Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább az "alfás" külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább az "alfás" külsejű férfiaknak (pl Statham), vagy az ilyen Justin Biberes szépfiúknak egyszerűbb a társkeresés?

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Statham 25 felett, JB 25 alatt az ideál többnyire.
2017. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen szépfiú típus vagyok. Sok lánynak bejövök, azzal nincsen baj, előfordult, hogy valaki autogramot akart kérni tőlem, amikor Brüsszelben voltam, mert azt hitte, hogy valami Martin Garrix vagyok, akiről én azt se tudtam, kicsoda, aztán utólag megnéztem és egy kicsit tényleg hasonlítok rá. Na mind1, szval sok lánynak tetszem, és ez jó dolog, de a társkereséshez szerencse is kell, mert pl. az a néhány lány, akik engem komolyabban érdekeltek, ők pont nem velem akartak összejönni.
2017. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik korosztályban keres párt, ahogy írta az első is.
2017. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Madonna majdnem 60, mégis mindig 20 éves szépfiúkkal jár.
2017. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Hát nem a szépsége miatt azt elhiheted. Kíváncsi lennék Madonnára reggel, smink nélkül kócos hajjal, de lehet rémálmaim lennének tőle.

2017. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem az elobbi, a bieber-fele vonal inkabb divat hobort, mig Statham egyfajta konzervetivabb stilust kepviseli, idotallo ertekekkel.

A kulso sok esetben csak kinyit egy kaput az ismerkedesben, ennyi a szerepe. Ha kulsore jol nezel ki akkor lehetsz atlagos belulrol, akkoris meg lesz a csaj. Ha nem nezel ki jol, akkor sokkal jobbnak kell lenni a dumadnak, hogy osszegyere a lannyal.

2017. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik tipus sem tetszik, de szerintem egyiknek sem nehez altalaban.
2017. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Statam
2017. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!