéssel. Tovabbra is fontos a függetlenségem, ami egy jó kapcsolatban megmarad, ha nem korlátoznak semmiben. A szakmai továbbképzés miatt többet tudnánk találkozni, szeretek vele, a társaságában lenni, csináljunk bármit is.
2022. ápr. 13. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, kb két hónap összejárás után kapcsolat lett belőle.


Én nagyon megbántam. Attól hogy valaki alkalmas dugópajtinak, még nem lesz jó pár.

+ Én az elején egy csomó mindent ráhagytam, mert úgy voltam vele, hogy szexelni jöttem, nem azért hogy vitázzak elméleti dolgokról. És hát ez később visszafelé sült el, mert amikor elkezdtünk járni, már késő volt megmondani hogy mit gondolok valójában bizonyos kérdésekről.

2022. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyilván, de az esetek többségében ez megmarad egyoldalú dolognak. Beszélj a sráccal mielőtt jelentkeznél arra a továbbképzésre, nehogy meglepetés érjen!
2022. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze, megbeszélem vele, de nem hinném, hogy bánná. Tegnap is ïrt pl, hogy mikor lesz már hétvége, nagyon hiányzom neki.
2022. ápr. 13. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
6. Akkor nála már érzelmek alakultak ki..ezek a mocskos férfiak nem csak dugni szeretnek milyen gáz..
2022. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
#7 Lehet azert hianyzott neki a csaje, mert vannak rajta lukak... Nem tudhatjuk mi volt a mmotivacioja...
2022. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valamennyi érzelem mindkettőnk részéről van, enélkül nem is lehetne. Ha csak a szex miatt hiányolna, akkor megoldaná, extra pasi, megkaphat bárkit.
2022. ápr. 13. 11:34
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

5ös vagyok.


Azért mert ezt írta, még nem biztos, hogy te hiányzol neki. Ilyen kijelentést én is tettem a volt szexpartneremnek és nem arra értettem, hogy ő hiányzik, hanem a vele való szex.

2022. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!