Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az itteni megmondóember lányok, hogy ők reprezentítívabbak, mint a Tinder vagy a Photofeeler több ezer lánya?

Figyelt kérdés
Gyakran mondogatják, hogy annyira csúnya nem lehetsz ha nincs genetikai degenerációd, hogy biztos a személyiségeddel van a baj, küldj képet, őszinte véleményt mondok... Miből gondolják, hogy ennek van bármi értelme?

2022. máj. 18. 10:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Személy szerint pont lesz#rom, hogy mások mit gondolnak a páromról"


Ezzel az állítással azért felesleges vitatkozni, mert itt is csak akkor derülne ki, hogy igaz-e, mint a "szarul de büszkén" embertípusnál, amikor a kezébe adod a lottóötös összegét, hogy vajon tényleg akkor is ugyanaz az ember maradna-e.


Ugyanúgy teli pofával szidná az autósokat és gondolná, hogy Budapestre minek.


Ugyanúgy nem akarna havannai garzontól nagyobb lakást és a többi pénzt elajándékozná, alapítványoknak adná vagy a barátain segítene.


És divatholmikat se venne, semmit...


Biztosan van ilyen ember, de azért meglehetősen ritka. Csak a többség úgy van vele, hogy sose fog úgyse kiderülni, hogy kamuzott, illetve ha igen, akkor meg már mindenki bekaphatja úgyis.


Így van ez a frusztrált nőtípussal, akinek csak Béta Béla jutott, a 4 fal között senki nem látja mennyit szadizza szerencsétlent egy fogkrémestubus vagy vécédeszka miatt, ő maga sem realizálja, hogy kicsit az idomított állatot látja benne és ebben éli ki a frusztrációját, ami amiatt keletkezik, mert nem tud vele villogni mások előtt. De ezt önmagának ugyanúgy nem ismerné el, mint az emberek nem szokták elismerni ezeket a dolgokat. Az orvosnak is hazudik a beteg, a pszichológusnak is a mentális beteg... Ez már csak ilyen...


"Nekem nagyon is bejön, örömmel vagyok együtt vele, ez számít, semmi más."


Majd évek múlva is ugyanezt mondd.


Illetve ha nincs összehasonlítási alapod, akkor nincs összehasonlítási alapod. A fenti lottós példánál is a szegénységet könnyebben viseli az, akinek sosem volt része, sosem tapasztalta a jót, mint az, aki testközelből látta, érezte, tapasztalta milyen az az élet.


"De ha ezt tartod a világ rendjének (meg azt, ha az exeid ácsingóznak utánad), akkor lehet, hogy mégsem a kinézeted az egyedüli és kizárólagos oka annak, hogy mindenki messziről elkerül."


Annyira számítottam már erre a mondatra. Tudod ezt a homlokomra is tetováltattam, hogy így vélekedek a világról és a nőkkel, akikkel ismerkedem is közölni szoktam, ha nem lenne egyértelmű.


Tényleg ennyire ostobának nézel?


Egyébként meg én örülnék a legjobban, ha nem ez lenne a világ rendje, de ezt látom, ezt tapasztalom jó külsejű ismerőseimnél illetve az összes olyan kapcsolatban, kollégák, csoporttársak, stb. ahol szintén nem szoktak beleszólni, inkább csendben ropogtatom a virtuális popcornt várva a tutibiztos eredményt, csak olyankor a mosolyt nehéz letörölni a pofámról. Pedig nem a szerencsétlen kollégám vagy haverom kudarcának örülök én, hanem annak, hogy megint igazam volt.


Ha lenne bennem szereplési vágy, nagyobb guru lehetnék, mint Csernus.


#10: Mindkét nemnél jelen van, csak a nők diszkrétebben kezelik, mivel a férfi mégiscsak trófeaként IS szeret tekinteni a párjára, csak manapság erre a nők nem büszkék, hogy ők elég csinosak ahhoz, dicsekedjen velük.


A nő viszont népszerű férfiakhoz vonzódik. Még a legelvontabb, legvisszahúzódóbb lánynak is kell, hogy te valamiben csúcs legyél. Ha abban, hogy te vagy az országos matekverseny bajnoka, akkor abban és mivel ezeknek a lányoknak a többsége demiszexuális, ezt a tulajdonságodat fogja kiprojektálni a külsődre és a mindenki szerint igénytelen "ha nincs programod estére írok neked egyet" pofádat cukinak fogja gondolni.


Viszont a mainstream attól mainstream, hogy a TÖBBSÉG abba az irányba húz. Azaz, ha a mainstream azt mondja, hogy például a zokniszandál ciki, akkor az ciki. Aztán mikor Brad Pittet fotózzák le zokniszandálban, akkor jön a kognitív disszonancia és ennek feloldása általában az, hogy "na jó, tényleg ciki, de ő még így is cukíííí"


Ha pedig fordítva, az előnytelen külsejű srác lesz kipofozva, akkor rá meg jönnek azok a vélemények, hogy

- Hm, így már egész jó. Bár nekem nem az esetem, de valakinek biztos.

- Végre megfogadta a tanácsomat. Kár, hogy túl öreg/túl fiatal hozzám.

- Hát őszintén megmondva rajta nem segít, mert szegény nagyon csúnya, de így talán van esélye, hogy valami hasonlóan csúnya lánnyal összejöjjön. Össze lehetne őt hozni a Debella Bellával, LOL.

Debella Bella: Jaj, ne izéljetek már, fúj! Akkor már inkább apácának megyek.

- Jaj, olyan gonoszak vagytok. Szerintem tök cuki. Figyeljetek, ha nem lennék leszbikus, akkor nekem tökre tetszene. Bár így jobban megnézve hosszabb hajjal, egy kis sminkkel... Na jó, nem szenyózok...

2022. máj. 19. 00:43
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
#11 elég messzemenő következtetéseket vontál le pár mondat alapján olyan témákban, amikről szó sem volt. Nem tűnik fel, de csak igazolod a monológjaiddal, hogy azért vannak veled problémák rendesen. Pedig még nem is láttuk, hogy nézel ki.
2022. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!