Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, ti járnátok olyan férfival aki 31 éves, nem volt nője, és szűz?

Figyelt kérdés
Vagy ez kizáró tényező?
2022. máj. 7. 16:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
19-es, igazad van. Csajozhatnék, ha annyira akarnék, de nem érzek rá késztetést. Lehet 5 év múlva máshogy fogom gondolni.
2022. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
68%
Csak a személyiség számít.
2022. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
74%
Olvastam nemrég egy cikket hogy Amerikàban egy csàvó 60 éves koràig nem volt nővel, keresztül futotta amerikàt hìres lett és utàna csajozott be..Szóval nem vagy lekésve még :)
2022. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
58%

Nem, nekem ez 30 fölött már red flag.

Az embernek idô és munka megtanulnia a párkapcsolatban működést és a jó szexet is. Nem venném ezt a nyakamba egy 30+os emberrel.

2022. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
#24 Miből gondolod azt,hogy egy ember akinek voltak màr kapcsolatai az képes kapcsolatban működni illetve jó a szexben, ellentétben avval akinek nincs talasztalata de mondjuk formàlható? Erre sincs garancia elárulom neked.Van ismerősöm akinek sok kapcsolata volt és egyszerűen mindegyik romokban hevert a végén , a mostania is egyszerűen alkalmatlan rà..szóval ennyi.
2022. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
20%
25) egy szóval nem mondtam, hogy akinek voltak már kapcsolatai, az jó is ebben. Annyit mondtam, hogy személy szerint nálam kizáró ok, ha nem volt, mert még semmit nem tapasztalt és tanult a témában.
2022. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
58%
#26 Megértem és elfogadom hogy nàlad ez kizàró ok, csak szàmomra meg ez a furcsa hogy ez alapjàn elìtélnek valakit. Sajnos nem mindenki van olyan szerencsés helyzetben hogy ki tud alakítani pàrkapcsolatot fiatalon,mert mondjuk olyan életkörülmények között él ,hogy nem teheti meg csak később mire rendbe teszi az életét..És ez csak egy példa volt a sok közül
2022. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
39%

27

Nem velem beszélgettél eddig, de hadd válaszoljak...


Egy állásinterjún sem vet jó fényt az alanyra, ha 30 éves koráig még nem dolgozott. Persze nem csak a tapasztalattól lesz valaki jó munkaerő, de HATALMAS red flag, ha eddig még egyetlen helyen sem próbálta ki magát.

Az meg elég rossz kifogás, hogy az élethelyzet miatt nem sikerült. Kelet-Magyarország csóró falvaiban a putriból is összejönnek az emberek, nem ezen múlik.


Emberileg egyébként nem ítélkezem, sőt együttérzek azzal, aki képtelen párkapcsolatot kialakítani. Amúgy sincs közöm senki magánéletéhez, de az enyémbe nem valószínű, hogy beengednék olyasvalakit, aki 15-16 év alatt semmi sem sikerült ezen a téren

2022. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
57%
27) a legkisebb mértékben sem ítélek el ezért senkit, csak nem szeretnék vele párkapcsolatot.
2022. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
74%
#29 Én meg olyannal nem szeretnék pàrkapcsolatot aki "kiélte" magàt és a fél falu àtment rajta..nem ìtélem el de valahogy nemjön be.. Úgyhogy 1:1
2022. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!