Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként nincs extrém jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nincs extrém jó kinézetem és személyiségem és nem vagyok hajlandó nyomulni a férfiakra, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Nem extrém jó kinézet = ápolt, igényes vagyok, de nem esik ki a szeme a férfiaknak, ha meglátnak. Nem öltözködöm kihívóan, szuper nőiesen (hétköznapokra a farmer+póló kombót kedvelem), nincs nagy mellem, feltűnően szép fenekem, babaarcom, nem sminkelek, természetes színű a hajam.

Nem extrém jó személyiség = csendes, visszahúzódó, távolságtartó vagyok. Nem vagyok hajlandó beszállni a pletykálásba, sz#rkeverésbe, mások kibeszélésébe, emiatt általában nagyképűnek szoktak tartani. Ha mások kezdeményeznek, akkor szívesen beszélgetek velük és így általában jófejnek szoktak tartani, de magamtól nem nyomulok senkire, inkább a háttérben maradok.

Nem nyomulok férfiakra = aki tetszik, azzal is ugyanúgy beszélek és viselkedek, mint mindenki mással, nem "kelletem magam", nem erőltetem a témát, ha semmi jelét nem adja, hogy tetszenék neki. Nem szemezek idegenekkel a buszon, nem állok szóba random nekem tetsző férfiakkal az utcán.


2020. júl. 15. 16:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
39%
A három, általad felsorolt dolog és a pártalálás milyen, általad feltételezett kapcsolatban áll egymással?
2020. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%

Az első két bekezdés nem játszik szerepet abban, hogy egyedül vagy.


"aki tetszik, azzal is ugyanúgy beszélek és viselkedek, mint mindenki mással, nem "kelletem magam", nem erőltetem a témát, ha semmi jelét nem adja, hogy tetszenék neki."


Ez igen. Nőként nem kell kezdeményezned férfiaknál, de adhatnád a tetszés jelét. Ezen kívül nem írtál a szociális életedről, de gondolom nincs sok barátod, munkán/sulin kívül nem jársz sokfelé, nem ismersz sok embert.

2020. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
20%

Van-e olyan nő a Földön, aki nem néz ki extrém jól és van párja/férje?

Van-e olyan nő a Földön, akinek nem extrém jó a személyisége, de van párja/férje?

Van-e olyan nő a Földön, aki nem nyomul a férfiakra, de mégis van párja/férje?


Kedves Kérdező, saját belátásod szerint mennyire vagy intelligens? Milyen magas az EQ-d? És az SQ-d? Mennyire jók a problémamegoldó képességeid?

2020. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
72%
Esélyes. Főleg ha még az is igaz rád, amit a 2-es írt a végén, hogy "gondolom nincs sok barátod, munkán/sulin kívül nem jársz sokfelé, nem ismersz sok embert".
2020. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Tényleg nem járok sokfelé, de ez a modell szépségű és/vagy nyitott, vidám, "társaságban 5 perc alatt mindenki új legjobb barátja" típusú nő ismerőseimnél nem probléma, így is csak válogatniuk kell a náluk próbálkozó férfiak között a suliban vagy a munkahelyükön, de akár még az utcán is. Nálam ilyen nincs, fiúk/férfiak rám sem néznek, hacsak nem "muszáj" nekik, mert pl valami közös feladatot kaptunk egyetemen.
2020. júl. 15. 17:01
 6/41 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, kedves Kérdező, mit keresel te az egyetemen? Mint a kérdésedből kiderül, az adatokat hibásan szűröd, hibásan csoportosítod és hibásan súlyozod, ennek következtében a következtetésed is hibás.
2020. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
Így van, az ő adottságaikkal nem probléma. A te adottságaiddal viszont az.
2020. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem néznek rád mert ahogy le is írtad full közömbös vagy velük. Vannak duci, nem szép lány ismerőseim, mégis van mindig barátjuk mert mosolygosak, vidámak közvetlenek. Nem kell nyomulni és nem kell magadra erőltetni egy fals személyiségét de ha akarsz kapcsolatot akkor mosolyogj rá a sracra aki tetszik, dicserd meg a pólóját, veregesd meg a vállat stb. Ez azért nem akkora megerőltetés nem?


Ha nem adsz jeleket, csak olyanok fognak próbálkozni akiknek minden mindegy. Normális férfiként miért próbálkoznék egy olyan lánynal aki semmi érdeklődést nem mutat irantam?

2020. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#6 a kedvedért kiiratkozok


#8 Más nők is full közömbösek, sőt, időnként egyértelműen el is küldik a próbálkozókat melegebb éghajlatra, de még ennek ellenére is nyomulnak náluk. Nem azt mondom, hogy erre vágyom, de akkor nyilván nem az az egyetlen oka, hogy rám sem bagóznak, hogy nem mosolygok rájuk, hanem egyéb tényezők is szerepet játszanak.

2020. júl. 15. 17:12
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Más nőkre azért nyomulnak mert olyan a külsejük, kisugárzásod mint ami neked nincs. De ez miért érdekel? Azok az ő lehetőségeik, neked meg vannak a tieid, ezekből kell a maxot kihoznod. Az életben bizony tenni kell a dolgokért, ha tovabbra is csak mutogatsz hogy de másnak könnyebb dolga van akkor továbbra is sikertelen leszel. Én is ülhetnek otthon xboxozva mert a haverom így kapott remek állásajánlatot, de az az ő szerencséje volt, nekem így hamar felkopna az állam. Vagy keresek munkát vagy ehenhalok. Azon sirankozni hogy neki így is ment, sehova nem visz.
2020. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!