Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen a "nem ciki" tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a "nem ciki" tinder profil? 23/L

Figyelt kérdés
Csak interneten van lehetőségem párt keresni, mert egyébként nem nagyon találkozom emberekkel és nem járok ismerkedésre alkalmas közegbe. Erre pedig talán a tindert találom a legalkalmasabbnak. Többször próbáltam már, de sosem tudom milyen profilt készítsek (mit írjak, milyen képeket válasszak) és kellemetlennek érzem, hogy sok ismerősbe is sikerül belebotlani. Én nem tartom cikinek, ha valaki tinderezik. Viszont azt vettem észre, hogy sokak szemében gáz mikor valaki komolyan veszi és kapcsolatot remél tőle, inkább csak szexkapcsolatra vagy szórakozásból elfogadott használni. Nem akarom, hogy én is nevetség tárgya legyek.
2022. ápr. 30. 22:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én nem találtam a tindernél szimpatikusabb alkalmazást (pl. a randivonal és az ilyen klasszikus társkeresők nekem nagyon ódivatúnak tűnnek, meglepődnék ha sok fiatal használná) fizetni pedig aztán biztosan soha nem fizetnék érte.
2022. máj. 1. 00:06
 22/28 anonim ***** válasza:
36%
Tinder a legjobb. Badoo konceptuálisan ugyanaz, de kisebb. Puncs.hu jó még, ha sugar baby akarsz lenni.
2022. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Szemét az összes társkereső. Évek alatt se jutsz vele sehová. Nekem pár alkalom volt, azt se tudom hol vannak, nem is érdekel. Való világ. Akivel kompatibilis vagy, azzal működni fog.
2022. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
12%

"...de valószínűleg én úgysem őket keresem és szerintem így nagyobb esély van arra, hogy olyannal álljak párba, akivel tudunk is valamit kezdeni egymással"

Ez butaság

A férfiak nem állnak neki olvasgatni, csakis és kizárólag a kép dönt hogy jobbra vagy balra húzzák az illetőt, esetleg válogatás nélkül mindet jobbra, aztán a végén meglátják mi van.

De ez nem azt jelenti hogy ők nem akarnak utána megismerni: a jobb srácok megpróbálnak megdugni, a többiek ha szimpatikus vagy megpróbálnak akkor megismerni.

Szóval a férfiak pont fordítva gondolkodnak mint te, mert esetleg ők is ismerkednének, de csak azután hogy párba álltatok, és nem az alapján húz hogy egy szaros profil alapján ítélkezik.

Amúgy már ott elb.sztad hogy a tinderben gondolkodsz, nem a komoly kapcsolatokra találták azt ki, és nem is működik ha erre használod. Mert a legtöbben ott le sem tojnak mint potenciális társat

2022. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
87%

Most azt akarod, hogy komolynak látsszanak a szándékaid vagy hogy ne?


Ha kiraksz néhány fehérneműs képet egy szexuális utalással, akkor senki nem fog gáznak tartani, amiért komolyan veszed. Ugyanakkor lehet, hogy ríbancnak fognak tartani és persze mindenki szexet fog nálad keresni.


Ha visszafogott képeket teszel ki és magadról írsz, akkor komolyabbnak tűnsz, mindenki szemében. Persze ettől még sokan meg akarnak majd dugni. :)

2022. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem nevetséges Tinderezni.
2022. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
79%
Hány évesig keresel?
2022. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
35%

Szia! Ne hallgass az itteni nagyokosokra. Nagyon hasznos a tinder, de tudni kell használni és jól szűrni.

Én kicsit több, mint egy éve ismertem meg ott a páromat, azóta együtt lakunk és közös jövőt tervezünk. Ha tudod, konkrétan mit keresel a másikban, akkor ki tudod szűrni, hogy ki az, aki ebben partner lesz és ki az, aki nem. Sok sikert!


23N

2022. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!