Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként férfival randiztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként férfival randiztatok aki emberileg szuper de anyagilag nulla?

Figyelt kérdés
Vagy eleve nem lehet szuper ha anyagilag nulla ( nulla alatt értsük mondjuk nettó magyar átlagfizetést és albérletben élést)

2022. ápr. 18. 19:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az átlag magyar valóság?
2022. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%
Eddig nem talalkoztam rosszul kereső férfivel soha.
2022. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

# 2


rosszul keresés számodra mennyi pénzt jelent?

2022. ápr. 18. 19:22
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Ez a kérdés picit "gyakoris előítéletek szagú", az itteni tipikus "bezzeg mink kétmillát keresünk" kommentekre épít, amiknek - megnyugtatlak - fele nem igaz, a másik fele is problémás olyan téren, hogyha ennyi is van valakinek, azzal nem szokás (vagy legalábbis jobb közegeben nem illik) hencegni, BMW-ben rajuló cigó hatása van.


Sokan csalnak azzal is, hogy a brit minimálbért átszámolják Forintra és onnantól mehet a farokrángatás, hogy X millió, holott ez csak a relatíve nagy difinek köszönheti, ami a két pénznem között van.

2022. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kis színes infó: a "nettó magyar átlagfizetés" jóval magasabb, mint amit több millió ember Magyarországon megkeres.
2022. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%

6.


Mivel a politikusok - jóóóóóval átlag feletti - fizetései is benne vannak. Maguknak természetesen idén is bőségesen az infláció felett emeltek, míg máshol pár százalékon is ment a vita. És akkor még emellé ilyen-olyan térítések, bemondásra.

2022. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

"Eddig nem talalkoztam rosszul kereső férfivel soha."


Te valami alternatív valóságban élsz 😃😅😅

2022. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltartja magát egy normális szinten, akkor nincs vele gond.
2022. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Igen, együtt is élek vele, de amíg nekem 4 év alatt lett egy hitel netes lakásom, motorom, ő minden keresetét elcs.eszi legófigurákra, mesékre, minden marhaságra. Még szerencse, hogy a közös kasszába nem mentem bele. Nem vagyok pénzéhes, a szerelem nem erről szól, de nehéz úgy közös jövőt építeni, ha egyedül viszel minden terhet a hátadon.
2022. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes párom koleszos vagy albis volt, nem kiemelkedő fizetéssel.

A férjemmel szintén albiban élünk, és miattam mondott le a jólfizető állásáról. 🤷

2022. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!