Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/647 anonim ***** válasza:
12%

"Amelyik férfi most itt telesírta az oldalt"

A sírás nem itt kezdődik

Azt csak a nők tudnak, igazából itt az oldalon is ők szoktak igazán. Szinte érzem néhány kérdésnél a könnycseppjeiket.

"...az vajon megelégszik a 160 centi magas, szemüveges, férfias arcú, betonpillangó nőkkel?"

Csak a magam nevében mondhatom hogy nyilván nem.

Hasonló a hasonlót kellene hogy elfogadja, és egy normál testalkatú férfinak így nincs dolga tonna-donnákkal, egy szimmetrikus arcú férfinak nincs dolga valami deformált képű nővel, egy a férfiasságára valamit is adó férfinak nincs dolga nőietlen nővel

Az én szintemet egyedül én határozom meg, és szívesen egyedül is maradok ha ez az ára.

Tőletek csajoktól sem várom hogy ilyen szinten alábbadják, vagy akarmennyire is alábbadják az igényeiket. Legfeljebb annyit várok, hogyha már szinten felül van képük válogatni, akkor legalább húzzák meg magukat, és ne a szerencsétlen férfiakat ekézzék!

2022. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/647 anonim ***** válasza:
96%

“Legfeljebb annyit várok, hogyha már szinten felül van képük válogatni, akkor legalább húzzák meg magukat, és ne a szerencsétlen férfiakat ekézzék!“


Te is válogatnál, ha lenne rá kereslet. Ne legyél hipokrita.


Nem mellesleg ezek a férfiak nem voltak szerencsétlenek. Szexuális ragadozók és verbális bántalmazók voltak az első alkalommal, amikor az élet eléjük sodorta egy-egy naiv, csinos lány lehetőségét.


Én ezt akkor is így gondoltam, mielőtt szembejött velem a mostani partnerem, aki egy rendkívül nyugodt, diplomatikus személyiségű férfi - nem mellesleg baromi jól néz ki mellette.

2022. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/647 anonim ***** válasza:
97%

"160 centi magas, szemüveges, férfias arcú, betonpillangó nőkkel"


Őket nem detektálja nőként az agyuk, szóval már az értelmezési tartományukon is kívül esnek. Az eddigi megfigyeléseim alapján a szótáruk szerint:

"csúnya nő" = valójában átlagos nő

"átlagos nő" = fullos nő smink nélkül, egyszerű farmer + póló kombóban

"szép nő" = ugyanez a nő kirittyentve, kicicomázva


(Amúgy én is 160 centi vagyok. 😥 😀)

2022. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/647 anonim ***** válasza:
96%

#63:


Egye fene. Maradhat. :D

2022. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/647 anonim ***** válasza:
7%

"Te is válogatnál, ha lenne rá kereslet. Ne legyél hipokrita."

Nyilván

De nem ekézném a rondább nőket, hogy takarodjanak a szemeim elől mielőbb. Szóval már különb lennék mint az itteni feminácik.

"Nem mellesleg ezek a férfiak nem voltak szerencsétlenek"

Magyarul jóképűek voltak

Ha szexuális ragadozók akkor a nők szemében vonzóan kell hogy kinézzenek. Aztán miután hogy ti csalódtatok bennük, kellett bűnbak a szemetekben. Hát nyilván a ténylegesen ronda férfiak. Olyan átlatszóak vagytok na

2022. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/647 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltak jóképűek. Teljes tévképzetben élsz.
2022. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/647 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
Dehogyis, nagyon nem volt jó képű, és mégis most van egy felesége, aki a szintje.
2022. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/647 anonim ***** válasza:
6%

Önmagához képest teljesen biztos hogy jóképű, máskülönben nem jön össze vele senki

Ez teljesen egyértelmű

2022. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/647 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt az. Te ismered talán ezeket a férfiakat?
2022. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/647 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Átlag alatti volt.
2022. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!