Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fene bajom van, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene bajom van, hogy ezt csináltam?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal. Találkoztunk egy keddi majd egy csütörtöki napon is. Kajálni voltunk a másik alkalommal meg moziban, pénteken is találkoztunk volna, de aztán lebetegedtem majd mikor jól voltam már és újra találkozóra került volna sor akkor elment a kedvem, cukrászdába akart menni. Mert teljesen szerencsétlennek tűnt "jó kislánynak". Utálok eljárkálni így, mint 2 szerencsétlen. Le is tiltottam, rohadt idegesítő volt.


Aztán megtudtam közös baráttól, hogy nagyon bejöttem a csajnak. És egyébként egy nagyon nagyszájú lány. Sokat jár bulizni is és nem visszahúzódó. Le akart feküdni velem. Már buktam a csajt, de szeretnék belőle tanulni valamit. Nem értem a saját viselkedésemet.

Minek akart moziba meg ilyen sz*rságokra menni? Egész nap dolgoztam, elfáradtam nyilván ő is. Akkor miért nem láttam rajta, hogy rámenős.

Elmondhatatlanul ideges vagyok.



2022. máj. 13. 15:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus pasi, csak bszni akar.
2022. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szorít az idő, és ne menj bele semmibe, amit nem akarsz. A másik féllel lehet egyeztetni, semmi sem kötelező.
2022. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igen, ki akarom hagyni az udvarlás fázist.

Annyira irigykedve nézek a kollégáimra, akik munka után mennek haza a közös háztartásba, nem így az utcán mint 2 csöves.

Túl nagy bizonytalanság, ilyenkor tudat alatt elvágom magam.

2022. máj. 13. 16:04
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

“Aki normálisan ír annak megköszönöm, aki nem azt nem minősítem még annyira sem érdemesek.“


És te mire vagy érdemes? Te még annyit sem mondtál normálisan/abnormálisan a lánynak, hogy “goodbye”, csak tiltottad a fenébe.

2022. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Tènyleg hülyit a post-covid
2022. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, ki akarom hagyni az udvarlás fázist."


Akkor szexkapcsolatot kell keresni. Megbeszélitek hogy csak szexkapcsolat lesz köztetek így nem kell udvarolnod. Csak ezt illik előre közölni a nővel.

2022. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha közös háztartásban akarsz élni valakivel, ahhoz udvarolni kell. Senki nem fog veled csak úgy random családot alapítani.
2022. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
96%
Kollégákat kérdezd meg, hogy nekik úgy lett-e nőjük, hogy valakire rámutattak az utcán, és az követte őket haza.
2022. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
Á, hagyd a fenébe a tanulást. Rajtad az nem segít. Újra kell születned, ha nőt akarsz. Olyan messze vagy a normális társadalmi létezéstől, mint Makó Jeruzsálemtől. Hogy valami pozitívat is írjak, egy valamit jól csináltál. Megmentetted magadtól szerencsétlen lányt.
2022. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"pont azért mert nem votl jó csaj, melegítőben mentem"

😅 Remélem, a csaj éppen a máriapócsi könnyező Szűz Máriához imádkozik hálálkodva, amiért letiltottad...

2022. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!