Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves férfiként még várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfiként még várnátok, hogy megtaláljátok az igazit, vagy inkább örökbefogadnátok?

Figyelt kérdés

Mindenképpen szeretnék gyereket. Sokkal jobban, mint párkapcsolatot.


Félek attól, hogy nem találnék senkit, vagy ha igen, aztán nem jutna el odáig a kapcsolatunk, hogy gyereket vállalnánk, és kicsúsznék az időből.


Vagy ha találnék párt és lenne is gyerekünk, attól tartanék hogy esetleg elválnánk és én meg lehetnék csak hétvégi apuka. Így meg alig látnám. A mai párkapcsolati viszonyok mellett ez nagy kockázat egy férfinek.


Fontos tudni hogy nem Magyarországon élek, szóval lehetséges egyedülállóként is örökbefogadnom.


2022. ápr. 23. 11:52
1 2
 11/16 roundance ***** válasza:
42%
Szerintem csináld. Szokatlan érdekes dolog.
2022. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

8#


Persze nincs gond a megismerkedéssel. Csak azzal van, hogy eljut e a kapcsolatunk odáig hogy gyereket szeretne tőlem. Azt hiszem nekem nincs kedvem annyi energiát beleölni egy kapcsolatba, mert aztán közben bármikor leléphetne akármilyen kis apró dolog miatt. Manapság minden nő olyan tökéletes férfit szeretne, hogy egyszerűen nekem már nincs kedvem ezt megpróbálni megugrani.Viszont gyereket meg szeretnék. Ezért gondolkoztam el az örökbefogadáson.

2022. ápr. 23. 12:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Simán összejöhetsz még 30-as nőkkel, az más kérdés, hogy legtöbbnek lesz már gyereke. De rengeteg 40 est tudok, aki egy gyerekkel rendelkező 32-35 éves nővel jött össze és lett nekik is közös gyerekük. Nem vagy még öreg.
2022. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De, öreg vagy már egy gyerekhez. Aki meg 30-askènt gyereket vállal egy 40-es fèrfival, az olyan is.
2022. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14#


Viszont örökbefogadásnál nem csecsemőt szeretnék, hanem egy olyan 5 éves körülit. Szóval akkor olyan, mintha 35 éves koromban lett volna egy csecsemő gyerekem.


Egyébként teljesen igazat adok neked . Pont azért foglalkoztat ez a dolog ennyire.

2022. ápr. 23. 21:27
 16/16 anonim ***** válasza:

,,De, öreg vagy már egy gyerekhez."


Azért van kapásból vagy 20 férfi ismerősöm, akinek 40-45 között lett első gyereke, vagy 2. gyereke. PErsze 35 előtt célszerű, de van akinek nem jön össze akkor.

2022. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!