Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyítja a kérdés, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyítja a kérdés, hogy a nők nem a pénzre hajtanak?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A csávó a minimálbért keresi, mégis van matche és még randizni is sikerül neki. Másoknak meg 10x ennyi pénzük van és semmi nem jön.



2022. ápr. 23. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
És ezt kinek kéne bizonygatni? Az itt rinyáló lúzereknek? Nekik nem fogod tudni. Az értelmes embereknek meg nem kell.
2022. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
csak és kizárólag a férfi külseje számít, egy alkalmi munkákból élő drogos véglény is bárkit megkaphat, ha "helyes"
2022. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Kb. 10 milliós nettó havi bevételig csak a külső számít egyedül. Persze, hogy egy aluliskolázott gyári munkás/Lidl alkalmazott/futár/sofőr/... is talál nőt, ha jól néz ki. Én ugyan nem keresek 10 milliót, de az előbb említettek keresetének sokszorosát viszem haza és tényként tudom neked mondani, hogy semmire se megyek vele, mert ronda vagyok.
2022. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2,3: Ott az igazság. Én mondjuk azt mondom, havi nettó 6 millió már elég, addig csak a külső számít.


Amikor csúnyább férfiakat látsz nővel, az is azért van, mert a nők egy kisebbségének ilyen kinézetű férfi kell.

2022. ápr. 23. 21:06
 5/20 anonim ***** válasza:
11%

#4


3-as vagyok. 6 millió kevés lesz. Keresgéltem puncs.hu-n egy ideig, aztán rá kellett jönnöm hiába keresem az átlag sokszorosát így is kevés egy sugar baby-nek. Egy felső kategóriás csaj kb. 1-2 milliót kér havonta + luxus utazás + autó + ajándékok. 6 millióból azt nem tudod kifizetni csak úgy, ha a te életszínvonalad szignifikánsan romlik. Úgy viszont egyből a felső kategóriás csajnak nem leszel már vonzó. Ezért mondtam, hogy kb. 10 milliótól indul a dolog. Nincs kőbe vésve ez az összeg, de alatta nem nagyon fog menni.

2022. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Úgy viszont egyből a felső kategóriás csajnak nem leszel már vonzó.":


De lehet menni a közép meg az alsó kategóriára is. Nálam annyi a követelmény, hogy ne legyen kövér. Ez alá nem megyek többé (2x kipróbáltam), inkább maradok incel.

2022. ápr. 23. 21:16
 7/20 A kérdező kommentje:
De ha fekete és nagy melle van, még a kövér csajt is elfogadom.
2022. ápr. 23. 21:17
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

#6


"alsó kategóriára is"

Ronda nőd lehet bármikor, ha akarod pénzben is merek fogadni veled. Még nekem is lehetett volna már ronda nőm, nem is egy... Nem vagyunk egyformák, de ha már fizetek érte, akkor biztos, hogy top nő alá nem adom. Abban mégis mi a jó, hogy fizetsz és még így is be kell érned kevéssel...

2022. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8: Hát egyébként ingyen nekem nem jött semmi már lassan 2 éve, leszámítva 1db külföldi lányt -- akivel meg nem sikerült szexelni.
2022. ápr. 23. 21:21
 10/20 anonim ***** válasza:
Nahát mik vannak... És ezen itt tényleg van, aki meglepődik.
2022. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!