Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság már abszolút nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már abszolút nem válaszolnak a nők ha Facebookon vagy Instagramon próbálok velük ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elmúlt 1 hónap 6 nőre írtam rá, 0 válasz. Régebben jobb volt az arány…
2022. máj. 11. 19:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
97%

10

Menj ki a valóvilágba! Es talán add lejjebb a külsövel szemben tamasztott elvárasaidbol

Szivesen

32N

2022. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk társkeresőn vagy kinn az életbe?
2022. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%

Idegeneknek nem válaszolok, mert ijesztő, hogy hol látott meg, meg egyébként is, mi vonzotta hozzám? A mostani profilképemen alig látszom, az előzőn meg 12-13 éves vagyok. Ezen kívül max csoportképek vannak fenn, amiken vagy nem vagyok megjelölve, rossz nevet írtak hozzám vagy szintén ált sulis kép. Manapság max eltűnt állatokat és gyerekeket teszek ki kb 4 havonta. Benn vagyok én sok csoportba, de inkább mémelni meg kommentbetyárkodni, nevetni, minthogy ismerkedni. Mikor belépsz, a legtöbb helyen le van írva, hogy "nem társ/szexpartnerkereső" és elég idegesítő, hogy, ha írok egy kommentet, akkor már rögtön jön a jelölés vagy a szöveg. Csak azért, mert ember vagyok és le merek írni egy mondatot.

Máskor meg full random az ember és még csak ki se váltom semmivel ezt, na az talán még ijesztőbb.

Ismerkedni társkeresőn ismerkedj vagy szórakozóhelyen, közösségi oldalon max erre kialakított csoportban!

2022. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

13


De ha egy Chad irna rad 10/10 kulsovel az nem lenne felelmetes, igaz?

2022. máj. 11. 20:36
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ne legyél már ilyen!

Egyébként akkor azt gondolnám, hogy ez egy 60 éves faszi kamuprofilról vagy valami fogadás áldozata vagyok pl egy "úgyse válaszol neked 50 csaj egy hét alatt" jellegűnek

Úgyhogy őt is ignorálnám vagy egy "Hello, honnan akadtál rám, mit akarsz?"-szal méltatnám, majd 4-5 üzenet után menne a ghosting és a tiltás, ha még ezután ír.

Sikere neki se lenne.

2022. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 VincentLaw ***** válasza:
19%

#1

Nehogy azt hidd, hogy társkeresőkön szoktak válaszolni.

2022. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem írnak vissza mert te vagy a 100. aki ír nekik aznap. Online felületeken mi férfiak ha ismerkedni szeretnénk hatalmas konkurenciával fogunk találkozni. A férfiak (és részben nők) többsége jobban szeret a neten ismerkedni. Itt nem olyan fájó a visszautasítás hisz nem személyesen kapod meg, nem érzed magad olyan kínosan és megszégyenítve utána. Simán csak továbblépsz.


Talán ez az egyik előnye annak, hogy személyesen jobb ismerkedni. Ott fullba látod kivel beszélgetsz és viszonylag hamar el tudod dönteni, hogy kell e neked vagy sem. És mivel a férfiak kb. fele nem mer élőben ismerkedni ezért kapsz egy kis előnyt is. Ráadásul a nőknek imponál ha oda mersz menni hozzájuk, határozottságot mutat. És ha esetleg nem tudsz magadról jó képeket lőni és felrakni Tinderre (like me) akkor ezzel szintén nem kell foglalkoznod élőben.

2022. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
98%
9. Minden nő, akinek te nem jössz be, az hülye, mi? 🤣
2022. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%

De miért válaszoljanak? Miből gondolod, hogy azok a nők, akikre te ráírsz, egy társkeresőn jobbra húznának téged? Vagy hogy nincs-e barátjuk (nem mindenki rakja nyílvánosan) , vagy csak szimplán nem akarnak ismerkedni?

A facebook nem társkereső.

2022. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
91%
Ezek a platformok nagyon nem erre vannak kitalálva bro.
2022. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!