Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban miért nem találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban miért nem találkozni incelekkel, ha egyesek szerint ez már egyre növekedő probléma?

Figyelt kérdés

Mert itt a gyakorin kívül még sehol máshol nem találkoztam ezzel a szóval, bár néhány cikk vagy youtube videó alatti kommentben is láttam hogy férfiak arról panaszkodtak, hogy milyen nehéz a pártalálás, és/vagy sikertelenek a nőknél, de ők nem nevezték ott incelnek magukat.


Ha tényleg annyi lenne az incel, vagy olyan sok férfi szenvedne párkeresési nehézségekkel, akkor az esetek zömében miért csak a neten lehet összefutni velük? Nem provokáció a kérdés, csak egyszerűen nem értem a dolgot.



2022. máj. 19. 15:01
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

"Tele volt mindenféle nőgyűlölő témákkal, a tagok egymást is fikázták a küllemük miatt. Még akkor is, hogyha valaki full normálisan nézett ki."


Hát ezt még olvasni is elég toxikus volt. Azt tudtam, hogy ha egy nő lép be egy ilyen csoportba, azt azonnal elzavarják mivel hogy szexre bármikor kaphat valakit. De hogy még egymást is fikázzák? És ezek akarnak forradalmat, változást meg új világrendet mikor egymással is így bánnak? Hát ez így még lázálomnak is édes kevés.

2022. máj. 22. 22:17
 52/53 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen, egymást is lehúzzák ezek, így összefogni semmiért sem fognak. Az Eliott Roger eset után jó néhány évvel volt egy kanadai incel forma, aki kis teherautóval emberek közé hajtott. 10-en meghaltak, 16-an megsérültek. Ő Eliottal ellentétben nem lett öngyilkos. Elkapták a rendőrök és talán 2020-ban volt tárgyalása, de már amikor elkapták beismerte, hogy azért ölt mert incel. Ő beszélt először incel forradalomról.

Hát forradalom tényleg nem lesz hisz egymást is gyűlölik, de úgy fest hogy magányos terroristák kitudnak kerülni abból a "közösségből".

2022. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
71%
Az incelseg az idiotizmus egyik aga. Olyan szinten tagadjak a valosagot, hogy nem lehet ertelmes embereknek nevezni oket.
2022. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!