Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is teljesen felesleges férfiként a társkeresőzés, ha nem úgy nézel ki, mint Jason Momoa/Brad Pitt/Justin Bieber/stb. és/vagy nincs egy halom státusszimbólumod?

Figyelt kérdés

És akkor is csak a normál csajozás, ismerkedés mellett, kiegészítőnek. Mint ahogy a gazdagnak is kedvtelés, úri hóbort egy árverésen való részvétel.


Ezzel szemben a nőknek a társkereső a legjobb dolog, ami történhetett, hiszen korlátlan férfitömegből tudnak válogatni.


Ugyanazt teremti meg számukra, mint a boltok az emberek számára, ahol rengeteg termék közül tudsz válogatni és a legnagyobb probléma a bőség zavara.


És vannak a vásárlók között is különbségek, a csövesnek csak zsömlére telik, a gazdag fel tudja vásárolni az egész márkásital készletet meg legújabb lapostévét, de ahogy a csöves is legtöbbször tehet arról, hogy ilyen szűk büdzséből gazdálkodhat, a társkeresőn népszerűtlen nővel is biztosan van valami súlyos gond.


És van a hedonikus adaptáció, ami a gazdagokat is fenyegeti, mikor már nem tudnak semmitől boldogok lenni és belefulladnak a kokainba vagy autóbalesetük lesz, amint 300-zal repesztenek a sportkocsival, itt is hamar hozzászoknak a társkeresőző nők és már csak azt érzékelik, mint a boltban, hogy a zsömle is drágul meg egyre rosszabb minőség meg a drága sem garancia a minőségre meg nincs a méretében ez se meg az se meg el kell gyalogolni messzire és ott derül ki, hogy eladták az utolsót is 5 perccel ezelőtt, nehéz kérdések ezek.


De próbáljuk meg beleélni magunkat a termékek helyébe... Mondhatnánk, hogy nem olyan rossz a zsömlének, mert általában megveszik, de az igazság, hogy minden nap nagyon sok járulékos veszteség keletkezik így is és ami még fontosabb: azért veszik meg, mert ALAPVETŐ TÁPLÁLÉK.


Pont mint amilyen alapvető régen volt a férfi, amikor családfő volt, érdeke volt a nőnek egy férfit találni, egy férfivel tartósan összejönni. Nem bizonyos férfivel, nem kell félremagyarázni. Egyikkel a sok közül, így volt rajta egy nyomás, hogy gyorsan még az előtt találjon valakit, mielőtt már csak a selejt marad. Mint zsömléből a száraz, amit mindenki összefogdosott vagy zöldségből, gyümölcsből a fonnyadt, mert mindenki a legszebbeket kapkodja el.


A zöldséges és a pék szintén a zsömlék és a zöldségek közötti egyenjogúságot segítette azzal, hogy előre pakolta időnként a fonnyadtabbakat, szárazabbakat, amik a nap elején még jók voltak, de ha ismét hátra kerültek, akkor már sokkal rosszabb állapotban voltak zárás előtt, akkor már tényleg senki nem szívesen vitte el.


A társkeresésben az egész világ a nők oldalán áll, nem a férfiakén. Csak a legtökéletesebbek jöhetnek szóba, akiben egy pici hiba is van, az már eltűnik a látótérből.


Ráadásul a férfire már nincsen szüksége a nőknek, aki azt állítja, hogy van, arról hamar kiderül, hogy olyan igényei vannak, aminek csak egy szűk kör felel meg és pont abba a szűk körbe tartozók nem akarnak megfelelni neki, így nem találkozik a kereslet a kínálattal.


Mint mikor valaki olcsó Armani öltönyt vagy olcsó Ferrarit szeretne venni és panaszkodik, ha az annak látszó olcsó termék minősége kritikán aluli és váltig állítja, hogy neki nincsenek nagy igényei, hiszen ezeknek alapnak KÉNE lenni.


A közvéleményt pedig ugyancsak a győztesek írják mindkét nemből. Aki beixelt 5 számot és megnyerte a főnyereményt is egyszerűnek tűnik és mindenki mást is bíztat, hogy "van esélyed, sosem lehet tudni", de ugyanerről más véleménnyel van az, aki egész életén át hetente 2-3 szelvényt is kitöltött, eltelt 50 év és még mindig egy négyes se jött neki össze, csak néhány hármas meg annál több kettes.


