Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fene értelme van még 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene értelme van még 36 évesen is férfiként baráti alapon beszélgetni a nőkkel? Ráírok valakire, talán úgy érezni, hogy nincs senkije és gyereke sincs pl 30 évesen, aztán majd mindig kiderül, hogy ő csak lelkizni akart...Más ekkor már családos.

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 22:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

,,Én is lapátra tettem a női barátságokat "


Dettó. Ha meg ezt megtettem, mert nekem ez rossz, akkor én voltam a hülye és még le is tiltott az adott nő (pedig tisztességesen és figyelmesen elmondtam, hogy ez nekem nem jó, többet szeretnék).

2022. máj. 12. 22:37
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Én ráadásul nem is akartam tőle semmit, én már ott tartok hogy borsozik a hátam attól, hogy - több ilyen is volt - ramboritja az otthoni szemetet.


Elkezdi nekem: majd ha szükségem lesz a barátságra

Már vissza se írtam , hogy minek is , sorba àlljak a pofonèrt?


Elég fusztràlóak lettek már ezek a dolgok, nekem nem lesz se jobb tőle

2022. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nekem az fájt a legjobban sokszor, hogy adott egy-egy nő kisebb jeleket, amiket talán félreértettem. Pl de jó lenne, ha most itt lennél nálam és beszélgetnénk, teáznánk. Aztán mondom neki, hogy jövő héten megyek arra. Jövő héten meg már hárított, hogy ő nem akart semmit.
2022. máj. 12. 22:49
 14/24 anonim ***** válasza:

Kicsit más jellegű a problémánk


Valószínűleg csak baráti jeleket küldött


De jó lenne ha itt voltak, beszèlgethetnènk a pasikról kb.

2022. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Te sem vagy százas! Nem barátkozol nőkkel pedig lóf...t sem értesz hozzájuk! Ennyi évesen itt tartani....
2022. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%

Én megèrtem, keveritek a barátságot az ismerkedés.


Abszolút adom az elvet, ha a nő csak barátként tekint, akkor tipli,mert csak megy az idő és az életbe nem lesz semmi, a nők többsége irtja a konkurenciát, nőkön keresztül más nőket is hatott nehéz megismerni ( előző gondolat )


Egy kiskapu van , ha nem tud az illető nőkkel beszélgetni vagy bànni - gyakorolni

2022. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%
Vicces ahogy a nőknek nem megfelelő -/ életre alkalmatlan férfiak sírnak hogy a gonosz nénik csak barátságot akarnak tőlük. A puncit meg csak a chadeknek tartogatjàk.
2022. máj. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17. Attol miert alkalmatlan valaki az eletre ha nincs baratnoje?
2022. máj. 13. 06:50
 19/24 anonim ***** válasza:

#18 Szerintem nem vagy az életre alkalmatlan, viszont fejlődés nélkül akarsz sikert elérni.


Az ilyen beszélgetések tökéletesek arra, hogy tanulj belőlük, még ha nem is lesz kapcsolat. Megismerheted mások lelki világát, illetve neked is van lehetőséged megismerni, véleményt kérni, női szemszögből megismerni saját magadat. Rengeteg kapcsolat alakul ki abból, hogy bensőséges témákat is megbeszéltek, így kialakul a bizalom, és egymásba is szerettek a végére.

2022. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19 nem tudom melyik világban élsz

Azt hiszem panszexualisnak hívják azokat akik a másik lelkèbe szeretnek bele, többnyire az van , ha egy nő nem vonzódik a férfihoz onnantól kezdve fejre is àllhat, max a nő ràfanyarodhat.


Én már biztos nem fogom hallgatni ha a nő a jövőbeli exeről mesél, jöhet ide is a mínusz , de én pl csak vesztegetem az időm.

2022. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!