Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban miért nem találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban miért nem találkozni incelekkel, ha egyesek szerint ez már egyre növekedő probléma?

Figyelt kérdés

Mert itt a gyakorin kívül még sehol máshol nem találkoztam ezzel a szóval, bár néhány cikk vagy youtube videó alatti kommentben is láttam hogy férfiak arról panaszkodtak, hogy milyen nehéz a pártalálás, és/vagy sikertelenek a nőknél, de ők nem nevezték ott incelnek magukat.


Ha tényleg annyi lenne az incel, vagy olyan sok férfi szenvedne párkeresési nehézségekkel, akkor az esetek zömében miért csak a neten lehet összefutni velük? Nem provokáció a kérdés, csak egyszerűen nem értem a dolgot.



2022. máj. 19. 15:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
91%

10

Kevered a forradalom és a terrorizmus fogalmát.

2022. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

10


Esetleg annyit lehetne tenni, hogy minél jobban meg kell nehezíteni hogy az átlag ember lőfegyverhez jusson. Mert jó, az iszlamista radikálisok úgyis a feketepiacról szerzik be, de erre az incelek is képesek lennének, vannak némelyiknek ilyen kapcsolatai?

2022. máj. 19. 16:03
 13/53 A kérdező kommentje:

11


Mellesleg ha jól tudom, ezt belföldi terrorizmusnak nevezik.

2022. máj. 19. 16:05
 14/53 anonim ***** válasza:
82%
Lapít az összes, mint állat. Überciki bevallani.
2022. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
13%

#12: Tudod vannak olyan háztartásban fellelhető, szabadon vásárolható anyagok, amiket összevegyítve is elő lehet állítani olyan dolgokat, amiket nem mutat ki semmilyen fémdetektor és nagyobb pusztítást lehet vele végezni, mint a rettegett lőfegyverrel, amit használni is tudni kell és rutinnak sem árt, ha van hozzá, különben az első lövés után kicsavarják a kezedből és azzal lőnek le vagy verik bucira a fejed, amíg jön érted a rendőrség.


A lényeg, hogy a korlátozással semmit nem fogsz tudni elérni, az igényt kell pszichológiailag, mentálisan kezelni, hogy ne forduljon meg ilyesmi emberek fejébe és főleg ne jusson el senki odáig, hogy ezért konkrét lépéseket tesz, mert annyira kilátástalannak érzi az életét vagy annyira haragszik a társadalomra vagy konkrét embercsoportokra.


A szőnyeg alá söprés ezt a haragot csak növelni fogja, nem csökkenteni. A problémáról beszélni kellene és KONSTRUKTÍV megoldásokat találni rá, pozitívan, elfogadóan hozzáállni.


Mindig kérdezd meg magadtól: egy pszichológus vajon hogyan reagálna az adott kérdésre? Biztosan nem úgy, mint ahogy egyes válaszolók szidják az inceleket és durva szavakkal illetik.


Azt is kérdezd meg magadtól: Te miért érzel kényszert arra a kérdésre válaszolni, ha felháborít a dolog és nem tudsz emberi hangnemben válaszolni?


Ha pedig a szélmalomharc érzése hozza ki belőled, akkor azt válaszold meg, hogy miért érzed küldetésednek azt, hogy incelek kérdései alatt válaszolgass, aminek úgyis durva hangnem lesz a vége?

2022. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
87%

"Mindig kérdezd meg magadtól: egy pszichológus vajon hogyan reagálna az adott kérdésre? Biztosan nem úgy, mint ahogy egyes válaszolók szidják az inceleket és durva szavakkal illetik."


Nem, de a tévképzetüket sem erősítené, hidd el...

2022. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
31%

#16: Akkor hát elő a megoldással, mit javasolsz figyelembe véve, hogy a véleményed szerint tévképzetük tévképzet, az ő véleményük szerint pedig hosszú évek tapasztalata alapján lett kialakítva.


Nos?


A pszichológus annyival van előrébb, hogy előtte ott áll élőben az illető, látja a külsejét és a nonverbális kommunikációját is.

2022. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
84%

17

Nem vagyok pszichológus, úgyhogy nyilvánvalóan nem én fogom kitalálni, hogy egészen pontosan milyen terápia az optimális egy incelnek (vagy bárki másnak).

Abban viszont biztos vagyok, hogy egy szakemben nem fog ráerősíteni a páciense tévképzeteire, így nem fog beleállni a társadalom, a nők, a genetika szidalmazásába - mert minek? Arra ott vannak az incel fórumok. Ezért igazán nem szükséges kemény pénzeket kidobni az ablakon...

Sokkal valószínűbb, hogy az orvos önvizsgálatra hívja a páciensét. Együtt feltérképzeik az illető múltját, gyerekkorát, kapcsolatait, családi hátterét stb. Megállapítják, hogy vajon mi vezethetett idáig. Beszélgetnek a beteg érzéseiről, indulatairól, és feltételezem, hogy a pszichológus azokra a dolgokra irányítja a páciense figyelmét, amiken az VÁLTOZTATNI tud, legyen az a viselkedése, a hozzáállása, akár a munkája vagy a külseje.

Gondolom gyógyszeres kezelést, hipnózist és viselkedésterápiát is be lehet vetni, ha nem működik a pszichoanalízis.


Egy nem-pszichológustól kielégítő válasz?

2022. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
73%
Én még mindig nem tudom mi az at incel, de csak itt gyakorin látom a trollokat használni.
2022. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
75%

Ennek az oldalnak a felhasznalobazisa nem egyezik a valosaggal. Ide a tobbseg azert jar, mert az eletben sikertelen es nem tud magaval mit kezdeni. Itt probalnak tarsasagot talalni es levezetni a frusztracioikat. (Itt kb a tobbseg incel vagy hasonlo szinten mozgo no.)

A valosagban en sem ismerek inceleket, viszont egyre tobb sikertelen pasit latok. Regen nem lattam olyat, hogy tok atlagos sracoknak gondja lenne a csajozassal, de most mar eleg sok ilyen van. Nem incelek, nem gyulolik a noket, csak siman nem megy nekik a csajozas.

2022. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!