Úgyhogy az anekdotikus "nekem sikerült" meg "ismerőseim bizonyos részének sikerült" érvelések helyett racionális, tudományos álláspontra helyezkedve ugye, hogy annyira van értelme férfiaknak társkeresőzni, mintha lottóznának, csak cserébe a szelvény is drágább és a játék is teljesen véletlenszerű, hogy mikor van, milyen gyakorisággal és meddig kell 1-1 esélyre várni.


A nőknek ezzel szemben olyan, mint mikor árverésre bocsátják magukat, lehet kijózanító és lehet egóromboló, ha valaki túl sokra tartja magát, de a társkereső globálissága és az azon elérhető férfimennyiség miatt ugyanúgy a legreálisabb képet kapja az ember, mint ahogy a jófogásos vagy ingatlanos hirdetések alapján is be lehet saccolni az átlagárat, a reális piaci árat, ami alatt 1-2%-kal elkelnek a dolgok, fölötte meg hirdetheted magad/termékedet évekig is, várva a balekra, aki majd annyiért megveszi vagy az inflációra, ami kisegít, de az is csak bizonyos termékeknél, elektronikai eszközöknél sürgősen kell engedned belőle, ha nem akarod, hogy rád rohadjon vagy extrákat vállalnod (például elviszed egy másik kerületbe vagy postázod saját költségen).


Itt is ugyanebben a dilemmában vannak azok a nők, akik társkeresőn sem találnak párt maguknak.



2022. máj. 11. 15:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
26: Olyan "réteg" amúgy már van: metroszexuális. 🙃
2022. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#26: "Azért mondjuk, hogy több a jó nő, mint a férfi, mert a nők úgy általában jobban odafigyelnek magukra."


Úgy azért el lehet jobban ficeregni még 130-150 nettós fizetésből is, ha


1. Nőként nem ciki a mamahotel még 40 évesen sem. (ha nem hívogatja anyu meg nem ő öltözteti és főz helyette)

2. Nőktől nem várnak el vagyont, bőven elég, ha nem adósodsz el, önmagadat el tudod tartani, ha a férfi csóróbb, akkor még jól lábtörlőnek is használhatod, hogy szégyellje magát, amiért ennyi idősen ennyit ér, őszintén sajnálod őt, de ne kelljen már összejönnöd vele, azért neked gondolnod kell a leendő gyerekedre vagy arra, hogy azért el tudjatok közösen menni ide-oda, legyen kocsi, stb.

3. Még a legputtóbb proli is igyekszik kisajtolni magából párszáz forintot egy fagyira vagy valamire, hogy meghívja a nőt, imponáljon neki, ezt a társadalmi berögződést nem nagyon akarják a nők se lebontani. Egyes feministább országokban, nyugaton igazi "how to" YouTube videókat készítenek róla, hogy milyen lehetőségeik vannak a csóró egyetemista lányoknak, ha éhesek, elő a Tinderrel.


Szóval otthon lakni nem szégyen, tehát ha gyűjtöget is nem égető szükségű lakást vennie, megvárhatja azt is, hogy az ősök kihaljanak, főleg ha jól kijön velük. Az "ápolom a beteg szüleimet" is tök empatikusan és szívszorítóan hangzik egy nő szájából. Férfi szájából ugyanezen inkább szánakoznak meg azt gondolják "jaj szegény, sok baja lehet, de kell nekem egy púp a nyakamba?"


Nincs elvárás, hogy bizonyos életkorban bizonyos vagyonnal bírni kell, különben ciki. Fölötte meg menő.


Tehát a női életút az, hogy élvezik az életet, traveladdictkodnak, aztán ráérnek 30 fölött elkezdeni gyűjteni, de azt is csak akkor, ha azért nem veti fel őket a pénz és addigra már nem hullott az ölébe 1-2 ingatlan a nagyszülőktől.


