Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Laza összejárogatásból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza összejárogatásból lehet párkapcsolat, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
A pasival 1,5 éve összejárunk, általában én megyek hozzá heti egyszer, tőlem 140 km-re él. Akkor egész napot-másfél napot együtt vagyunk, programokat csinálunk nappal, illetve egész éjszaka szexelünk. A kötöttségektől irtózom, nem akarok soha esküvőt, közös lakást, gyereket stb, a függetlenségemet nem adnám fel senkiért. Mindketten lehetünk mással is, én ezalatt 3 pasival voltam rajta kívül, de egyik sem fogott meg, ő is volt másokkal,de erről nem szoktunk különösebben beszélni. Legutóbbi alkalommal ráeszméltem, hogy én már nem szeretnék mást, csak őt, illetve jó lenne, ha heti egy találkozóból csinálnánk legalább kettőt. Van egy szakmai továbbképzés, ami indul az ő városában is, egyre jobban szemezek vele, hogy oda jelentkezzek, így még többet lehetnénk együtt.
2022. ápr. 13. 10:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt írnak a-t írnak B-t. Aztán hogy melyik igaz, azt a pasi tudja, vele kell erről beszélned.

Lehet párkapcsolat persze, van akinek bejön, van akinek nem. Van aki csak jót tud erről írni, van aki pont nem mert neki nem jött be. Ezt tapasztald ki te magad.

2022. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Lehet több persze. Én is úgy kezdtem,hogy csak szexet akarok a pasitól. Aztán ő belém szeretett,ezt el is mondta rögtön mikor legközelebb találkoztunk.Én kicsit nehezebb dió voltam,de végül nálam is szerelem lett.
2022. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Lehet kapcsolat, de minek? Nem az fog megbecsülni egy kapcsolatban, akinek előtte egy ürítőlyuk koszlott rongyként funkcionáltál.
2022. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13: De nem hallottad? Extra pasi, bárkit megkaphatna.


De persze a 80/20-as szabály hülyeség...

2022. ápr. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!