Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak egyetemen idősebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak egyetemen idősebben is próbálnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Láttam hogy bár persze a nagy átlag az huszonéves egyetemeken de azért vannak 30-as, 40-es emberek is.


Nem szoktak kellemetlenségek lenni abból hogy az idősebb korosztály is "azthiszi" hogy "jár nekik" ugyanaz mint a huszonéves egyetemista férfiaknak, magyarul ismerkedni próbálnak a huszonéves nőkkel?


Ha más szempontból talán nem is annyira de így ismerkedés szempontból elkülönülnek az egyetemisták nem?



2022. ápr. 27. 23:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk is van pár ilyen vén kéjenc.


Én örülök, hogy itt vannak. Olyan jó érzés, mikor rád nyomulnak, tök kellemetlenül érzed magad, nem mersz szólni senkinek, mert azt hiszed, hogy mások kedvelik és te leszel a szemét, mert undort érzel, mikor a nyakadon lógnak-lihegnek, aztán egy buliban véletlenül előkerül a téma és az egész társaság megkönnyebbülten sóhajt fel, hogy "úr isten, azt hittem, csak velem csinálja ezt!" 😂


Semmi baj azzal, ha valaki idősebb korában egyetemre jár. Én bírom az ilyen embereket. De azért tudja már, hogy hol a helye. Rá sem nézünk, látszik rajtunk, hogy tök kellemetlen az egyáltalán nem baráti, hanem undorító és irritáló nyomulása és észre sem veszi magát bzmeg. Pont egy másik idős évfolyamtársam állította le rólam, szóval tényleg nem a kor a baj, hanem hogy ordít rólunk, hogy qrvára taszít minket (és mindegy h a kora miatt vagy más miatt) és nem száll le a qrva földre. Azt hiszi, minden rohadtul róla szól, észre sem veszi, ha valakinek ez kellemetlen.



Undorító ez az embertípus. Egy igazi irritáló féreg, akár kolléga, akár évfolyamtárs.

2022. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa hogy kerul fiatalok koze. En is most fogom elkezdeni 40 evesen, de levelezon, munka mellett. Ott 30-40 az atlageletkor, nem 20.
2022. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

# 11


ezek a vén kéjencek külsőre milyenek? tehát ilyen jóképű, izmos, vonzó kinézetű 40-es pasik?

2022. ápr. 28. 10:14
 14/18 anonim ***** válasza:
#13: Teljesen mindegy, hogy a korához képest hogy néz ki. Apánk lehetne.
2022. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

#13


Vegyes. Van amelyik egy puhos, kopasz, korához képest is taszító alak és van, amelyikről elismerem, hogy jól tartja magát, mint ahogy elismerem egy 5 éves kisfiúnál is, ha szép kisfiú, vagány stílussal, vagy elismerem egy nőnél is, ha dögös, de ez nem jelenti azt, hogy szexuálisan bármit látok benne. A gondolat is taszít, hogy valaki hozzám érjen, akinek a lánya lehetnék. Sajnálom, de egyszerűen semmit nem mozgat meg bennem, csakúgy, mint egy nő, mivel heteroszexuális vagyok. És az, hogy azt mondod, hogy fiatalosabb, nem segít, egy nő sem fog vonzani attól, ha nincs melle és nem borotválkozik. Attól még nő marad könyörgöm. Ettől még lehet kedves ember, jó barát, jó kolléga, jó társaság. A baj azzal van, amikor elkezd nyomulni és nem értelmezi az én reakcióimat. Ha valaki prédának néz, miközben jelét sem mutattam, hogy vonz (sőt), az undort, ellenszenvet vált ki.


Az pedig egyszerűen csak szomorú és kiábrándító, mikor egy idős férfit látok fiatalok után koslatni. Persze, előfordulnak ilyen párok, előfordul fiatal férfi, idősebb nő is. De mikor valakinek az a mániája, hogy 10-20 évvel fiatalabbakra menjen, mindig elgondolkodon, hogy ennek az embernek valószínűleg semmi sem szent. Aki nem becsüli a korabeli nőket is egy huszonéves mellett, azt inkább nem jellemezném, hogy minek tartom. De nem olyan embernek, akivel le akarnék állni, ha esetleg vonzana. Az ilyen ember egy fetisiszta, nem ismer szerelmet és tiszteletet, mert sekélyes és szellemileg egydimenziós. Különben nem az a korosztály lenne a fő érdeklődési köre, amit rég meghaladott.

2022. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

# 14

# 15


Azt ti is észrevettétek, hogy az is a helyzet az ilyen férfiakkal hogy olyan mintha az ő belső világa 20 éves lenne, mintha úgy érzékelné a világot, de mintha nem venné észre hogy külsőre már nem az.

2022. ápr. 28. 11:43
 17/18 anonim ***** válasza:

"az ilyen férfiakkal hogy olyan mintha az ő belső világa 20 éves lenne, mintha úgy érzékelné a világot"


Az nagyon gáz, ha semmit nem fejlődik valaki 20 év alatt. Az emberek változnak. Egy 40+ nem olyan, mint egy 20 éves, akkor sem, ha maga azt hiszi, hogy igen.

2022. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nálunk volt egy 30+ férfi anno az évfolyamon, bölcsészkaron. Jó fej volt, normális, amúgy programozó. Annyira nem is nézett ki jól, de összejött a legjobb csajjal a csoportból. Nem tudom, hogy csinálta.
2022. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!