Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/647 anonim ***** válasza:
73%

"Önmagához képest teljesen biztos hogy jóképű"

Ez mégis mit jelent?

2022. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/647 anonim ***** válasza:
93%

Az én exem sem jóképű, sőt, kifejezetten ronda. És akkor ekézem, amikor akarom, és nem a külseje miatt, hanem azért, mert egy bántalmazó féreg volt.

Senkit nem ekézek csak a külseje miatt, hogy "takarodjon". Ahhoz jóval több kell.

2022. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/647 anonim ***** válasza:
9%

71#

A nőhöz képest, nyilván

2022. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/647 anonim ***** válasza:
30%

"Átlag alatti volt"

Na az én vagyok

Én biztosíthatlak hogy sosem volt alkalmam "bántalmazni" senkit sem.

De nyilván azt tettem volna ha van rá lehetőségem, hiszen én rondaként egy bántalmazó féreg vagyok csak semmi más.

2022. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/647 anonim ***** válasza:
5%
*És
2022. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/647 anonim ***** válasza:
90%

#73

Igen, hogyne. Biztos ezért volt minden ismerőse elámulva, hogy "össze tudott szedni" egy olyan szép (igazából full átlagos) csajt, mint én.

2022. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/647 Miss Endzsi ***** válasza:
97%
Nem érted, nincs implikáció feltétlen a csúnyaság és gonoszság között. Van jófej csúnya fiú ismerősöm, aki csupaszív, 163 centi, és van egy átlagos, cuki barátnője 3 éve.
2022. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/647 anonim ***** válasza:
77%

#74:


Hülyeségeket beszélsz. Téged senki nem bántott.


Viszont az enyém valami elképesztően átlag alatti volt, ha már kérdés. És tudod, miért?


Azokat a nőket folyton ekézik, akik 10-15 kilóval többek, mint a fotóikon. Na, én exemnek egy elég látványos, genetikai rendellenessége volt ilyen, amiről nem szólt, hanem premier plánban akkor jöttem rá, amikor ruha nélkül láttam. (Igen, tölcsér mellkas…) Most lehordhatsz mindenféle felszínes köcsögnek, de ott és akkor olyan szomorú és bosszús voltam, hogy egy ilyet nem volt képe elmondani nekem. Nem mellesleg nem lehetett vonzódni hozzá… Az arca sem volt esztétikus, szimmetrikus, de ez… Hiába próbáltam magamra erőltetni, minden egyes alkalommal az szorongatott, hogy “jaj, csak nehogy terhes legyek tőle, mert én nem akarok ilyen gyerekeket”. És nagyon sokáig bűntudatom volt miatta, meg depresszióba estem, hogy nem tudok ezen felülkerekedni.

2022. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/647 anonim ***** válasza:
22%

#78: "genetikai rendellenessége volt ilyen, amiről nem szólt, hanem premier plánban akkor jöttem rá, amikor ruha nélkül láttam. (Igen, tölcsér mellkas…) Most lehordhatsz mindenféle felszínes köcsögnek"


Mégis eljutottál vele odáig, hogy szexeltetek. Többször is, tehát valami miatt csak összejöttél vele.


Tehát mégiscsak kiderül, hogy valójában a genetikai deformitását projektáltad ki az egész külsejére, jellemére és mindenére, hogy mentálisan képes legyél leszakadni róla.


Egyébként tudod miért esik nehezemre elhinni azokat a történeteket, hogy egy nő összejön olyan sráccal akit nem tart vonzónak (és nem fizetős)? Mert akkor velem és hasonló jelentéktelen férfiakkal miért nem jön össze senki sajnálatból?


Nekem még genetikai deformitásom sincs.


Neten én is írhatom azt, hogy kifejezetten vonzónak tartom a 200 kiló feletti nőket, de mikor erre rámírna ismerkedési céllal egy ilyen nő, akkor én égnék be, hogy csak a felpontozásért írtam ilyesmiket, hogy kifelé mutathassam, hogy milyen jó is vagyok.


Mondani mindent lehet, a tettek számítanak.

2022. máj. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/647 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt klasszikus szexuális kapcsolatunk. Nem tudtam volna rávenni magam. A testem tiltakozott is ellene. A többi is elég traumatizáló volt.
2022. máj. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!