Tehát így rá tudnak fókuszálni az egyetlen fontos pontra az életükben: a többi nővel való rivalizálásra, hogy az ő bibéjük legyen a legfeltűnőbb, amit a legtöbb méhecske be akar porozni és nekik ezért meg se kelljen mozdulni.


Ironikus módon inkább szépítkeznek, meg elköltenek egy halom pénzt szemétre (tűsarkúért pénzt, amibe menni nem lehet? harisnya, ami semmire se jó és kiszakad?) minthogy odamenjenek kócosan turkálós ruhában a kiszemelt sráchoz, hogy "Szia, nagyon tetszel nekem. Meghívhatlak egy sörre?"


Pedig szerintem több sikerük lenne és azért még egy olcsóbb kozmetikum is drágább, mint az a sör.


De ilyet nem csinálnak, csak nagyon top férfiaknál, merthogy az a férfi dolga.


Ilyenkor nagyon tisztában vannak a nemi szerepekkel, hogy a nő dolga a szépítkezés.


"Majd ha a férfiak közt is lesz egy réteg, aminek a tagjai odafigyelnek az öltözködésükre, kiszedik az összenőtt vagy nevetségesen bozontos szemöldöküket, megmetszik a hónaljszőrüket, eljárnak kozmetikushoz, ápolják az arcbőrüket"


Részvényes vagy kozmetikumokat gyártó cégekben vagy miért örülnél ennek ennyire? Így is egyre több sajnos a metroszexuális férfi, ezeknek a cégeknek a nagy örömére.


Szerintem meg nagyon gáz. De ha ezt olyan fontosnak tartod, akkor ha kifizeted nekem, akkor éppen bevállalom. Jobb feküdni egy székben meg shoppingolni más pénzéből, mint dolgozni. De ezt szintén csak a top férfiak engedhetik meg.


A magamfajtának gondolnia kell arra, hogy hol fog lakni később, amikor már öregszik meg mindenért nekem kell fizetnem, még a randikért is nekem illik, így azért nem egyenlőek a feltételek.

2022. máj. 13. 00:40
 33/36 anonim ***** válasza:
91%

Annyi baromságot hordasz össze, hogy az már egyfajta tehetségnek számít. De ha ezt akarod hinni, hidd ezt.

Ja és nekem halál mindegy, hogy hogy nézel ki, csak arról beszéltem, hogy a legtöbb 'jó csaj' külsejében baromi sok munka van, amit a férfiak a maguk részéről mindig meg akarnak spórolni.

De oké. Járjanak ízléstelen ruhákban, 'metroszexuális' meg 'b*zi' jelzőkkel illessék azt, aki ápolja a bőrét, vagy egyszerűen óvná a nyári napsütéstől, hordjanak hülye egyenfrizurát, ami minden harmadiknak áll jól, hagyják összenőni szemöldöküket és rágják a körmüket, mert egy kisolló meg egy csipesz mégiscsak drágább, mint egy sör. Hát hajrá. Csak ne csodálkozzatok.

2022. máj. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem. Sok randim meg kavarasom volt netrol. Most is 24 jobra huzasom van. 0 szoveggel es egy tukorszelfivel. Annyi hogy sportos vagyok, de edzeni barki tud..
2022. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ha tinderen +99 nő várja, hogy jobbra húzd, akkor bárkit felhúzhatsz. Ha nincs kiakadva a mérő, akkor inkább élőben próbálkozz, mert a nők két számmal maguk fölé lőnek online ismerkedésnél. Aki 7-es az már 9-est keres. Élőben ez fordítva van 7-esként simán foghatsz 9-es csajt, egy kis gyakorlattal. Kb. 1600 matchem volt, amire végre kapcsolatba kerültem és letörölhettem ezt a szemetet. Éljen a covid...
2022. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy gazdag és jóképű, még mindig kitűnhetsz jó kommunikációs képességgel és humorral. Van aki arra is vevő. De ha az sincs akkor aztán reménytelen. Nem így van? Aki átlagos keresetű és kinézetű és emellé visszahúzódó,keveset beszél stb az milyen esélyekkel indul? Ezeken a dolgokon nem lehet változtatni.
2022. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!