Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet örökre egyedül maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet örökre egyedül maradok így, mit tudok tenni hogy társam legyen?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok és még nincs párom, kolléganőm szerint nagyon csúnya férfi vagyok. Őszintén bevallotta ,de én ezt nem tudom hova tenni, mert szerintem mindenkinek más a szép, valamit anyukám és testvérem jó pasinak tart, az a baj hogy nagyon kevés nő jön be kb. 30 nőből 1 -2 . Tinderen is harminc nőből egyett húzok jobbra, volt már barátnőm aki állítólag nagyon csinos volt de nekem valahogy nem jött be, mert volt rajta pár kiló felesleg és sajnos fél év után nem állt fel...
2022. máj. 2. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Haver,jó válogatós vagy.Biztos megengedheted ezt magadnak? főleg ilyen helyzetben..
2022. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Lehet nem engedhetem meg magamnak, de most, akkor mit csináljak, mit tudok tenni szerinted?
2022. máj. 2. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet örökre egyedül maradok "

"volt már barátnőm "

ha a múltban már volt valakid akkor definíció szerint nem lehetsz örökre egyedül

2022. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Talán be vállalhatnál több csajt hogy legyen sikered,és nem a fullos bigékre várni:) Mindenki kezdi valahogy ne feledd..
2022. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Így sok az esélye, h egyedül maradsz.

N30

2022. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha nagyon csúnya vagy, akkor tök mindegy, mennyire válogatsz, a csúnya nőknek sem fogsz kelleni soha. Örökre egyedül fogsz maradni, hacsak nem leszel gazdag.
2022. máj. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert egy darab kolléganőd beszólt neked és szerinte csúnya vagy, attól még nem dőlt össze a világ, nem tetszhetsz mindenkinek. Neki nem jössz be, lehet, hogy valaki másnak meg igen.


Amúgy elég frusztrált bunkó kolléganőd lehet... Én a helyedben nem törődnék a véleményével.

2022. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!