Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban miért nem találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban miért nem találkozni incelekkel, ha egyesek szerint ez már egyre növekedő probléma?

Figyelt kérdés

Mert itt a gyakorin kívül még sehol máshol nem találkoztam ezzel a szóval, bár néhány cikk vagy youtube videó alatti kommentben is láttam hogy férfiak arról panaszkodtak, hogy milyen nehéz a pártalálás, és/vagy sikertelenek a nőknél, de ők nem nevezték ott incelnek magukat.


Ha tényleg annyi lenne az incel, vagy olyan sok férfi szenvedne párkeresési nehézségekkel, akkor az esetek zömében miért csak a neten lehet összefutni velük? Nem provokáció a kérdés, csak egyszerűen nem értem a dolgot.



2022. máj. 19. 15:01
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
81%

29 vagyok.

Még annyit:

"PUA" - semmi közöm a PUA-hoz, azt csak azért említettem, mert sokszor megemlítik az incelek mint negatív dolgot, és ebből következtettem arra, hogy nem akartok ANNYIRA megváltozni, hogy sikeresek legyetek a nőknél. Mert ahhoz tényleg elég nagyot kell változni személyiségileg, ezt aláírom, saját szememmel láttam a példákat magam körül.


- "mindenkinek lehet nője a saját szintjén"

Nekem három olyan nőm is volt, akikre egyszerre 12-en tepertek, sokkal jobb nők voltak, mint én férfiban. De általában véve igaz, amit mondasz. Viszont számos kivétel is van! Bőven akad kivétel.


"Nem számít a szöveg és egyéb baromságok"

Nem?? Hát barátom te óriási tévhitben élsz :D pont, hogy a szöveg számít a legtöbbet élőben, például szórakozóhelyen csajozva. Ne röhögtess már könyörgöm...

És most nem magamra gondolok, mert én se vagyok egy nagydumás típus, de például a fent említett két személy, akikről meséltem, náluk teljesen egyértelműen a szövegük és a kellemes személyük vonzza a nőket, mivel nem túl szép emberek. De mindenki magából indul ki, ha te sikertelen vagy, akkor úgyse fogod elhinni, hogy átlag alatti kinézetűek is lehetnek sikeresek a nőknél, csak kompenzálniuk kell.

Egy a lényeg, hogy mindenáron ragaszkodni kell a szokásos mantrához: csak a külső számít. Ezt semmi nem írhatja felül, az a lényeg ☺️

Mellesleg ez a borzasztó düh és frusztráció, ami csak úgy süt rólad, egészen elképesztő. Nem ismerlek, de egészen kellemetlen embernek tűnsz így monitoron keresztül. (És nem nőként mondom.)

2022. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
75%

30-as: Nem magamra gondoltam. Elég világosan kiderül, hogy a két közeli ismerősömre gondoltam.

De van egy örök feloldhatatlan ellentét az itteni incelek és a többi férfi fórumozó között, ami a személyes ismerkedést illeti:


Szerintetek a külső majdnem mindent visz. Szerintünk meg kiváló kommunikációs készség és kellemes személyiség visz majdnem mindent.


Amíg ez az ellentét nem oldódik fel, addig nem lehet folytatni a vitát, hisz épp ez lenne a kulcs. Hiába a történetek mások életéből, azt meg nem tudod/tudjátok elhinni, mert ellentmondana a világképeteknek.

Ezzel gyakorlatilag megszűnt a vitaalap a két csoport között.

2022. máj. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
81%
De tény, roppant fáradalmas meló megtanulni nőket felszedni és érteni a nők nyelvén. Keveseknek sikerül igazán. De esély van rá. Ennyit akartam mindössze kifejezni. Ha másoknak sikerült, neked miért ne lenne rá esélyed?
2022. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
2%

#32


Tulajdonképpen nekem mindegy mit hazudozol össze nem én vagyok a célcsoportod. Messziről látszik, hogy tipikus privátvadász nyaligátor vagy. Ha annyi nőd lenne, nem itt irogatnál ;). Nők nem biztos, hogy össze tudják kötni a két dolgot így lehet lesz sikered. Tudva, hogy milyen nők vannak itt igazából nekem nem oszt nem szoroz.

