Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek egyszerűen nem való párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt hogy mindig ilyen voltam, de mostanában egyre többet agyalok rajta, hogy nem nekem való ez az egész párkapcsolatos téma.

Magamnak való vagyok, nem szeretek beszélgetni, nehezen nyílok meg. Mindenféle társasági eseményen, vagy beszélgetésen feltöltődés helyett inkább elfáradok mentálisan. Próbálkoztam az ismerkedéssel, párkereséssel, de sosem lett belőle semmi, mert pár nap beszélgetés után egyszerűen belefáradtam. Régen egyébként nem volt ilyen problémám, ez pár év alatt alakult ki. Akkor is visszahúzódó voltam, de volt pár barátom (Lányok-fiúk) akikkel tulajdonképpen nonstop beszéltünk, és ha 1 óra is kimaradt már nagyon hiányoztak. Aztán az évek során pár barátommal teljesen megszúnt a kapcsolat, akik meg maradtak, azokkal meg az utóbbi hónapokban is nagyon elhidegültünk.

Úgy gondolom hogy inkább az alkalmi kapcsolatok a nekem valók, mert a szexre meg szükségem van.

24/F



2022. máj. 24. 10:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sok igazságot fedezek fel a kommentekben sajnos.

Köszönöm mindenkinek!

2022. máj. 24. 12:15
 12/19 anonim ***** válasza:

Létezik persze.

Úgy gondolom nekem sem való, mondjuk csak részben amiatt ami neked a problémád, meg annyi szerencsém van, hogy nekem a "természet" elrendezte az elmúlt 2 év alatt, hogy ha akarnék kapcsolatot se lehessen.

Egyszerűen olyan szinten leromlott a külsőm, hogy esélytelen a dolog. Nem is tudnék senki mellett normálisan meglenni, egyrészt azért mert a szexuális dolgok nem működnének (neked ezzel gondolom a kérdésed alapján nincs problémád), mivel annyira undorodom magamtól, hogy képtelen lennék elfogadni, hogy bárkinek is tetszhetek és önszántából, tényleg velem akarna lenni.

Aztán a másik oldala a dolognak, hogy amikor mégis valami miatt esetleg ismerkednék, eszembe jut az előző párkapcsolatom és sok negatív élmény ami az évek alatt ért, szóval inkább úgy vagyok vele, hogy kösz, de kihagyom...

Tavaly volt egy csaj aki valamiért nagyon velem akart lenni, de inkább megmondtam neki, hogy mentálisan nem vagyok alkalmas erre, szóval hanyagoljuk a dolgot. Szerintem ez így korrekt.

2022. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12 mi romlott a külsődön?

Egyébként én csak annyit írtam, hogy szükségem van a szexre, de ez sajnos nem jelenti azt hogy ez meg is történik...

Nem gondolom magamat egy ronda fiúnak, teljesen átlagos vagyok minden téren, de valamiért mégsem tudom elképzelni hogy lenne valaki akinek bejönnék.

2022. máj. 24. 15:54
 14/19 anonim ***** válasza:
Jelen!
2022. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

" teljesen átlagos vagyok minden téren,"


Igen, ez q probléma. Manapság nem kell különösebben rondának, torznak lenned vagy egyéb feltűnő testi hibákkal rendelkezni, hogy ne tetszél a nőknek. Elég ha csak átlagos vagy, ha nincs rajtad semmi extra (se pozitív se negatív).


Te még fiatalabb vagy az legyen az elsődleges, hogy javíts a külsődön a mai trendeknek megfelelően. Nyilván attól is függ ez, hogy milyen nők/lányok a célközönséged.

De vannak alap dolgok, amelyek minden korosztálynak egyformán bejönnek: szimmetrikus arc, látható arcélek, mélyen ülő, mandulavágású szemek, sima arcbőr, haj teljes megléte, esetleg egy stílusos szakáll.

Aztán legyél magas (180cm+), sportos, izmos, jó testfelépítésű (ne agyongyúrt!) és legyen jó tartásod, jó kiállásod.

A legtöbb dolgon sajnos nem tudsz változtatni. Ha alacsony vagy az szar ügy, de kompenzálhatod jóképűséggel, jó szöveggel és jó stílussal.

Ha nem vagy alacsony, de az arcod nem túl "helyes", akkor nehezebb a dolog.

Szóval valaminek meg kell lennie legalább ezek közül.

2022. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Magasnak magas vagyok. Igazából nálam már ott bukott ez a dolog, hogy nem akarok megfelelni senkinek. Tényleg mások miatt változtassam meg a külsőmet, a stílusomat? Hát nem fogom. Ha így nem jövök be senkinek, akkor ez van, én 1 percet sem fogok ezen problémázni.
2022. máj. 25. 10:20
 17/19 anonim ***** válasza:
A legfontosabb dolog a saját magunkról alkotott képünk. Ha elfogadod magad ahogy vagy , akkor is le tudsz élni egy boldog életet. Ahhoz nincs szükség harmadik félre.
2022. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Tényleg mások miatt változtassam meg a külsőmet, a stílusomat? Hát nem fogom. Ha így nem jövök be senkinek, akkor ez van, én 1 percet sem fogok ezen problémázni."


Tiszta sor, de akkor nem lesz nőd 99% eséllyel és emiatt szexelni sem fogsz tudni, max fizetős szolgáltatás igénybevételével.

Sokáig én is azt gondoltam, hogy nem kell megfelelnem senkinek, majd valakinek így is jó leszek... valóban, lett csajom, de nem voltam sikeres, nem érdekeltem úgy ÁLTALÁNOSSÁGBAN a nőket. Egy barátnőm volt eddig és valószínűleg több nem is lesz már. Ő vele sem tartott sokáig a dolog, mert már neki sem feleltem meg (főleg külsőre nem, persze ő nem ezt mondta, de valójában ez volt az igazság).

Úgyhogy készülj a hosszú hosszú ideig tartó egyedüllétre és rejszolásra.

2022. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
"Úgyhogy készülj a hosszú hosszú ideig tartó egyedüllétre és rejszolásra." Igazából már régóta erre készülök, de mint mondtam nem is vágyom kapcoslatra.
2022. máj. 25. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!