Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy 53 éves nőnek egy 40 éves férfi udvarol és ezzel a nővel szeretne élni, lenni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 08:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyesmi nekem mindig fura. Alapból nem járnék nálam fiatalabb férfival.
2021. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Az,hogy a mai világban ez teljesen természetes, nem egyedi eset. Én is ennyi idős nő vagyok,és biztos lenne eleinte fenntartásom azzal,hogy miért is pont engem választ,meddig fog tartani ez a kapcsolat, de ha meggyőződnék arról,hogy valóban kötődik hozzám nem mondanék nemet csak a kora miatt.
2021. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
Semmi közöm hozzá, nem is ismerem, kikről van szó, mért kéne véleményem legyen? Valószínűleg akkor se lenne, ha ismerném őket.
2021. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
3-es, nem értem,hogy az ilyen válaszokat miért kell elengedni..Ha nincs véleményed- nincs véleményed, akkor ne írj.
2021. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
És neked ehhez mi közöd?
2021. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Mondhatnak akármit a nagy "alfahímek", hogy 40 felett a nők már mennek a levesbe külsőleg (az igaz, hogy nagy részük valóban), de nagyon is vannak 40 felett, sőt még 50 felett is nők, akik gyönyörűek. Én is láttam múltkor egy 51 éves nőt és kb. 15 évet letagadhatna a korából... Az más kérdés, hogy ha eltelik mondjuk 20 év, akkor már a nő eléggé öreg lesz valóban a férfihoz. De ez sem feltétlenül akkora probléma.
2021. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Én nő vagyok ės azt gondolom ezzel nincs semmi gond. A férfiak is ezt csinálják egész életükben, nőkről ugrálbak nőkre, mindig fiatalabbakra. Azért mert van pénzük és mert nincsen túl sok érzelmük. A mai kor nője is lehetne ilyen, ha hajlandó lenne végre ő is önzőbb lenni, magát nézni, egzisztenciájára koncentrálni a férfi kiszolgálása helyett és nem foglalkozni a férfiak degradáló ítélkezéseivel, akik lekurvázzák csak mert mer élni és szórakozni.
2021. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

6-os 20 év együttélés után szerinted van jelentősége ki hány éves? Manapság amikor minden második házasság válással végződik semmi biztosíték nincs arra,hogy 20 évig kitart egy korban összeillő pár házassága. De nézzétek meg ezt a covidos időszakot. Hány fiatalt tarolt le a vírus? Vagy mennyi halálesettel végződő baleset van?

Tapasztalat: a férjem fiatalabb volt, sajnos gyógyíthatatlan betegségben elveszítettem.És nem egyedi a történetem.

2021. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem minden a külső. A belső idővel egyre többet nyom a latban. Elcsépelt szöveg, de van benne igazság.

Lehet egy 53 éves nővel is kielégítő a szex, és lehet a 33 évessel is rettenetes.

Nem ez a felállás az általános, inkább idősebb férfi, fiatalabb nő. De ha jól funkcionálnak társként, akkor működhet.

2021. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%

Ebben a korban a kor szerintem már dosztmindegy.


Birom amikor a 70-90 éves nénikék is le akarnak tagadni hogy jaj de jo mêg csak 60 70 nek nŕznek ki.


Nem.mindegy h valaki 60 vagy 70 vagy 90?


A 40 50 éveseknek is javareszt már levsengett van csaladjuk egszisztencia allandóság van az eletukben. Ugyanolyanolyanok 40 es 50 évesen is.

2021. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!