Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Mondanátok vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Mondanátok véleményt rólam? Szerintetek milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, sajnos túlsúlyos és nem túl jóképű. Különböző okok miatt nem ismerkedtem az utóbbi években, de most újra szeretnék. Viszont a külsőm miatt gátlásaim vannak. Tisztában vagyok magammal, és tudom, hogy általában nem tetszem a nőknek, amiben nincs is semmi meglepő.

Segítenétek nekem az őszinte véleményetekkel? Mennyire rosszak az esélyeim ismerkedéskor ezzel a külsővel radikális változás nélkül? Szerintetek a nők mekkora része adna nekem esélyt így ismerkedéskor? Esetleg ti magatok nyitottak lennétek, vagy ismertek olyan nőket, akik megismerkednének egy ilyen nem túl előnyös külsejű férfival? Netán jelentős javulás nélkül semmi esélyem?

Azt mindenképpen szeretném elmondani, hogy nekem nincsenek irreális elvárásaim a nők külsejét illetően, ha bármi megfog az illetőben, akkor engem semmilyen "hiba" nem zavar benne.

Aki mondana véleményt, annak privátban elküldöm a fotómat. Kérem, hogy tényleg csak nők írjanak nekem, és legyetek teljesen őszinték (de azért légyszi ne bántóak). Bár elég tárgyiasító dolognak tartom, mikor egy emberi lényt egy 10-es skálán osztályoznak, de ha gondoljátok, adhattok ilyen osztályzatot is, mivel kíváncsi vagyok, és talán ez is segítene tisztábban látnom a helyzetet.

Köszönöm mindenkinek, aki segít nekem.



2022. máj. 24. 21:28
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
75%
Olyan emberhez nem tudnék vonzódni aki nem tetszik külsőre IS. Így kép nélkül nem tudom megmondani tetsznél e, de amúgy sok nőt nem zavar a túlsúly én sem tartom különösebben taszítónak, szóval lehet hogy ettől függetlenül tetsznél. Viszont olyannal nem tudnék járni aki nem vonzó nekem. Ha küldessz képet szívesen megnézem.
2022. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 nemaRendőrség ***** válasza:
37%

Egyetértek az elsővel.

Még nem tudod elfogadni magad addig fixen felejtsd el.

Miért fogadjon el más téged?


Csúnya vagy? És??

Talán itt írta valaki, hogyha egy férfi egy fokkal szebb mint az ördög akkor már van esélye.


Annyi csúnya embert látni kapcsolatban...


Az meg hogy kövér vagy? Menj el edzeni meg ne tömd a fejed!

Ha ezt a két dolgot meg tudod tenni 10-20 évvel tovább élsz

2022. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
98%
Küldhetsz képet, őszinte leszek, építő jellegű kritikát tudok írni ha elfogadod.
2022. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem gáz, ismerek ilyen típusúakat családdal. Viszont elég "zord", félelmetesnek tűnő az arcod. Szóval kissé agresszívnak tartánalak, de ha nem vagy az, akkor ezt élőben tudod ellensúlyozni, ha barátságos vagy. Meg lehet, hogy azért is gondolom, mert tükröződik a szemüveged, és ettől nem látszik a szemed. De a kezed vajon, miért emeled fel mindig? Nem akartad, hogy fotózzanak?🤔

#4

2022. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Én ugyan kedves nem vagyok, de kép nélkül is elmondom neked, hogy az egyetlen gond, ami veled van, az az önbizalmad.
2022. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
19%

túlsúlyos és nem jóképű....még is, hogy legyen önbizalmas ha senkinek nem kell?


és gondolom nem egy piszkosul gazdag valaki.


Őszintén kérdező? Kép nélkül is megmondom, hogy nehezen fog menni.

2022. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
94%
Köszi a képet. Szerintem ne vagy csúnya egyáltalán, de a túlsúly az tényleg zavaró. Az életmódváltástól és a rendszeres sporttól nőne az önbizalmad, jobb lenne a közerzeted, és persze jobban néznél ki.
2022. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
98%
Én is láttam a képet, szetintem se vagy csúnya. Kicsit talán ijesztő ez a nagydarabság, de nem taszító. Egy barátságos, jófej személyiséggel abszolút esélyes vagy
2022. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Úgy, hogy ha az önbizalom nem külső forrásból kell, hogy táplálkozzon, különben a legapróbb negatív kritika össze fogja zúzni.

Csomó ember ugyanolyan komplexusos marad akkor is, ha eléri az álom alakját, ugyanolyan kövérnek vagy csúnyának látja magát, a mai időkben szerintem eljuthatunk már oda, hogy vannak sokkal fontosabb és értékesebb dolgok, mint az, hogy a társadalom hány %-a talál minket dughatónak.


Mármint hogyne, fel lehet építeni valamilyen szintű önbizalmat arra is, hogy én szexi szép me gazdag vagyok, csak akkor mit fogok csinálni, ha nem leszek szexi szép meg gazdag, vagy találkozok valakivel, aki nálam szexibb meg szebb meg gazdagabb, vagy a kovács Jani azt mondja hogy nemis vagyok olyan szép meg szexi meg gazdag? Akkor b-szhatom.

2022. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
98%

Küldj képet.

És én is elmondhatom, minden nélkül, hogy a túlsúly ha csak nem extrém mértékű nem jelent komoly akadályt, főleg, hogy ezen lehet dolgozni, ha a beismerés megvan. Sokkal fontosabb lehet, hogy gátlásokra plusz különböző okokra hivatkozol.

2022. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!