Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/647 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon helyes, ez egy szimpatikus gondolatmenet tőled.


Azért írtam amúgy, mert sokan viszont esélyt követelnek.

2022. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/647 anonim ***** válasza:
43%

91#

Az az esély, amit kérnek valójában empatikus hozzáállás, anonim fórumon vagyunk, az egyetlen amit elvarhatunk a másiktól (mindhiába) hogy megértéssel viszonyuljanak a másikhoz. Sokatokból pont ez a megértés hiányzik teljesen, így én már ezt sem várom el.

Így persze a stílus elszabadul rohadt könnyen

2022. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/647 anonim ***** válasza:
85%

Aki egy büdös rossz szót mer szólni általánosságban akármilyen nemre, vagy akár velem/mással személyeskedni, vagy mások traumatikus tapasztalatát a kukába dobni, meghazudtolni, vagy kritizálja a női egyenjogúságot, vagy egyéb kártékony, mocskos beszólásai vannak, azzal szemben semmi, de semmi megértésem nem lesz.


Olyannal szemben, aki nem talál társat, szeretethiányos, magányos, elkeseredett, de bánt másokat, megértő és empatikus vagyok.

2022. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/647 anonim ***** válasza:
22%

"Aki egy büdös rossz szót mer szólni általánosságban akármilyen nemre, vagy akár velem/mással személyeskedni, vagy mások traumatikus tapasztalatát a kukába dobni, meghazudtolni, vagy kritizálja a női egyenjogúságot, vagy egyéb kártékony, mocskos beszólásai vannak, azzal szemben semmi, de semmi megértésem nem lesz."

Öhh, hát így nemigen tudlak beazonosítani téged, de erősen gyanítom hogy akkor neked saját magaddal nincs semmi megértésed.

Ha érted mire gondolok

Ezeket látom ugyanis itt nap mint nap nőktől a férfiak felé (is)

"Olyannal szemben, aki nem talál társat, szeretethiányos, magányos, elkeseredett, de bánt másokat, megértő és empatikus vagyok."

Gondolom elírás

De ha nem az volna, akkor a börtönlakók iránt vagy kifejezett empátiával😁

2022. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/647 anonim ***** válasza:
74%

"Ezeket látom ugyanis itt nap mint nap nőktől a férfiak felé (is)"


Azt is elítélem.

Férfi az utolsó börtöntöltelék kéjgyilkos, ahogy férfi a párom, a testvérem, a normális kollégáim, és a szexista, lusta, "addmárideasörtasszony" féle bunkó parasztok is.

Soha nem szidnám így egyben "A (!) férfiakat".


"Gondolom elírás"


Igen. :D

De NEM bánt másokat.

2022. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/647 anonim ***** válasza:
68%

#87

Nem Tinderen ismertem meg az exemet és nem is ezer éves sztoriról beszélünk, szóval annyi esélyed szerintem neked is van, amennyi neki volt. Nem tudom, hogy ez kinek mennyire jó vagy rossz hír, csak gondoltam, megjegyzem.

2022. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/647 anonim ***** válasza:
29%

96#

A tinderkorszak kulturális "probléma", nem pedig az app használatatától függ.

A tinder (és hasonlók) hatásai messze kihatnak az egész társadalomra, igen azokra is akik sosem használták

2022. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/647 anonim ***** válasza:
95%
Arra célzol, hogy bizonyára "húspiac" szemlélettel viszonyulok a társkereséshez, és szóba sem állok azzal, aki ránézésre nem az esetem?
2022. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/647 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy annyit leírnék, hogy azért érzed némi harag félét, hogy nagyon sokat úgy adják elő, hogy a nőknek választani kell aközött, hogy szexuálisan nagyon vonzódik a pasihoz, de az csalja/nem is hajlandó vele komoly kapcsolatra, vagy, hogy a pasi a tenyerén hordozza, komolyan veszi, szereti, de a nő sose tudja olyan vonzónak tartani, nem vonzódik annyira. Lehet, hogy nem te állítod, Kispisti, de nap mint nap találkozni az oldalon ezzel. Akármilyen társkeresési/párkapcsolati problémával fordul ide egy nő, szinte mindig beírja valaki, hogy annyi az oka, hogy talán nem a jó kinézetűekre kéne menni, ne legyenek "felszínesek".

Amikor összejöttem az exemmel, az már baromira nem ma volt, de már akkor is nyomatták ezt ugyanitt + valamilyen formában a való életben is. Én 18-19 évesen nagyon nagylánynak képzeltem magam, és úgy gondoltam, hogy az, hogy a gimiben nem volt barátom, csak fájdalmas szerelmi drámák (kellek, aztán mégsem, csókolózunk, aztán meg mégsincs semmi) és reménytelen szerelmek jutottak, az valami hatalmas kudarc, iszonyúan el vagyok késve. Elhittem, hogy ha végre komolyan járni szeretnék valakivel, akkor engednem kell a csúnyább pasiknak, hiszen ők nagyon tudnak szeretni.

Az egy dolog, hogy bántott és nagyon rosszul sült el, de ha még rendes lett volna, akkor is pszichésen káros hatású lett volna, hogy olyan emberrel van az első szexuális élményem, akihez nem is vonzódom.


Csak, hogy teljes legyen a kép: A fordítottját is utálom, szóval azt, amikor egy nő felsőbbrendűnek képzeli magát azért, mert szép, nem sminkel, nem érdekli az öltözködés, vagy amikor férfiak mondják smink-/divat-/parfümkedvelő, csinos, szép nőkre, hogy azok otthonra nem kellenének, mert felületesek, nincs bennük lelkileg semmi, megcsalnak, pénzre mennek, stb.

2022. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/647 anonim ***** válasza:
94%
Rám nincs hatással a “Tinder kultúra” és zavar, hogy folyton felhozzátok az incelekkel együtt. Régimódi ismerkedő vagyok még a neten is - hetekig tartó beszélgetés, amennyiben szimpatikus, élőben való megbizonyosodás róla, hogy alkalmas-e a partner.
2022. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!