Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen várjak még, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen várjak még, vagy szexeljek olyannal, aki nem tipikusan az esetem, de kedves velem?

Figyelt kérdés
Mit tennétek a helyemben? Én vagyok a nő.

2022. ápr. 23. 13:24
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
67%

Ja, mind ezt mondja, hogy "szívesen segít". Aztán majd jól otthagy.


28 évesen elég éretlen vagy, hogy túlmisztifikálod ez a szüzesség-témát. Kb. ott tartasz, mint én 14 évesen.


Most 40 vagyok, és semmi, de semmi jelentősége annak, hogy kivel és hogyan veszítettem el. (Kivételt ez alól az erőszak jelentene, de arról szó sem volt.)

2022. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok: nem arra gondoltam, hogy akarsz-e szexelni úgy általában, mert az lejött a kérdésedből, hanem hogy VELE akarsz-e szexelni.

Mondjuk a #10-es válaszod után én inkább offolnám a lehetőséget, ez nem igazán biztató reakció a részéről, de hát ezt te tudhatod igazán. Én is egy kalandban vesztettem el a szüzességem (mondjuk nekem bejött a pasi), nem bántam meg, és szerintem te sem bánnád meg csupán amiatt, mert nem kifejezetten a zsánered. Millió más szempontból persze megbánhatod, de szerintem ez pont nem egy olyan dolog, ami befolyásolja a végkifejletet.

2022. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha 28 évesen szűzként még várni akarsz, akkor az a kérdés hogy mire? Mert ha egy nő 28 éves koráig szűz, mert addig nem jött össze a zsánere, akkor miért jönne össze 2-3 év múlva? Mivan ha soha nem jön a tökéletes?


Mi van ha én férfiként így gondolkodnék ahogy te? Az én zsánerem a 18-25 év közötti orosz nők. Azok közül is csak a szebbek. Na most akkor nem röhögnének körbe a nők ha azt mondanám hogy én csak a zsánereimnek megfelelő nőkre várnék.

2022. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
32%
Meg lehet hogy te sem vagy ennek a férfinek a zsánere. Sőt biztos. Valószínűleg nálad is van szebb és vonzóbb nő számára.
2022. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
A kémia működik? Nem tudom, mennyire szoktatok fizikailag egymás közelébe kerülni, de ha "benne vagytok egymás aurájában", jön az az érzés, hogy úgy megcsókolnád, hozzábújnál vagy bármi ilyesmi? Szerintem itt most ez a döntő, mert amúgy 28 éves szűzként már hová várnál...?
2022. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Nem igazán vonz, de túl szeretnék már esni rajta, mert nyomaszt, hogy még mindig szűz vagyok. Ő nagyon vonzódik hozzám, ami nem tagadom, imponál, de nem tudnám viszonozni az érzéseit.
2022. ápr. 23. 14:01
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várjál még nyugodtan 20-30 évet, ráérsz. :D
2022. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem vonz, ne feküldj le vele. Minek tennéd?


Amúgy már jócskán kifutottál az időből, szóval tényleg nem sokat oszt-szoroz, (mennyit) vársz-e még.

2022. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
72%

16#


Hát persze hogy azt mondja és érezteti hogy nagyon vonzódik hozzád, de nyilván nálad sokkal jobban vonzódik a nálad szebb nőkhőz. Mert nálad is van szebb.


Meg mi van akkor ha az általad zsánernek tartott férfiaknak meg te nem jössz be?

2022. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
32%
szűzhártyád azóta elszakadt már szerintem..
2022. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!