2022. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
86%

"Mit hazudozol össze" - jól van, gratulálok 😄


Én se vagyok egyébként kibékülve a mai nőkkel, de nekem inkább csak a társkeresőkön lévőkkel van bajom :) Nálam egész más a tapasztalat az élőben megismert és társkeresőről megismert nőkkel kapcsolatban. Méghozzá az, hogy utóbbiaknak sokkal nagyobbak az igényeik és sokkal rigolyásabbak. Nyilván a "katalógus-hatás" miatt, ami a társkeresőkön van, mert ott mindig lesz jobb. Élőben nyilván jóval kisebb a verseny. Az is tapasztalatom, hogy egy személyesen megismert, 10/10-es csajnak voltak akkora igényei, mint a társkeresőről egy 10/6-osnak. Szinte lehetetlen nekik megfelelni, de ez csak az én tapasztalatom.


Épp ezért javaslom számodra is az élő csajozást, ott számottevően több az esély.

2022. máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
90%

35-ös vagyok: "tipikus privátvadász nyaligátor vagy. "


Azt erősen kétlem, mivel fél éve van barátnőm és senkiért nem adnám.

2022. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
25%

#23: Én szeretnék vele vitatkozni.


Béta valóban nem szeretnék lenni, számos férfit nem tudok irigyelni azért, amit esetében betölt egy párkapcsolat.


Viszont a túlzó beszólogatások sem igazak, nem arra vágyom (bár örülnék neki), hogy instamodellek adják egymásnak a kilincset, tisztában vagyok a kvalitásaimmal...


Éppen ezért nem szeretnék sem lábtörlő, sem pénzeszsák lenni, jóval feministább vagyok annál (de rossz ezt most így leírni), minthogy ilyen cigány "uram-asszonyom" szintet akarjak, vagy Szürke 50 árnyalatás bántalmazó kapcsolatot (ami nem bántalmazó, mert jóképű és milliárdos a csávó), de azért emberileg tiszteljen már a nő, legyen hozzám hűséges, ne kavarásszon más pasikkal, ne éreztesse velem, hogy egy bármikor lecserélhető kis senki vagyok sem azt, hogy ha nem viselkedek jól, akkor sorban áll ezer másik.


Munkahelyre se megyek olyanra, ahol ilyen a vezetőség, a privát szférámba pláne nem akarok egy ilyen egyedet.


Nem kell hasraesni tőlem, nincs is igazán miért, de azért ne egy legyek már neki a sok közül, aki éppen megnyerte őt tombolán mert jókor volt jó helyen.


A PUA-t azért vetjük meg, mert az oktatók oldaláról színtiszta pénzlehúzás, a szakma is felhígult és két ágra szakadt. Az egyik fele simp lesz, akik szórakoztatják a nőket és beüt náluk a placebo hatás, ami nem nehéz olyanoknál, akik sosem szocializálódtak. Nekik már egy homlokpuszi is extázis. A másik, szűkebb része pedig ugyancsak két részre szakad. Az egyik a külső-alfára, aki alfa külsejű, csak lúzer személyiségű volt, ők ennek hatására kitörnek. a másik pedig a jómódú-alfára, aki átlagos vagy afölötti kinézetű, lehet közös metszete a jó külsejűvel is, de mellé még jómódú és sikeres is, nála ez lesz inkább a hódítás kulcsa.


Tehát ha te a BMW-ddel elviszel 4 lányt a Heavenbe vagy a Peaces and Creambe, majd közlöd velük, hogy nem vagy sugar daddy, mivel idegenek, nem is ismered őket, cserébe nekik illene kifizetni neked a beugrót, ezzel win-win szituációba téve magadat, mert ha kifizetik, akkor kvalifálták magukat előtted, te értéket adtál, ha nem teszik, akkor bármikor kifizeted magadnak és a nők vagy kívül maradnak, vagy benyelik a békát, ezzel szintén alfaság jelét mutattad, hogy nem estél hasra a szépségüktől, van ott benn nő elég. Bent pedig el tudnál verni 100 ezret is aznap éjjel, de nem teszed. Stílusosan vodka martinit iszol, felrázva, nem keverve vagy valami kevésbé elcsépelt, de férfias italt. Nem a legolcsóbb csapolt sör fölött ücsörögsz egy órán át és reménykedsz, hogy a vécé nem fizetős.


