Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság már abszolút nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már abszolút nem válaszolnak a nők ha Facebookon vagy Instagramon próbálok velük ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elmúlt 1 hónap 6 nőre írtam rá, 0 válasz. Régebben jobb volt az arány…
2022. máj. 11. 19:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

29

25 éves vagyok :D Nem tudom miért van ez így, én ismertem egy tőlem jóval fiatalabb csajt, arra szerintem naponta ráírtak egy csomóan, aztán irogatott is az összessel a párja mellett :D De az a csaj kicsit "nárci" is volt, mert meg volt róla győződve hogy neki egy férfi sem tud ellenállni, aztán mikor egy meleg pasi lepattintotta, végig volt sértődve és pusztulni akarta volna látni a melegeket :D Mondjuk a csaj 20 év alatt volt még akkor, szóval fejben még lett még volna hova felnőnie.

2022. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, aki nek ismerős kéretlenbe jön, kb évi egyszer nézek rá.

N 30

2022. máj. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
83%

Én szoktam válaszolni férfiaknak...

😳

28N

2022. máj. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne fura, hogy ezen az oldalon olyan emberek koncentrálódnak, akik valamit NEM csinálnak? Milyen logika szerint kellene itt mindenféle embernek arányosan reprezentáltnak lennie?
2022. máj. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy emberi jog megvonása. Hívd fel Sault.

(505) 503-4455

2022. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
81%
Á, dehogy válaszolnak, hisz mostanra a TikTok lett a menő!
2022. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
89%

"Azért nem írnak vissza mert te vagy a 100. aki ír nekik aznap."


Nyilván ebben a mondatban van egy kis költői túlzás, de még így sem értek vele egyet. Rám egész életemben egy pasi írt rám Facebookon ismerkedési céllal - persze nem válaszoltam, mert tini voltam és nem jelölök vissza idegeneket. Meg néha arab/török kamuprofilok. De szerintem egyáltalán nem ritka, hogy egy lány soha nem kap üzit. A legtöbbel meg előfordul vagy öt-tízszer. A napi száz, vagy akár napi egy is iszonyatos túlzás.


És nem, a legtöbb nő nem azért nem válaszol, mert annyira sok a jelentkező, hogy át se látja, hanem inkább azért, mert egy csomó pasi elég creepy, minket meg amúgy is úgy nevelnek, hogy vigyázzunk a férfiakkal, ne chateljunk idegenekkel. Én biztos vagyok benne, hogy egy Chadnek se válaszolnék.

2022. máj. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

37-es:

Egyetértek. Én is már legalább 10 éve fenn vagyok Facebookon és eddig összesen 3 csávó írt. Az egyik gyakorlatilag egy vénember (én még tini voltam amikor az az üzenet jött), másik egy olyan csávó akinek nincs képe se facen és egyből azt kérdezte, hogy nem-e megyünk el valahová (ami igen, 0 beszélgetés nélkül és némi biztató profilkép nélkül nagyon para). És végül az utolsó:

Sima "szia" üzent, amire ugyanígy válaszolok. Egy olyan csoportba talált rám, ahol lájkoltam egy posztot. A csoport a sikerépítésről szólt, de gyakorlatilag a végére már csak "hogyan csajozzak" posztok voltak nonstop, szóval ki is léptem. A csávóra rákeresve is volt pár ilyen jellegű posztja, szóval egyértelmű volt a szándéka.

A "szia" üzenet után egyből küldött egy selfiet félmeztelen felsőtesttel és egy "uncsi van" üzenettel. Ez nyilván para, ki kér képet első szia után?

Hogy mi lett a vége? Lerázni próbáltam, egyrészt mert nagyon gáz dolgokat írt, másrészt mert volt barátom egy jó ideje. Van vele közös képem facen, kapcsolati statuszom is publikus, de ezt baszta megnézni a srác. Majd végül mint egy sértődött óvodás odavágta, hogy "amúgy sem vagy szép, nacsá".

Szóval ilyen szintű üzeneteket lehet kapni.

2022. máj. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
83%

Valójában mit akartok hallani hisztigèpek?

Igen, van olyan nő, aki senkinek nem ír vissza Fb-on meg instán, mert egyik sem erre való, és irritáló, hogy vadidegenek társkeresőnek használják.

Termèszetesen vannak olyanok is (régen én is, most már nem), akik válaszolnak, ha a pasit vonzónak találják. Igen, én is csak olyannak válaszoltam, aki tetszett.

Ez a hiszti tárgya? Hadd döntsék már el a nők, hogy ki felel meg nekik!

Ha pedig úgy érzitek, nem vagytok elég jók, akkor lehet elmenni edzeni, igènyesebbnek lenni a külsőtökre és jobban fizető munkát találni!

Megáll az ész, hogy megint azon vergődtök, hogy a nőknek van szabad akarata, és nem kènyszeríthetitek rájuk magatokat!

Idióták…

2022. máj. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te már annyi ilyen kérdést kiírtál, a válaszaidból rád lehet ismerni. Mit ad neked az N+1. kérdés? A frusztrációd senkit nem érdekel, tippeket nem kérsz és meg sem hallgatod őket. Ha csak arra használod az oldalt, hogy mindenkinek visszavágj egy "bEzZeG a tOp pAsIK" hisztit, azért nem kár ennyi ráfordítás? Menj inkább egy incel fórumra és hergeljétek egymást, ott egyet fognak veled érteni.
2022. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!