Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mirő kell beszélni a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirő kell beszélni a mai csajokkal? Komolyan már minden témát feldobtam. 33 éves férfi vagyok, egyedül élek, dolgozok, van autóm, de tök reménytelen.

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Milyen témákat szoktál feldobni?
2022. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Életvitel, munka, és hogy mit képzelek a jövőrő.
2022. máj. 10. 18:02
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen semmi se érdekli őket.
2022. máj. 10. 18:02
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem lehet, hogy te nem érdekled őket?
2022. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az is lehet, de úgy se jutok el többre, hogy képet láttak volna rólam.
2022. máj. 10. 18:05
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem a téma nem érdkeli őket, hanem te. Vagy nem vagytok olyan viszonyban, hogy részletesen beszámoljon neked.
2022. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezek tök unalmas témák. Mint egy állásinterjú.
2022. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

És hogy dobtad fel ezeket a témákat?


-Szoktál sportolni?

-Igen, úszni járok néhány alkalommal meg kondizni

-Az jó és mi a kedvenc ételed?

-...


Mert ha így, akkor baszhatod.


Az agyatlan faggatózást senki sem szereti. Én is vakarózni tudok attól, mikor valaki kérdez, én válaszolok, lehetőséget adok neki arra, hogy tudjunk beszélgetni az adott dologról, de természetesen telibeszarja és felteszi a következő teljesen irreleváns kérdést.


Utoljára így interjún éreztem magam. Fickó jött 3 összetűzött oldallal, tele kérdésekkel és pipálgatta, mire válaszoltam helyesen a szakmai elméleten belül, aztán mikor a végére ért, el is köszönt. Ez tök jó egy kiválasztási folyamat során, de randira nem azért megyek, hogy Vouge 73 questionst játsszunk, amire természetesen én felelek csak, róla meg semmit sem tudok meg, mert nem bír érdemben reagálni, megosztani velem a gondolatait.

2022. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Hány éveseknél próbálkozol?
2022. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezz valami személyeset
2022. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!