Szóval igen, ehhez a PUA életstílushoz pénz is kell, nem kevés. Eleve nyugatról indult, nem a kelet-európai pénztárcához méretezve. Már a 90-es években íródott Mistery-s könyvben is olyanok voltak, hogy "Elugrottunk turnézni Belgrádba (az USA-ból)" kb. mintha itt lenne a szomszédban, kb. olyan dramaturgiával megfűszerezve, mintha én írnék egy könyvet, hogy a haverokkal kiugrottunk a Margitszigetre szalonnát sütni, reméljük a Józsi is fog tudni jönni, mert kicsit depis volt."


"Egyikük rendkívül extrovertált, és megtanult csajozni."


Ez adottság kérdése. Fejleszteni lehet. Pl. ne legyél szocfób, de kifordulni önmagadból nem.


"Másikuk a karrierjére koncentrált és egy laza, szórakoztató személyiség."


A karrier manapság divatfogalom, mint valami megfogható mérföldkő, ami bárki számára elérhető. Közben meg van pár szakterület, ami jelenleg jól fizet és vélhetően még az elkövetkezendő 10 évben is, nagyrészt folyamatos önképzéssel, tehát ha ez a hobbid, ez a szenvedélyed, akkor érdemes akár diákhitelt is felvenni rá.


DE nem akkor, ha a hátad közepére nem kívánod, annyira nem érdekel. Mert alacsony hozzáadott értékű munkákat lehet végezni gyűlölködve, frusztráltan jó pénzért, mondjuk mosogatónak állsz Angliában, de abban is kiégsz egy idő után, viszont ha megfogható a célod, tehát nem 10 évig akarod csinálni, csak mondjuk 2, max 3, akkor még határeset.


A karrieres szakmáknál ennyi idő általában csak a tanulás, önképzés, referenciaszerzés, gyakornokoskodás és utána jön a karrierépítés. Pont mikorra már kiégtél, mert sosem érdekelt a dolog, csak a pénz motivált benne.

2022. máj. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
10%

"Akkor ha mindenkinek lehet nője a saját szintjén, akkor az általánosságban ideírogató incelek miért panaszkodnak hogy senkinek nem kellenek?"


Azért, kérdező, mert ez régen volt igaz vagy izolált környezetben.


Például a távol-keleti rizsföldeken dolgozó ember vidámabb és elégedettebb a munkájával, mint Magyarországon akár egy irodai munkás, aki még csak nem is a tápláléklánc legalja, semmilyen értelemben, fizetésben sem, munkakörülményekben meg aztán pláne. Mégis sír, vergődik, frusztrált, dühös, morcos, pofákat vág és az első adandó alkalommal lelép. Ezt tudja a vezetőség is, némelyik élvezi is, mint egy hangyafarm, mást teljesen hidegen hagy és csak statisztikákban gondolkodik, hogy x ember mínusz, x új emberrel pótolni kell, a lelkesebbek pszichológiailag is elemzik, hogy ha a sokadik újoncot is Mari néninek kell betanítani, akkor ő mond fel vagy kerül táppénzre és az már nehéz lesz, de hát a munka már csak erről szól.


A párkapcsolatodban nyilvánvalóan nem ezt az érzést akarod megélni, nem stresszelni, hogy mikor mondasz vagy teszel rosszat vagy egyszerűen még ez se kell, elég ha megismert egy nálad jobbat és lecserél.


#29: "a jó kommunikációs készségre és személyiségre kell gyúrni elsősorban"


Oké. Mivel nem akarok #metoo botrányt, csak olyan nőknél próbálkozok, ahol kapok minimális IOI-t. Ha a külsőm miatt ez mondjuk egy forgalmas budapesti területen napi 3 nő úgy, hogy ÓRÁKAT kint vagyok, akkor mekkora hátránnyal indulok a hozzám hasonlóan introvertált társaimhoz képest, akik ugyanennyi idő alatt 30 vagy akár 60 nővel is tudnak ismerkedni?


