Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy még soha nem volt barátnőm, most akkor a külsőmmel vagy a személyiségemmel van probléma?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és tényleg nem volt soha senkim, ezt eddig a nagyon előnytelen külsőmnek tudtam be. Introvertált,csendes,visszahúzódó,félénk természetem van. Keveset beszélek, meg igazából alig van valaki akivel tudnék beszélgetni mert meghúzódom a háttérben és elfoglalom magamat a kis világomban. Már tinédzser koromban éreztem,hogy nekem sohasem lesz barátnőm. Akkor is csak néztem és álmodoztam a lányokról de odamenni nem mertem egyikhez sem mert nem vagyunk egy súlycsoport,túl jók voltak hozzám, nem vagyok méltó hozzájuk. Úgy éreztem nem érdemelnék meg egy lányt sem. Amiatt gondolom ezt, mert nem nézek ki olyan jól saját belátásom szerint. A tükörben amikor látom magamat nem érzem úgy,hogy vonzó lennék a női nem számára.

2022. máj. 9. 22:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, küldj egy képet priviben és megmondom. Bár nem lány vagyok, ha így is megfelel.


23F

2022. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
7%

Külsőddel nyilván. Amúgy Tinder tökéletesen beáraz, próbáld ki. Én is ronda vagyok, én is már 7-8 évesen tudtam, hogy ebből baj lesz. Baj is lett. Most 25 évvel később se volt még senkim. Igaz 1-2 ronda nőm lehetett volna már, de ők meg engem nem érdekeltek. Ronda nőd a saját szintedről neked is természetesen lehet bármikor, ha nem vagy olyan hülye mint én, hogy csak a szép nők tetszenek. Többi amit leírtál meg totál irreleváns, nők külső alapján választanak és ez a te tapasztalatod is, különben ennyi idő alatt már lett volna pár nő, aki felszedett volna téged (jóképű haverjaimmal megesik, hogy nők mennek oda hozzájuk).

Photofeeler.com-ot még kipróbálhatod, ott is elég valósan értékelik az embert. Csak az "Attractive" értéket nézd és azon belül is csak a nyers adatokat (data tab). Ott látod, hogy milyen szavazatokat kaptál. Én csak a legrosszabbakat szinte.

2022. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is küldhetsz. Én nő vagyok, de én meg mondjuk öreg. De azért látni még látok 😂
2022. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Na, már megint kezded, trollocska? Megmondom én a frankót: beszéljél a családtagjaidon kívül másokkal is. Mármint IRL, azaz élőben. Ne interneten, mint ahogyan itt szeretnél. Mert ugye ezt a kérdést is (már megint) arra akarnád használni, hogy a gyanútlan, neked (általad abszolút meg nem érdemelten) segíteni akaró emberek idejét, energiáját, és ami számodra a legfontosabb: FIGYELMÉT lerabold, mint valami sz*ros kis ötéves. Érzelmileg ugyanis kb. az ő érettségüknek megfelelő szinten vagy.
2022. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll.
2022. máj. 9. 22:18
 6/28 anonim ***** válasza:
21%
Ha, ha, ha. Hát peeeersze, hogy nem. Én meg a Hófehérke vagyok. De a többi ellen, amit írtam, érdekes módon nem tiltakozol. Miért is nem elégszel meg a korábbi kérdéseidre érkezett több száz válasszal, te szemét, sunyi kis energiavámpír? Nem volt még elég?
2022. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hogy mit reagálok úgyis süket fülekre talál.
2022. máj. 9. 22:25
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
Azért nincs barátnőd, mert a szüleiden kívül másokkal nem vagy hajlandó szóba elegyedni. Mármint élőben. Problem solved.
2022. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ezt inkább arra helyesbíteném, hogy nem nem akarok, hanem nem tudok. Annyira fejletlenek a szociális képességeim, hogy beszélgetni sem tudok másokkal.
2022. máj. 9. 22:32
 10/28 anonim ***** válasza:
37%

#9


Tinder. Ki se kell mozdulnod, meg se kell szólalnod, ha jól nézel ki. Ha meg ronda vagy, akkor meg úgyis mindegy.

2022. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!