Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavar, ha a nő nem fekszik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha a nő nem fekszik le velem a 4-5. randin, de ne szexeljen előttem 2-3 férfinél többel. Miért nem tudtok leszállni a földre?

Figyelt kérdés

Fel nem tudom fogni, mi ez az elcseszett mentalitás bennetek, kedves férfiak. Olvasom az oldalon, hogy 2-3 partner az ideális egy nő múltjában, és mekkora rbanc, ha 8-10 férfivel volt dolga, szinte mindenki ezt írja... Ezzel párhuzamosan meg megy a hiszti, hogy mekkora hű de szemét igazságtalanság és tapló játszma, ha a nő megváratja a férfit, mert nem ezen múlik egy kapcsolat, hogy mikor szexelnek, és nem igaz, hogy hónapokat kell várni a szexre...


De ha hónapokat is kell várni... Tegyük fel, hogy valaki 16-18 éves korától él nemi életet. És tegyük fel, hogy volt neki már 1-2 hosszabb (legalább fél éves) kapcsolata. Ha hónapokat is vár egy új kapcsolatban a szexre, és tart is szünetet a hosszabb kapcsolatok lezárása után, akkor is 4-5 partner körül járhat 22-23 éves korára akkor is, ha van benne tartás. De jaj, az már ribnc, az már alja, az tré, az sok. De veled azért menjen minél hamarabb dugni, mert valahol a harmadik randi után kényszeresen rákanyarodtok erre a témára, és folyamatosan visszakanyarodtok rá. És milyen hülye teszt már az, ha valaki hónapokat vár a szexszel.


Egyszerűen nem értem, mi a frászt képzeltek. Hogy majd ti lesztek a "nagy kivétel", akinek egy szemérmes nő szétveti a lábát csak úgy? Vagy mi az anyám ez az idióta elvárás? Mielőtt bárki rinyálna, nem, nincs sok férfi a múltamban 22 éves létemre, csak 3. De nektek ez is már határeset, akkor is, ha 2 egyéves és egy 4 hónapos kapcsolatról beszélünk. Ehhez képest nem tűr nyomdafestéket, hogy mit kaptam én azért, amiért nem a dugás volt az első dolgom egy friss kapcsolatban, vagy pár randi után... És ugyanezek az emberek kvázzák azokat a nőket, akiknek "ilyen 10 faszijuk volt"... Nem értem a logikát.


2017. nov. 12. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

Jujjj, jujjjjj...jaajjj, jaaajjjj de háborodott valaki. :DD

Gyerünk kérdező, adjad neki, atomot mindenkire :DDD

2017. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Csak azért lotyozzak a lányokat mert mással osszefekudt, de velük nem. Egyébként meg álomvilágban elnek. Nem kell velük foglalkozni. Mindenki azt kapja amit megérdemel.
2017. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Pasikban logikát ne keress.
2017. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
kérdező,ne a gyakori kérdéses emberek véleményére alapozz,csak trollkodnak és a valóságban örülnének bármilyen nőnek. Itt jön képbe az is,hogy mindenki azt árul el a múltjából amit akar,ha adott egy nő 10 szexuális kapcsolattal szerintem bolond lenne bevallani,de szerintem adott esetben egy férfi sem mondja el a kiszemeltjének,hogy neki már volt 20 nővel is dolga. Kár ezeken agyalni,az életben senkit sem érdekel különösebben és tényleg azt mondasz amit akarsz,őszintén én nem is várom el a másiktól,hogy bevallja,mert nem is érdekel egy potenciális jelöltnél csak velem legyen normális ne csaljon meg és kész.
2017. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar a sok múltbéli partner. Sokat várni meg nem akarok (ha már nem gimisek vagyunk), mert a jó szex 10%-ot ad hozzá egy kapcsolathoz, de a rossz szex 90%-ot elvesz belőle.
2017. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Én speciel nem várok hamar ágyba bújást, nem ez a prioritás.


Csak hogy lásd, hogy ilyen is van.


26/F

2017. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Nincs szexibb és kívánatosabb egy feldúlt, pipa nőnél. 🤘😉
2017. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Engem annyira nem tud érdekelni, hogy ki szerint hány emberrel kéne szexelnem. Annyival szexelek, amennyivel én akarok és korlátoltnak is gondolom azokat, akik ezek alapján ítélnek meg embereket. Én soha meg se szoktam kérdezni a randipartnereimet, hogy hány partnerük volt, mi közöm van hozzá? Meg mit befolyásol ez? Az a lényeg, ami a jelenben és a jövőben lesz, a múlton értelmetlen rágódni.
2017. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Azért gondolnak ilyesmit, mert velük is ez történik.


Csomó pancser pasas örül, ha félévente egy nő hajlandó vele szóbaállni, majd mivel tudják, hogy keservesen nehéz másikat találni, mindenáron kitartanak mellette.


Így lesz pár szép, hosszú kapcsolatuk, amiben lehúzták őket, kihasználták őket és megalázták őket. De még mindig csak kevés szexpartnert tudnak felmutatni legalább..


Nem a mennyiséget, hanem a minőséget kellene nézni, dehát ők olyat nem tudnak felmutatni, ezért lovagolnak annyira a számokon.


Na meg azért, mert az a huszonéves nő, akinek eddig 3 kapcsolata volt és mindegyik legalább 2 évig tartott, ugyanúgy kitart a pancserek mellett, ezért jó fogásnak számít.

2017. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
A másik nagy duma,hogy minden nőt leszólnak aki drogossal,alkesszal stb pasikkal jár,aztán tegnap egy nő kirakta,hogy drogozik a fiúja és emiatt szakítani akar,aztán jött a nagyszerű pasik hada,hogy nem tart ki mellette. Jó nagy vicc az itteni hozzáállások nagyrésze...
2017. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!