Illetve maga a tény, hogy nekik 1-1 nap alatt összejöhet egy havi adag ha jól csinálják, akikkel aztán már diszkréten írogatnak, eközben én meg nyilvánosan bohócot csinálok magamból, mert mindenki ismerni fog, mint a kéregető koldust, csak én "na már megint ez aki mindenkire rányomul" leszek elkönyvelve.


Gyakorlat teszi a mestert és egy jó külsejű srác 10x-20x annyit tud gyakorolni ugyanannyi idő alatt.


"pont, hogy a szöveg számít a legtöbbet élőben, például szórakozóhelyen csajozva. Ne röhögtess már könyörgöm..."


Azokról a szórakozóhelyekről beszélsz, ahol olyan hangos a zene, hogy üvöltened kell rövid mondatokat is a másik fülébe, különben csak a tátogásodat látja?


Igen, valóban tipikusan azok a helyek, ahol nem a külső, táncképesség, mozgás meg ilyen ősi, állatias dolgok számítanak, esetleg B tervként a státusszimbólum villantás és a "meghívhatlak-e egy jó drága italra". Tényleg, most, hogy mondod, ezeken a helyeken igazi lehengerlő dumagépek vannak, azok aratnak mindig...


#32: Ez az eddigi legértelmesebb válasz. Igen, tényleg ez az ellentét szokott lenni. És azt nem értik meg, hogy a pénz az egyetlen olyan univerzális eszköz még, amit nem kell SZERETNED, hogy azzal kompenzálni tudj.


De a személyiséged adott, a kommunikációs képességed meg ehhez szorosan kapcsolódik. Tanulható, hogy tudj lyukat beszélni mások hasába, mint egy porszívóügynök, de ha ez számodra nyűg, nem belülről jön, nem kedvtelésből teszed, mert ilyen vagy, hanem a cél érdekében, hogy nőt szerezz, akkor ugyanolyan frusztrált leszel, mint mikor családapaként azért robotolsz, hogy az asszonynak meglegyen a nercbunda és ne hagyjon el, nem az amúgy is szerető feleségednek akarsz kedveskedni, aki enélkül se hagyna el és te ezt akarod meghálálni neki. Aki nem érti a kettő közötti különbséget, azzal kár bármiről beszélni.


És itt jön a feketeleves. Míg a külső a DIREKT szexuális kapocs és a nőnek (mármint amelyik kapható kalandokra jó pasikkal) szintúgy nem érdeke megvárni, amíg az illúzió odalesz, ezért jó külsővel először jön a szex és utána az esetleges további ismerkedés.


A személyiséges, kommunikációs csajozással pedig a komoly kapcsolat vonalán indulsz el, tehát a nő más szemmel fog téged elemezni, a külsőd instant dugásra nem üti meg a mércét, de Quasimodo se vagy, tehát megismerne jobban...


Nos, mivel ez egy felvett szerep a részedről, egy betanult klisé, a nőnek pedig ez benned a legizgalmasabb, eközben te meg éppen csak a negatívumot látod a nőben, hogy "ez is dohányzik" meg "ez is olyan sötét, hogy csak a celebekről tud beszélni" ezért elég komoly lelki erő kell, hogy innen folytasd az ismerkedést.


