Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen a "nem ciki" tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a "nem ciki" tinder profil? 23/L

Figyelt kérdés
Csak interneten van lehetőségem párt keresni, mert egyébként nem nagyon találkozom emberekkel és nem járok ismerkedésre alkalmas közegbe. Erre pedig talán a tindert találom a legalkalmasabbnak. Többször próbáltam már, de sosem tudom milyen profilt készítsek (mit írjak, milyen képeket válasszak) és kellemetlennek érzem, hogy sok ismerősbe is sikerül belebotlani. Én nem tartom cikinek, ha valaki tinderezik. Viszont azt vettem észre, hogy sokak szemében gáz mikor valaki komolyan veszi és kapcsolatot remél tőle, inkább csak szexkapcsolatra vagy szórakozásból elfogadott használni. Nem akarom, hogy én is nevetség tárgya legyek.
2022. ápr. 30. 22:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Am miert keresel ennyire párt?


És miert nem nyitnak feléd élőben?

2022. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
10%
Mint már mondtam leírást nem olvassa el senki, bármit írhatsz senkit nem fog érdekelni. Képek nélkül viszont már problémásabb. Amúgy vannak balfaszok (értsd mindegy csak lyuk legyen nekik), akik ilyen nőknek jobbra húznak :D. Úgyhogy nőként még ez sem akadály :D. Ennek ellenére jobban teszed, ha teszel fel képeket. Bármi jó, sőt ha hosszú távon jót akarsz magadnak, akkor nem trükközöl így ha pl. dagadt vagy, akkor nem 5 centiről ferde szögben fotózott profil képet teszel fel félhomályban, hanem megmutatod teljes valódat. Megkérheted a szomszédodat, barátnőidet... Tényleg nem kell semmi extra, csak látszódj rendesen és kész utána dőlni fognak a like-ok. Ha válogatós vagy (minden nő az), akkor a match nem jön olyan sok, de ez már csak rajtad múlik.
2022. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk leírhatnád, hogy milyen magas vagy, van e hobbid, vannak e háziállataid stb. Tudod csak így felsorolva és nagyvonalakban. Ez a srácnak is jó mert legalább tud valamivel beszélgetést kezdeményezni. Amúgy en el szoktam olvasni a lányok leírásait. Már ha megfog annyira a képe, hogy továbbmenjek a leírásra.


24/F

2022. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként meg azzal, hogy egy ilyen kérdést feltettél tele leszel itteni 50-es rokkantnyugdíjas bácsikák meg ronda faszik által írt privát üzenetekkel. Szóval lehet Tinderig már nem jutsz el :D.
2022. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Keserű csalódás lesz a vége, ha a Tinderre számítasz.
2022. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%
Aki nem csak kefélni akar, az elolvassa a bemutatkozást, ha van. Szóval nem hülyeség. Nálam plusz pont ha van, az is mutatja, hogy nem megint egy unatkozó kislányról van szó.
2022. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ennyire? Miért, mennyire kellene? Nem érzem, hogy rá lennék görcsölve, de természetes módon vágyok egy párkapcsolatra. Szerintem ezzel nincsen gond. Mint a kérdésben is írtam kevés emberrel találkozom, nem járok ismerkedésre alkalmas közegbe. Magyarul nincs is ki nyisson felém, vagy aki felé én nyissak.
2022. ápr. 30. 23:33
 18/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mindenki olvassa el a leírást, nem is mindenki nézi végig a képeket, valaki reflexből mindenkit jobbra húz stb., de valószínűleg én úgysem őket keresem és szerintem így nagyobb esély van arra, hogy olyannal álljak párba, akivel tudunk is valamit kezdeni egymással. Én is azt szeretem, ha több információm van a másikról és legalább az alapján is tudom szűrni, hogy mennyire lennénk kompatibilisek. Ha valakinek a profilján azt látom, hogy ég és föld vagyunk, akkor hiába tetszik, nem húzom jobbra mert valószínűleg nincsen bennünk sok közös és abból normális kapcsolat valószínűleg nem lesz.
2022. ápr. 30. 23:37
 19/28 anonim ***** válasza:
7%
Hajrá, előtted a világ. Képek fel, aztán menni fog. Nőként eszméletlen sok like-od lesz pillanatok alatt. Abból simán tudsz válogatni kedvedre.
2022. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Nincs gond az internetes társkereséssel, de hacsak nem szexpartnert keresel, nyugodtan lapozz és felejtsd el a Tindert. Tudom, ez a legfelkapottabb és legismertebb, de csak mert faék egyszerűségű és népszerű. Amúgy sok nő csak egotuning miatt van fent. A tinderen senki nem keres komolyat, ezt elhiheted. Nekem pl a Randivonal vált be legutóbb. Sok helyen fent voltam, párra elő is fizettem. Arra jöttem rá, hogy aki komolyan keres, az pl hajlandó egy kis pénzt is rááldozni, nem szórakozik az ingyenesekkel. Vannak persze kamu társkeresők is. Informálódj, keresgélj és felejtsd el a tindert. Ha pedig találtàl egy normálisabb alkalmazást, legyen jól kitöltött adatlapod, írd le kit és mit keresel. Ezen felül ne legyél passzív! Ha valaki bejön, írj rà nyugodtan. Sok sikert!
2022. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!