Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Mondanátok vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Mondanátok véleményt rólam? Szerintetek milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, sajnos túlsúlyos és nem túl jóképű. Különböző okok miatt nem ismerkedtem az utóbbi években, de most újra szeretnék. Viszont a külsőm miatt gátlásaim vannak. Tisztában vagyok magammal, és tudom, hogy általában nem tetszem a nőknek, amiben nincs is semmi meglepő.

Segítenétek nekem az őszinte véleményetekkel? Mennyire rosszak az esélyeim ismerkedéskor ezzel a külsővel radikális változás nélkül? Szerintetek a nők mekkora része adna nekem esélyt így ismerkedéskor? Esetleg ti magatok nyitottak lennétek, vagy ismertek olyan nőket, akik megismerkednének egy ilyen nem túl előnyös külsejű férfival? Netán jelentős javulás nélkül semmi esélyem?

Azt mindenképpen szeretném elmondani, hogy nekem nincsenek irreális elvárásaim a nők külsejét illetően, ha bármi megfog az illetőben, akkor engem semmilyen "hiba" nem zavar benne.

Aki mondana véleményt, annak privátban elküldöm a fotómat. Kérem, hogy tényleg csak nők írjanak nekem, és legyetek teljesen őszinték (de azért légyszi ne bántóak). Bár elég tárgyiasító dolognak tartom, mikor egy emberi lényt egy 10-es skálán osztályoznak, de ha gondoljátok, adhattok ilyen osztályzatot is, mivel kíváncsi vagyok, és talán ez is segítene tisztábban látnom a helyzetet.

Köszönöm mindenkinek, aki segít nekem.



2022. máj. 24. 21:28
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is küldhetsz kèpet.
2022. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
97%
Na jó most már én is kíváncsi vagyok rád, nekem is küldheted.
2022. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is jóképű vagy. Meg szimpatikus is. Ha ledobsz pár kilót akkor fullos leszel.
2022. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem átlagos vagy, bár fogyhatnál picit.
2022. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
97%
Jöhet a kép.
2022. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
97%
Köszi, megkaptam a képeket! Ami előny, hogy legalább sötét hajad van és nem pár pamacs szakáll címszó alatt, meg a mosolygást leszámítva nekem egész kis kedvesarcúnak tűnsz.. Mosolyogj egy picit, az dob a dolgon! Mondjuk egy optikus véleményét is kikérném a szemüveg választásról, mert nagyon kettészeli a fejedet ez a keret.
2022. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
96%
Küldd nekem is
2022. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is elküldheted
2022. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
96%
Küldd el nekem is.
2022. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
96%
Küldheted nekem is.
2022. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!