Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, ti járnátok olyan férfival aki 31 éves, nem volt nője, és szűz?

Figyelt kérdés
Vagy ez kizáró tényező?
2022. máj. 7. 16:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy gondolkodik ahogy én és tetszik külsőre, akkor igen.
2022. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Komoly problémája lehet, ha ezt az elmúlt 15 évben nem tudta megugrani. Hosszasan lehet elemezni, hogy mi ez, de én egy pasinak sem vagyok hajlandó udvarolni, hogy hátha igent mond.
2022. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

Valami defektje biztos van annak, aki 31 évesen szűz. (Hacsak nem katolikus pap, de akkor meg azért nem játszik. :D)

Voltam már "pszichológus" a kapcsolatban, nem leszek még egyszer.

2022. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Mivel nincs a homlokára tetoválva.. így ez nehezen derül ki.
2022. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%
Voltam ilyen helyzetben, de megismerkedéskor nem tudtam róla. Már hetek óta chateltünk, mikor elmondta, hogy még nem volt barátnője és szűz. (Én 28 éves voltam, ő 32) Mikor elmondta, akkor nagyon furán érintett, de igazából addigra már voltak iránta érzéseim és nem tántorított el. Ha rögtön első nap elmondja, akkor egészen biztos, hogy másként alakul a dolog és nem lett volna belőle kapcsolat. Sajnos a személyes találkozások alkalmával kiderült, hogy mi az oka a szüzességnek és hogy nem volt még barátnője, képtelen volt beilleszkedni a társadalomba. Mivel apránként más problémák is kiderültek, viszonylag hamar vége lett a kapcsolatunknak. Hozzáteszem, a szexben abszolút nem volt érzékelhető, hogy kezdő.
2022. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
47%

2-es és 3-as, azért szerintem ez nagy általánosítás a részetekről. Én 29 vagyok szintén szűz, csak diákszerelemeim voltak még gimiben régen. Azóta nem foglalkoztam a témával aktívan, mert nem is annyira érdekel. Van normális munkahelyem és viszonylag kényelmesen élek, szerintem jó ekkora szabadságban élni. Gondoljatok bele, senki nem nyaggat, azzal foglalkozok, amivel akarok, nem kell alkalmazkodni stb. Nekem jelenleg abszolút nem célom egy párkapcsolat, sem a családalapítás.


Most biztos elleszek könyvelve nő utálónak vagy ilyesmi, de én nem utálom őket. Egyszerűen nem is találkoztam olyannal eddig, akivel lett volna jó kémia. Olyannal meg nem jövök össze, akivel nem passzolok, sem az ő sem a saját időm nem rabolnám ezzel. Nem hiszek a "majd megszeretjük egymást" dologban sem.


Nem görcsölök a témán, de a "biztos defektes" kommenteken mindig jól megforgatom a szemem.

2022. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha továbbra is, naponta kiírja ide a kérdését. Nem unod B+?
2022. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

6

Nem állítjuk, hogy nőgyülölő vagy, azt sem hiszem, hogy rossz ember, rossz barát vagy kolléga lennél.

De az biztos, hogy nem lennék együtt olyasvalakivel, aki nyűgként tekint a párkapcsolatra, és egyetlen nővel sem találkozott még, aki megfelelne neki. Ez természetesen fordítva is igaz: bizonyára sem én, sem a 3-as kommentelő nem ugraná meg a lécet nálad, tehát ne érezd úgy, hogy ez valamiféle burkolt sértegetés a részemről.


Teljesen legitim álláspont, hogy nem akarsz párkapcsolatot, de engedtessék meg, hogy némi gyanúval tekintsek egy olyan emberre, aki 29 év alatt senkit sem talált, akivel kölcsönösen vonzódtak volna egymáshoz. És voltaképpen mindegy, hogy te nem kellettél a nőknek, vagy a nők nem kellettek neked, a konklúzió ugyanaz: velem sem működne.

2022. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
32%
Soha
2022. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
17%

5: "Sajnos a személyes találkozások alkalmával kiderült, hogy mi az oka a szüzességnek "

na mi? várj kitalálom, alacsony volt és ronda

2022. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!