Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, léteznek közöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, léteznek közöttetek olyanok, akik őszintén szeretni tudnának egy igazán kis péniszű férfit, elfogadnák őt úgy, ahogy van, és hűségesek lennének hozzá?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 19:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

20, hol írtam, hogy az ujjam 12 cm?

Azt írtam, reagálva a kérdező kommentjére, miszerint a kis fasz lemondással jár, hogy, csak abban az esetben, ha béna, ugyanis én ujjal is megoldom a kérdést.

Majd, reagálva egy másik kommentre, leírtam, hogy én mikor a kicsit írtam, 12 cm-re gondoltam, mert az már átlag alatti, az már olyan méret, amiért a férfiak bőven sírógörcsöt kapnak. Azért írtam le a számot, mert az 5ös nehezményezte, hogy nincs konkrét szám.

Az, hogy te a kettőt hol és hogyan raktad egybe, az már a te értelmezési nehézséged mutatja.

2022. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Èn tudtam volna szeretni egy srácot, akinek kicsi volt, igen. Bàr nem mindig tudtam vele elmenni, nem tudom, hogy ez emiatt volt-e...
2022. máj. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Az, hogy te a kettőt hol és hogyan raktad egybe, az már a te értelmezési nehézséged mutatja."

Mondjuk úgy hogy a kettőt te magad fűzted össze

Nem fogom újra bemásolni mit írtál, ha nem vagy képes vállalni azt sem amit nemrég írtál le az szomorú és gyalázatos

2022. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok rest bemásolni. Emeld ki azt, ahol azt írtam, hogy 12 cm az ujjam, vagy, az ujjam méreténél kissebb pénisz 12 centiméteres. Konkrétan, mind fizikailag, mind a megszólítással elkülönítettem a két részt, sőt, az egyikben leírom, hogy ami az én ujjaimnál kissebb, az csikló, a másikban pedig, hogy a 12 cm szerintem az átlag alatti pénisz méret.

A korábban általad hivatkozott rész, "12 cm vizionáltam", egy másik hozzászólásra, egy kvázi másik beszélgetés részre érkezett és semmilyen módon nem utaltam vissza arra, amit, az előző bekezdésben, a kérdezőnek írtam.

De ide is teszem neked, hogy még visszalapozni se kelljen.

Várom, hogy a kettőt szerinted hol kapcsoltam össze.

Itt nem én nem tudom beismerni, hogy hibáztam.


"12 ez akkor jár lemondással, ha béna is mellé. Én az ujjammal elérem a G pontom, tudok magamnak élvezetet szerezni. Ha valakinek az én amúgy is kis ujjaimnál kissebb és vékonyabb a farka hát annak jóformán egy nagyobb csiklója van.



5, én az itteni jellemzően átlagnak mondott 14 cm-t vettem átlagnak, ami általában a hisztiző férfiak szerint már kicsi. És kb 12 cm-t vizionáltam, ami, mint írtam, átlag alatti, de önmagában nem kapnék sírógörcsöt, ha meglátom. 1es voltam. Remélem így már szerinted is kellően informatív a válasz. "

2022. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ! A lényeg az ember személyisége.
2022. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

16 cm alatt kicsi.


Ha 16 megvan az már kb minden nőnek elegendő.

2022. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Megkövetem 24#-est

Ha őszerinte a 12 cm sem túlzottan, használhatatlanul kicsi, akkor bizony jogosan írta hogy ő az ujjacskáival is képes a hüvelyi orgazmusra.

Én úgy értettem hogy a 12 cm az már neki is kevés, mivel az nem éri el a G pontját, amit ő már ujjal is elér. De nem ezt írta, tévedtem

2022. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!