Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt én néztem félre ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én néztem félre ennyire, és csak barátkozni akart, vagy beijedt valamitől?

Figyelt kérdés

Van egy srác az egyetemen, akivel ebben a tanévben közös volt egy-két gyakorlati órám, közös kutatáson is kellett dolgoznunk. Sokat írkáltunk a feladatok miatt is, de amúgy is minden reggel és este írt, volt, hogy küldött szíves emojit, élőben is kereste a társaságomat, keresett, ha nem voltam, stb. Most Covidos voltam, és kérdezgette, hogy mikor megyek újra órára, x nap leszek –e. Mondtam, hogy a héten nem megyek, csak pénteken, de akkor nem lesz közös óránk. Kérdezte hol leszek pénteken, mert akkor miattam bejönne, és megjelent a termemnél. Azt gondoltam, hogy akar valamit mondani, de ez?? Mondja, hogy megy ki külföldre, letudja zh-kal a vizsgát, meg lesz, amit online, és már alig találkozunk, és most jön a lényeg: MIVEL Ő VÉGEZ, JÓ LENNE, HA MESTEREN VAGY MAJD AKÁR MUNKAHELYEN IS TALÁLKOZNÁNK MÉG. Azt hittem azért jelent meg ott, mert akar valamit, pl. randira hívni, mondani valami érzelmesebbet, de ezen túlmenően nem beszélt a felém fűződő viszonyáról, csak hogy mit csinálok nyáron, megyek-e külföldre, megyek- mesterre, mik a terveim. Semmi értelmes reakcióm nem volt, őszintén csalódott voltam, hogy bejött miattam a suliba, és azt mondta, örülne, ha még máskor is együtt kutatnánk. Hát… én másnak örültem volna, ha mondjuk, mikor hazajön , akkor együtt megyünk nyaralni, este a Duna vagy Balaton partra sétálni..

Beképzeltem oda olyat, amit nem kellett volna, ugye?



2022. máj. 15. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megy ki külföldre. Te nem. Mit tervezne veled?
2022. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem egész nyárra megy ki. Akkor minek jött oda hozzám? Mármint nem követelőzni akarok, csak nem értem, hogy mi volt ez a körítés, ezt le is írhatta volna...
2022. máj. 15. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, úgy értettem hosszabb időre. Akkor csak bolond😂Vagy inkább várta, hogy mondasz rá valamit, amiből le tudja szűrni, hogy neked bejön-e. Nem mondtál, így fosik, mert ő se akar beleképzelni semmit, ha nincs.
2022. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Áh, értem. Annyira meglepett, hogy csak ezt mondta, hogy nem mondtam erre semmit. Csak h jó vizsgákat, jó utat, stb.
2022. máj. 15. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bénázik. A Páromat hasonlóan akarta Elöttem csábítgatni egy srác. Én kérdeztem elöbn hogy járna e velem a barátnőm. Persze mikor már együtt voltunk jobban nyomult, de kosarat kapott. Ha tetszik hívd valahova valami ürüggyel. Adj neki kisebb jeleket. Veszteni nem veszíthetsz semmit.
2022. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Máskor reagálj valami értelmeset, amikor egy fiú azt mondja, hogy külföldre megy, de aztán még szeretne látni, meg időt tölteni veled.

Oké, nem egy nyomulós pasi, de ha tetszik, és ennyit törődött veled, meg keresett, akkor kinyöghetnél annyit szerencsétlennek, hogy te is akarod még látni.

Ez a jó utat kb annyit jelent, hogy leszarod mi van vele.

Egyrészt te az vagy, aki ki tudja mutatni a vonzódását, mert akkor hetek, hónapok alatt nem itt tartanátok.

Másrészt: nem a szavak számítanak, hazudni bármit lehet, főleg olyat, amit hallani akarsz. Az számít, hogy mit tett érted, mennyit keresett, mennyire figyelt rád. Te tettél gesztusokat felé?

2022. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huh, köszi ezt a meglátást. Igen, tényleg megmozdult mindig, mikor arról volt szó. Igen, emberi, baráti gesztusokat állandóan tettem, s teszek. Segítek neki, bátorítom, stb. Úgy tűnik elszúrtam azt a beszélgetést. Nincs önbizalmam, nem látom magam szépnek, ezért nehezemre esik elhinni, hogy nem csak barátkozni akar, pedig volt már 1-2 pár m.
2022. máj. 15. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele minél elöbb. Nem hagyd futni. Legyen miért vissza jönni.
2022. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!