Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy incel ferfi atlagosan hany eves koraban szokta elveszteni a remenyt arra h lesz valaha is nője?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

A kérdés ismétlés, ráadásul ostoba is.


1/1


De azért itt is "dörrennek a nagy poénok" masszívan tartva a Sas-kabaré színvonalát.

2022. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Én 18 évesen veszítettem el a reményt
2022. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Incel lehet olyan is, aki mondjuk 20 évesen megházasodik, 30 évesen elválik és utána 45 éves koráig nem talál senkit.
2022. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
3: most mennyi vagy? 37 f incel?
2022. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Most írt a kérdező.Ez csak a szokásos troll, Maya kitudja melyik szám a neve után, mert már annyiszor regisztrált biztos.Múltkor ő írkálta ide ezeket az idétlen incelkérdéseket.Ennyire unalom van a koleszban, vagy mizu?

Lecke kész van már?

nehogy komolyan vegyétek.

2022. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4: Hálistennek nem :)
2022. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudjuk, mert az incelek 80% -a 2020 óta lett csak incel. Addig nem volt ennyire komoly a probléma.
2022. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

En kb. 27-28 eves koromban :)



37F incel

2022. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Először kb. 15 éves koromban jöttem rá, hogy nekem ez nem fog menni, akkor zúgtam bele nagyon egy lányba, akivel szerintem össze is jöhettem volna, de persze közbeszólt az élet.

Aztán amikor 18 évesen egyetemre kerültem ott is előjött újra ez a felismerés, hogy biztosan van valami gond velem...

Bár ez azért nem uralkodott el rajtam annyira, mert mindig voltak mellettem haverok, barátok akik hasonló cipőben jártak mint én, akár ugyanúgy évekig nem volt (vagy azóta sincs) senkijük.

Aztán 21 évesen a semmiből megismertem egy lányt, összejöttünk és 3 évig együtt is voltunk. Ő volt mindenben az első nekem és sajnos az első csalódás is.

Utána úgy gondoltam már van tapasztalatom, legalább nem vagyok szűz, egy viszonylag hosszabb kapcsolat is van mögöttem, biztosan menni fog a dolog.

Hát nem így történt...

3 év eltelt és azóta sincs senkim, kb. fél-1 éve érzem úgy hogy akkor ez számomra már lehetetlen dolog. Ismerkedtem elég sokat, alapvetően introvertált, visszahúzódó típus vagyok, de főleg tavaly eléggé megnyíltam, sok baromságban benne voltam, de semmi nem vezetett eredményre, csak megalázás és megbánás lett mindennek a vége.

Sajnos a külsöm olyan szinten leromlott, hogy már nem látok esélyt semmire, nem is merek / akarok ismerkedni, próbálkozni.

Egyetem kezdetekor még volt bennem remény, főleg lakótársam (csaj) miatt, aki a tipikus szöveget mondta, mi szerint mindenkinek megvan a maga párja, nincs velem semmi baj, meg biztosan összejön majd valami stb.

De az igazság az, hogy a külső olyan mértékben meghatározó tényező, hogy enélkül kvázi lehetetlen labdába rúgni. Akkoriban még azt hittem nincs ezzel bajom (de volt), most már tudom, hogy emiatt esélytelen és azt is, hogy valószínűleg akkor is emiatt nem volt túl sok lehetőségem.

2022. ápr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Már tizenévesen egyértelművé vált, ahogy láttam milyen irányban halad a társadalom.


Akkor még enyhébb volt a férfigyűlölet, de egyértelmű volt mennyire esélytelen lesz egyre több férfinek a párkapcsolat és/vagy szex.

33F

2022. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!