Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok kizáró ok ha egy nőnek csak férfi barátai vannak? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
A tapasztalataim miatt kizáró ok. A fiúbarátok olyanok, mint a Szovjet rakéták Kubában: állandó fenyegetés arra az esetre, ha valami nem tetszik.
2022. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy kizáró. 2 exemnek is volt már fiúbarátja. Mind a kettő megcsalt engem ezzel a baráttal. Épp elég volt ennyi lecke :D.
2022. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Amit sokan nem értenek, nem azzal van gond, hogy a nőnek barátai ezek a férfiak, hanem a bizonyos férfiakkal van a gond. Tipikus csurran cseppen típusú, aki csak akkor jönne veled össze, ha szétmentek, de utána ugyanolyan féltékeny lenne mint a jelenlegi barátod. Minél több férfivel barátkozol, annál nagyobb az esélye, hogy lesz köztük ilyen. Mivel férfiak és nők között értelemszerű vonzerő van, ezért sokkal gyakoribb ez, mint te gondolnád (a kérdésed alapján).
2022. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Talán nem is létezik férfi nő között barátság, csak vannak ronda férfiak :D
2022. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, nekem van vagy 8 ismerős csaj, akinek a legjobb barátja fiú. Mind szexeltek már a legjobb "baráttal". Volt aki kapcsolat alatt is. De nem jönnek össze, mert csak "barátok".

Nem hiszek amúgy a fiú-lany barátságban. Valaki mindig többet akar.

2022. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Nem, nem, biztos nem.

Sose lehetne tudni hogy éppen kivel d@gsz.

2022. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Mindig is jobban bírtam a fiútársaságba jobban illő csajokat. Lazábbak, nem kényesek, jobb a humoruk. Kapcsolaton belül is könnyebb egy olyan nővel, aki férfiak között szocializálódott. Velük még egyszer nem kellett játszmázni és hisztizni, számomra ez hatalmas plusz.


És most nem olyan nőkre gondolok, akik körül 50 pincsi nyáladzik barátságot színlelve, hanem azokra, akiknek a foglalkozásuk, érdeklődésük, stílusuk miatt alakult így az életük, hogy a női barátok elkerülték őket.

2022. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Nekem fiúként speciel az összes közelebbi barátom lány, az edzőpartneremen kívül. Bizonyos IQ szint alatt van ez a “de valaki mindig többet akar” jelenség, vagy csak engem nem érint. Speciel azt rakom ki inkább az életemből aki erre “féltékeny”, egy normális csaj is ugyanígy tesz.
2022. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Abszolút kizáró ok

Ha nincsenek barátai az még inkabb oké lenne, de ha csak férfiakkal barátkozik, az nem egészséges (bár az sem ha nincsenek) és totálisan megbízhatatlan egy ilyen nő

Ráadásul van még egy baj az ilyen "mindenki baratnője" csajokkal: a viselkedésük egy zavaró hazudozás, gyakorlatilag azt hazudják a "barátnak" hogy ők kapcsolatban vannak vele, ami pont ugyanolyan idegesítő mint valami agresszív reklám, amiben imádnak engem mint potenciális vevőt

Egyszerűen gusztustalan viselkedés az ilyen, sok férfi számára

Sokaknak meg előny, fene se érti ők mit éreznek

2022. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen nők bizonytalanok. Imponál nekik, hogy vannak férfi barátaik. Csak azt nem értem, miért barátkoznak, ha nem akarnak tőlük semmit. Egy férfi és egy nő nem barátságra van kitalálva, ezt nekem ne mondja senki. Egy kapcsolat alapja lehet barátság, de nem végső cél. Ez nekem mind a bizonytalanságról árulkodik.
2022. ápr. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!