Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyit tud emberileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit tud emberileg a legtöbb nő neten?

Figyelt kérdés
Itt gyk-n még katasztrófálisabb a helyzet.Gyakorlatilag szinte minden nő eltünt nulla előzménnyel egy beszélgetés kellős közepén itt gyk-n,semmi vita nem volt egymásról ment az érdeklődés,normál dolgokat osztottunk meg magunkról.Ennyire hulladékok lennének?Netes társkeresőn is rengeteg eltünik.
2020. dec. 2. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Mindennek oka van, és nem biztos, hogy minden esetben direkt, bunkóságból tűntek el.
2020. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem hulladék senki, valószínűleg nem érzeték elég mélynek a beszélgetést, erről nem te tehetsz. Nekem sem írnak vissza a társkeresőn a férfiak, pedig sem kívül sem belül nincs velem baj. Gyk-n nem ismerkednék, mert nem tudom, hogy néz ki a másik, ilyen ember iránt pedig nem lehet szexuális vágyat érezni, akkor meg minek ismerkedni vele ?
2020. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

"Mindennek oka van, és nem biztos, hogy minden esetben direkt, bunkóságból tűntek el."


Akkor légyszi majd ha egy nő sír hogy ghostol a pasi, mond meg neki ugyanezt.

2020. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3: én nőnek, férfinek ugyanezt mondom: soha nem látott embertől nem kell várni semmit.


L

2020. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó én pasi vagyok, pedig elvileg mi érzéketlen szexállatok vagyunk. Ha most ismerkednék neten egy nővel, lehet hogy elindulnék egy úton és nagyon zavarna ha eltűnne. 23f
2020. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lelkednek fáj, hogy nem ír a nő, hanem a büszkeségednek.


Egyébként ez még mindig nem társkereső. Velem is volt olyan, nem egyszer, hogy rámírt valaki a kérdéssel kapcsolatban, írtam neki, vagy csak egyszer, vagy ha volt több kérdése, többször, majd miután lezártnak tekintettem az egészet, megkaptam, hogy na mi van, büdös qrva, hova tűntél.


???

2020. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta már ráírt egy alfa görény,"


Nos, ha már akkora tapló, mint te, akkor legalább nézzen ki jól :D

2020. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Engem simán ghosingolnak pasik a társkeresőn, mégsem sírom tele miatta a kispárnámat. Megszoktam. Még úgy is, hogy ő írt rám, kedves volt, írt magáról egy csomó dolgot, kérdezgetett....aztán válaszoltam és eltűnt. Intelligens nő vagyok, nem vagyok bunkó, normális dolgokat írtam. Nem értem. De nem szidom emiatt a férfi nemet és nem vonok le következtetéseket mindegyikre emiatt.
2020. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Egyébként ez még mindig nem társkereső. Velem is volt olyan, nem egyszer, hogy rámírt valaki a kérdéssel kapcsolatban, írtam neki, vagy csak egyszer, vagy ha volt több kérdése, többször, majd miután lezártnak tekintettem az egészet, megkaptam, hogy na mi van, büdös qrva, hova tűntél."



Ha esetleg nem tűnt fel neked, a kérdező társkeresőről is írt. Az se társkereső. Bezzeg mennyi nő sír, hogy a pasi csak úgy eltűnik akikért oda vannak de nem ismerik rendesen.

2020. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És? Más nők sírásáért mi miért vagyunk felelősek? Mindkét nemből sokan ghostingolnak. Mindkét nemből sokan sírnak emiatt.
2020. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!