Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fene bajom van, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene bajom van, hogy ezt csináltam?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal. Találkoztunk egy keddi majd egy csütörtöki napon is. Kajálni voltunk a másik alkalommal meg moziban, pénteken is találkoztunk volna, de aztán lebetegedtem majd mikor jól voltam már és újra találkozóra került volna sor akkor elment a kedvem, cukrászdába akart menni. Mert teljesen szerencsétlennek tűnt "jó kislánynak". Utálok eljárkálni így, mint 2 szerencsétlen. Le is tiltottam, rohadt idegesítő volt.


Aztán megtudtam közös baráttól, hogy nagyon bejöttem a csajnak. És egyébként egy nagyon nagyszájú lány. Sokat jár bulizni is és nem visszahúzódó. Le akart feküdni velem. Már buktam a csajt, de szeretnék belőle tanulni valamit. Nem értem a saját viselkedésemet.

Minek akart moziba meg ilyen sz*rságokra menni? Egész nap dolgoztam, elfáradtam nyilván ő is. Akkor miért nem láttam rajta, hogy rámenős.

Elmondhatatlanul ideges vagyok.



2022. máj. 13. 15:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Egy újabb beteg elme...
2022. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagyot álmodtàl Géza!


Életben nő nem szólt még hozzád. 😅

2022. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsés nő, időben megszabadult tőled.
2022. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Meg is érdemled, ha ez igaz.

Az a vicces, hogy te sem érted a saját viselkedésed.

Furcsa mi, hogy az emberek többségének belefér pár randi, mire összefekszenek?

Te meg nem érted...

Mennyi minden lesz még az életben, amit majd nem fogsz érteni, mert gondolkodni kell hozzá, nem csak az ösztöneid után menni.

2022. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolog, amit a lánnyal tehettél, hogy letiltottad.
2022. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért buktad el a csajt, mert magadra gondoltál és önző voltál. Legközelebb figyelj a csajra és próbáld megismerni és ne csak bugyiba akarj bejutni akkor talán nem maradsz le egy neked való csajról
2022. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"cukrászdába akart menni. Utálok eljárkálni így, mint 2 szerencsétlen."


Ha két ember egy randi alkalmával elmegy egy cukrászdába, akkor ők szerencsétlenek? Ez bűn, vagy mi? Normális emberek kommunikálnak egymással, hogy ki hová szeretne menni, és azt is el lehet mondani a másiknak ha fáradt vagy a programokhoz.

Mit gondoltál majd elsőre beugrik az ágyadba? Baj, hogy előtte meg akart ismerni?

2022. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert neked ez dugásról szól! Az emberek többsége párt, társas kapcsolatot keres, és igen ennek része a szex, de nem a legfontosabb.

Ha szexkapcsolatot szeretnél, akkor érdemes így is kezdeni!

2022. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Aki normálisan ír annak megköszönöm, aki nem azt nem minősítem még annyira sem érdemesek.


Akkor úgy írom, hogy nem is az összefekvés a lényeg akkor beszélgessünk. A nyugodt körülmény a lényeg, nem az, hogy végzel a munkávan aztán sietni kitöltözni rohanni időre, tömeg stb.

Volt olyan randim, ahol nem volt vonzó a lány mégis jól éreztem magam a szituban, mert lehet pont azért mert nem votl jó csaj, melegítőben mentem kiültünk egy padra és sokat beszélgettünk.

Ez a rohadt nagy felesleges körítés amit nem értek. Sulisként még jó buli amikor az embernek semmi dolga, de én úgy érzem már szorít az idő.

2022. máj. 13. 15:58
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#9 "de én úgy érzem már szorít az idő."


Miért szorít az idő? Öreg vagy már, vagy házasodni szeretnél?

2022. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!