Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság fiatalként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság fiatalként ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szinte próbáltam már mindenhol,de eddig sehola nem találtam olyan embert akivel megtaláltam volna a közöshangot,én a netet kizárnám a témából mivel próbáltam de egy fiatal lányként nehogy már a sok idióta között ismerkedjek köszönöm elég volt az ilyenekből itt is próbáltam régebben,de én nem szeretnék semmilyen veszélybe lenni főleg anonim aztán volt olyan hogy mikor élőbe találkoztunk teljesen más személyiség volt és egyaránt a kinézete is teljesen más volt. A beszélgetések pedig max 2 napnál továbbá nem tartottak,fogalmam sincs mi okból csak szimplán leléptek,ami szerintem bunkóság,mert legalább leírhatná hogy mi volt a gond. Szóval nekem ez a netes ismerkedés nem az én világom. Barátaim nincsenek,szórakozóhelyekre sem járok,mivel nem is lenne kivel,egyrészt kétleném ha a dülöngélő részegek között találnék komoly kapcsolatot. Gond az hogy nagyon sok ember nem akar komoly kapcsolatot ami számomra elég nagyprobléma mivel nálam csak az jöhetne szóba. Nektek hogyan alakúlt a társkeresés?

2022. máj. 22. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szinte próbáltam már mindenhol"

Akkor tapasztalhattad, hogy bárhol lehet fiatal lányként.


"de eddig sehola nem találtam olyan embert akivel megtaláltam volna a közöshangot"

Hát sehola nehéz is lesz. Egyébként, ha ennyire nem volt számodra senki megfelelő, akkor valószínűleg le kéne szállni a földre.


"én a netet kizárnám a témából mivel próbáltam de egy fiatal lányként nehogy már a sok idióta között ismerkedjek"

Pont ugyanolyan emberek voltak ám ott is, mint te. Mármint, ahogy leírtad, már próbáltál neten ismerkedni és ezt a kérdést is netre írtad ki. Nem vagy különlegesebb ám másoknál.


"veszélybe lenni főleg anonim aztán volt olyan hogy mikor élőbe találkoztunk teljesen más személyiség volt és egyaránt a kinézete is teljesen más volt"

Ugyanúgy hazudhatnak élő randin is.


"Gond az hogy nagyon sok ember nem akar komoly kapcsolatot ami számomra elég nagyprobléma mivel nálam csak az jöhetne szóba."

Igazából egy csomó ember meg akar. Majd kapsz itt egy csomó privátot.



(Csendben megjegyezném, hogy egy hasonló szintű kérdésnél már elszidná minimum 5 nő fél perc alatt a kérdezőt, ha férfi lenne, hogy mennyit panaszkodik.)

2022. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ennyi idős vagy?
2022. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!