Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elliot Rodger most lenne 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elliot Rodger most lenne 30 éves, szerintetek lett volna csaja ha életben marad a mai napig?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem csinálta volna meg a bûncselekményt. Maradt volna szûz mint itt az a 37F incel, esetleg mára lett volna valakije? Mit gondoltok?

2022. ápr. 21. 18:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem lenne most sem csaja...
2022. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
A srácnak olyan szinten problémás volt a személyisége, hogy azt nem lehetett külsőségekkel ellensúlyozni. Teljesen mindegy, hogy egy ijesztő, empátia és humorérzék nélküli, alacsony EQ-val rendelkező, nárcisztikus, dühtől fortyogó ember milyen sportkocsit vezet, vagy mennyire divatos a megjelenése.
2022. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%

Elliot szerintem ha több szeretetet kapott volna gyerekkorában akkor nem került volna abba a helyzetbe amibe került.

Nem az volt a baj hogy nem talált barátnőt 22 évesen, hanem hogy erre alapozta a saját értékét.

Szerintem mostanra már lett volna valaki. Biztosra veszem hogy szellemileg sokat érett volna. És az arca is férfiasodott volna.

Meg akár a teste is nem tudom.

Inkább az a baj hogy sokáig kezeletlenül maradt egy felszínes környezetben .

2022. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#10. 👌
2022. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
#13-as, szerinted a környezete volt a hibás?
2022. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

15: Igen.

Szerintem a gyerekkora miatt komolyan azt hitte hogy a pénz körül forog a világ. És erre még az internetes incel-doomer közösség is rásegített.

Ha egy szerető közösségben nőtt volna fel akkor biztosan nem történt volna meg a tragédia.

2022. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
#16 Tévedsz, kiskorától rengeteg figyelmet kapott.
2022. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24%

#12



M. Richard mennyire empatikus? Aztan megis bunyoznak erte a csajok.



37F incel

2022. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Normális barátnője biztos nem lett volna, de sok olyan sztori van, hogy a pár mindkét tagja beteg, akár egymást verik. Szóval lehet talált volna valami hozzá hasonló nőt.
2022. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is azt hiszem, hogy rossz helyen élt, és rossz családi háttere volt. Bár szerintem az ő esetében már tényleg nem a külső volt a kizárólagosan meghatározó tényező, olyan szinten torzult a személyisége.

Ha mondjuk kisebb korában (8-10 évesen) elköltöznek máshova lehet nem történt volna meg ami megtörtént.

Ha most élne és semmi nem változott volna körülötte akkor bitosan incel lenne a mai napig.

2022. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!