Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a bnőtök mellei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a bnőtök mellei lógnának elfogadnátok úgy ahogy van v kérnétek h csináltassa meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez diszkriminatív a tehenek ellen.
2012. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm melle is picit lógott, de én úgy szeretem, ahogy van:) Sosem gondolkodtam azon, hogy megváltoztatnám.
2012. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha szeret elfogad úgy ahogy vagy L/20
2012. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rejtett hibák, nincs mit tenni...
2012. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

miért egyből műteni?:D

eddzen kicsit mellizomra, és egyből feszesebb legyen, azt meg nem várhatod el senkitől h tökéletes melle legyen, vagyis elvárhatod, viszont akkor vszínűleg a többi területen kell komprommiszumot kötni.


Én azt mondom h inkább gjon kicsit a melle, minthogy síkhülye legyen, és arra biztos nem kérném h műttesse meg, esetleg arra h tleg izmosítsa, akkor viszon én is tennék vmit h én vonzóbb legyek számára (nem, nem csináltatnék pénisznagyobbító műtétet... :D:D)

2012. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a lógós ciciket. Persze nem a nagyon elfolyt,extrém ronda mellek, de a természetes esésű közepes méretű mellek azok tökéletesek, főleg ha kicsit szétállnak. Az a nagyon gumilabdaszerű szorosan egymásnak feszülő mellek rém kiábrándítóak, mert nem valódi. Szilikonos nő a közelembe ne jöjjön.
2012. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szoptatás után már mindenkinek lóg
2012. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a péniszed kicsit görbe lenne, szerinted a barátnőd elküldene, hogy "csináltasd" meg, legyen teljesen egyenes, vagy elfogadná? :-)


22/N

2012. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem a barátom azt mondaná műttessem meg akkor többé már nem lenne a barátom...:) Én elfogadom őt a hibáival együtt, akkor ő is fogadjon el. Nem ilyesmin múlik egy kapcsolat.
2012. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Természetesen csináltassa meg. Meg a zsirját is szivattassa le. Meg plasztikáztassa meg a füleit, meg az orrát. A száját töltesse fel, a fenekét plasztikáztassa meg olyan jo kis keményre, A fogai is olyan snasszosan állnak, huzassa ki, és valami hofehér szabályos protkot csináltasson, fehérittesse ki a pi-ája környékét, meg a szeplöket is tüntesse el. Ez igazán a minimum. Ja és a bandzsaságával is kezdjen már valamit! (Egyébként nagyon szeretem és tetszik is nagyon!)
2012. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!