Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, léteznek közöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, léteznek közöttetek olyanok, akik őszintén szeretni tudnának egy igazán kis péniszű férfit, elfogadnák őt úgy, ahogy van, és hűségesek lennének hozzá?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 19:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Pofon egyszerű az oka, nekem fontos a jó szex, amihez jó méret is kell. A kicsi számomra azt jelenti, hogy nem kielégítő, nem érzem, nem élvezem, stb. Sajnálom az ilyen embereket, de nem fogok úgy élni egy kapcsolatban, hogy nem élvezem a szexet. A kicsi viszont tényleg szubjektív, másnak lehet pont bejön az adott méret, mert kifejezetten a kisebbet szereti.
2022. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A kérdés elsősorban elméleti, ezért nem mondok pontos méretet. Fontos, hogy mindenki a maga mércéje szerint képzelje el a kis méretet, mivel a kérdésem lényege pont az, hogy van-e olyan nő, aki úgy is tudna őszintén és hűségesen szeretni egy férfit, ha lemondással jár számára a férfi relatíve kis mérete.
2022. máj. 20. 20:44
 13/27 anonim ***** válasza:
96%
Másik kérdésnél szőrösen sem szeretik a nőt. Minek kéne ilyeneket elfogadni?
2022. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

12 ez akkor jár lemondással, ha béna is mellé. Én az ujjammal elérem a G pontom, tudok magamnak élvezetet szerezni. Ha valakinek az én amúgy is kis ujjaimnál kissebb és vékonyabb a farka hát annak jóformán egy nagyobb csiklója van.


5, én az itteni jellemzően átlagnak mondott 14 cm-t vettem átlagnak, ami általában a hisztiző férfiak szerint már kicsi. És kb 12 cm-t vizionáltam, ami, mint írtam, átlag alatti, de önmagában nem kapnék sírógörcsöt, ha meglátom. 1es voltam. Remélem így már szerinted is kellően informatív a válasz.

2022. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
54%
Elméleti kérdés, oké. Én összejönnék nővel is monogám kapcsolatra, nekik viszonylag ritkán van péniszük, szóval a behatolást strap-on segítségével lennénk kénytelenek megoldani, amennyiben igényt tartanék rá. Ebből kikövetkeztethető, hogy a péniszköpenyben művelt szextől sem lennék elzárkózva adott esetben (nyilván anélkül is mehet, amikor a férfi élvezetének az elősegítése az elsődleges cél). De nem volt dolgom "igazán kis péniszű" férfival, szóval kihangsúlyoznám, hogy a válasz is elméleti síkon értelmezendő.
2022. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nyilván azért tettem fel a kérdést, mert bizonytalan vagyok a méretem miatt. De azért elméleti a kérdés, és azért kérek mindenkit, hogy az általa már kicsinek tartott méretre gondoljon, mert nem szeretném, hogy a válaszok konkrét centikről szóljanak, meg hogy valaki szerint az enyém nem is kicsi, hanem átlagos, satöbbi.
2022. máj. 20. 21:16
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha megüti a méreted azt a nagyságot, amire már van, aki azt mondja, hogy nem is kicsi, akkor biztos lehetsz benne, hogy olyan nő is létezik, aki elfogadna vele (válaszolva a főkérdésre).
2022. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

"Én az ujjammal elérem a G pontom, tudok magamnak élvezetet szerezni. Ha valakinek az én amúgy is kis ujjaimnál kissebb és vékonyabb a farka hát annak jóformán egy nagyobb csiklója van... én az itteni jellemzően átlagnak mondott 14 cm-t vettem átlagnak, ami általában a hisztiző férfiak szerint már kicsi. És kb 12 cm-t vizionáltam"

Jó hatalmas ujjaid vannak te lány

Nekem nincsenek ekkorák bammeg, pedig igazi trampli virsliujjaim vannak

2022. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18


Édesem, 3-5 centire sincs a hüvelybemenettől... Bárki eléri, akinek nem amputálták.

2022. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%

19#

A 12 cm-es vízió azért még megvan ugye?

Nekem ahhoz kellett viszonyítanom

Ha akkorák az ujjai az érdekes, márpedig arról beszélt hogy az ujjainál nem kisebb pénisz a jó

Ami 12 centit mondva nem kis ujjakat jelent

2022. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!