Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, ti járnátok olyan férfival aki 31 éves, nem volt nője, és szűz?

Figyelt kérdés
Vagy ez kizáró tényező?
2022. máj. 7. 16:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
66%

Kizárt hogy újra szenvedjek ilyennel! Kb 5 évvel ezelőtt adtam egy srácnak hosszabb ismerkedési szakasz után. Mert találkozni sem mert 2 hónapig. Aztán megismertük egymást. Felénk volt de nem rossz szándékú. Szex megtörtént és rögtön meglett a bibi hogy miért volt 30 évesen szűz! Kis farok komplexusa volt. Ez kihatott az egész életére. És a poén hogy nem is volt vészesen kicsi! Olyan 16 cm körüli de kicsit vékonyka. Persze a állandó depressziója miatt és nem maradt ezzel a méret aggódással… dobtam.


És soha többet nem kockáztatok olyannal aki elmúlt 20 éves és nem volt még kapcsolata.

2022. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
62%
Kizáró tényező. Ilyen esetben valami biztosan nem stimmel.
2022. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokminden mástól függ, hát először is vonzódjak hozzá... utána jön minden más szempont.
2022. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
40%

6-os

2-es vagyok. A reagálásod láttán nekem nálad is villog a piros lámpa. Ok, nem érdekel párkapcsolat, család, baromi független vagy, szép dolog ez! Ettől függetlenül lehetne aktív szexuális életed, minimum nem kellene 29 évesen szűznek lenned.

Már eleve az önbecsapás, ha te eleve nem jössz össze olyannal akivel nem passzolsz, hiszen az hónapok, évek alatt derül ki. Az meg az álmok kergetése kategória, ha te azt hiszed, hogy majd az első lesz az örök társad. Mindegy is hiszen nekem fogalmam sincs, de te biztos tisztában vagy a valódi okkal, ha elfogadsz egy tanácsot próbáld levetkőzni, mert a gátlás rossz beidegződés, és egyre nehezebb lesz megszabadulni tőle.

2022. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
72%
10-es, nem unod még magad? Mindenhova gusztustalan hozzászólásokat intézel, nem kéne inkább magadba nézni és nem másokra hárítani a frusztrációdat?
2022. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
90%

14-es (6-os vagyok),


Lehet én értelek félre, de nekem ez úgy jön át, mintha az aktív szexuális élet kötelező lenne. Szerintem nem az. Amúgy nem csak női maszturbációs eszközök vannak. Én beruháztam pár komoly japán gyártmányú dologra, párszor meghágom hetente és nyugiban maradnak a hormonjaim. Vagy klasszik maszturbálok, mikor milyen kedvem van.


Nem érzem, hogy gátlásaim lennének bármivel kapcsolatban. Nem kell itt semmi rejtett dolgot keresni.


Ha szerintetek abnormális vagyok, ok, ti véleményetek és tiszteletben tartom.

2022. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
90%
Bazsi?
2022. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Baszki ezt az alacsony romda csavot ismeri a neten? 😂
2022. máj. 7. 20:56
 19/39 anonim ***** válasza:
84%

16-os Dehogy kötelező!

Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy a "japán dolgok" helyett csajozhatnál tét nélkül, ha már a párkapcsolat nem érdekel.

2022. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%

"csajozhatnál tét nélkül"


aha mert az úgy megy, főleg manapság, amikor ha nem vagy magas és helyes akkor a nők kb emberszámba se vesznek, nemhogy szexeljenek veled

2022. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!