És akkor eljön az áttörés. Megdugod. Mivel ő komolyban gondolkodott, elkezd eszerint viselkedni. De te nem igazán akartad őt az említett dolgok miatt már az elején sem. Viszont csajozni sem akarsz, mert legyen végre egy, tudd le a dolgot és ne kelljen már ezzel a további életedben foglalkozni. Nem élvezed ezt a folyamatot. Megpróbálod tehát kihozni belőle amit lehet, szexeltek továbbra is és próbálod jó útra téríteni. Leszoktatni a cigiről, távlati terveket összhangba hozni, ilyenek. Belőle kijön a femináci, hogy őt bizony a nálad jobb exeinek sem sikerült megváloztatni, vagy elfogadod őt így, vagy viszlát. Itt már ő dobott lényegében téged. Ha igazán needy vagy, akkor nem engeded, de ha ennél a pontnál vége, akkor újra visszatérsz oda, hogy megint jópofáskodhatsz a felvett szerepeddel, hogy ismét horogra akadjon a következő áldozat, akiben reménykedsz, hogy már értelmesebb lesz. Közben azon aggódsz, hogy reméled a dugásig legalább azzal is eljutsz, mert már úgy több tízezerrel többet költöttél a hónapban a kávézgatások meg randiprogramok miatt, mint amúgy tetted volna, hogy nem ez a célod, csak így eszkalálódik az ismerkedés, hogy ciki lenne azt mondani, hogy "ne haragudj, de nem fizetek érte, vagy hívj meg te engem".


Senki nem állította, hogy ne lehetne sikert elérni ezzel, csak nagyon keserves a siker és nem mindenkinek számít annak, ráadásul az ál-személyiség, a felvett szerep miatt a komoly kapcsolattól még távolabb kerülsz, cserébe egy szalonképes átlagember lesz belőled, amíg nem szorít a szerep és ha ügyes vagy és kitartó, akkor néhány numera még össze is jöhet meg ilyen rövidebb kapcsolatok, amíg kenyértörésre nem kerül a sor.


De végső soron te jössz ki belőle rosszul, mint mikor a drogra szoksz rá. Mert onnantól már sokkal inkább akarni fogod újra azt az érzést, hogy milyen egy nővel lenni. És előbb-utóbb, ha mással nem a kor előrehaladtával elgyengülsz és azt mondod jöhet a gyerek vagy hozol egyéb visszafordíthatatlan döntést. És így meg is született a hőn áhított kapcsolatod. Mint Wolowitz meg Bernadette.

2022. máj. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
87%

#38 oké, tehát állításotok szerint rondák vagytok, életképtelenek, az írásaitok alapján iszonyatosan, de tényleg nagyon nagyon szörnyű személyiséggel. Emellett csak az a célotok, hogy minél több nőt megdugjatok, DE még igényeitek is vannak, hogy legyen sportos, ne cigizzen, legyen művelt stb.

Mégis mi a búbánatot nyer azzal a nő, hogy összejön veletek? Nálatok az egyedüllét milliószor jobb.


Nem véletlenül az az egyetlen érvetek, hogy nektek a nő jár, mert más érvet nem tudtok felhozni, hogy miért kéne titeket választani. Én elhiszem, hogy neked szar, hogy nincs nőd, de a párkapcsolat sose jótékonysági alapon működött. Ha az alapján működne, akkor te is mehetnél segíteni nevelni egy elözvegyedett afrikai nő 6 gyerekét. Vagy téged is kirendelnének egy dagadt, ronda, dohányzó nő mellé, hogy tessék most vele kell együtt lenned, mert szegény senkinek nem kell. Amit amúgy most is megtehetnél, de nem, mert igények, azok vannak, csak nyújtani nem tudsz semmit.


Egyébként ez is csak egy incel dolog, hogy nektek csak dugásra kell a nő. Rengeteg férfit ismerek, jól meg kevésbé jól kinézőeket is, akik a szerelmet akarják, párkapcsolatot, nem pedig kósza dugást. Ha neked csak szex kell és amúgy is csak pénzzel tudsz nőt fogni, akkor miért nem mész prostihoz? Mindent megad neked ami kell. A nőknek meg nem kell többé veled beszélniük. Mindenki jól jár.


Egyébként nem szeretek még incelekkel sem ilyen hangnemben írni, de már annyiszor próbáltam nektek elmagyarázni, hogy mi a baj a személyiségetekkel és mindig mindenre csak jön a kifogás meg az idióta teóriák amit a semmiből szedtek, hogy már én is úgy gondolom, hogy menthetetlenek vagytok. Elhiszem, hogy rossz neked de sajnálni már nem tudlak.

2022. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
80%

38

Tudod mi a legjobb az egészben? Hogy lehet ám egyedül maradni...

2022. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!