Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Mondanátok vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Mondanátok véleményt rólam? Szerintetek milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, sajnos túlsúlyos és nem túl jóképű. Különböző okok miatt nem ismerkedtem az utóbbi években, de most újra szeretnék. Viszont a külsőm miatt gátlásaim vannak. Tisztában vagyok magammal, és tudom, hogy általában nem tetszem a nőknek, amiben nincs is semmi meglepő.

Segítenétek nekem az őszinte véleményetekkel? Mennyire rosszak az esélyeim ismerkedéskor ezzel a külsővel radikális változás nélkül? Szerintetek a nők mekkora része adna nekem esélyt így ismerkedéskor? Esetleg ti magatok nyitottak lennétek, vagy ismertek olyan nőket, akik megismerkednének egy ilyen nem túl előnyös külsejű férfival? Netán jelentős javulás nélkül semmi esélyem?

Azt mindenképpen szeretném elmondani, hogy nekem nincsenek irreális elvárásaim a nők külsejét illetően, ha bármi megfog az illetőben, akkor engem semmilyen "hiba" nem zavar benne.

Aki mondana véleményt, annak privátban elküldöm a fotómat. Kérem, hogy tényleg csak nők írjanak nekem, és legyetek teljesen őszinték (de azért légyszi ne bántóak). Bár elég tárgyiasító dolognak tartom, mikor egy emberi lényt egy 10-es skálán osztályoznak, de ha gondoljátok, adhattok ilyen osztályzatot is, mivel kíváncsi vagyok, és talán ez is segítene tisztábban látnom a helyzetet.

Köszönöm mindenkinek, aki segít nekem.



2022. máj. 24. 21:28
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
15%

Nem a külső a lényeg, senki sem felszínes...micsoda képmutatás.

Hány válasz jött eddig? VICC :D :D

2022. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem a külsőd a fő gond, hanem hogy nincs önbizalmad, nem vagy elégedett magaddal. Ez biztosan érezhető is rajtad, ezért nincs sikered.

Rengeteg csúnya embert ismerek akiknek van családjuk. Van pl olyan munkatársam aki tányér képű, olyan szája van mint egy pontynak. Alacsony, potrohos, kopaszodik...mégis van neje, 2 gyereke és csajozik is. Bűn ronda de magabiztos.

2022. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén. Ha nem vagy eget rengetően jóképű, az nem zavar, ha minden más rendben van. Viszont a kövérség nálam kizáró dolog.
2022. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
0%
Hogy állsz az alkohollal mostanában Balázs?
2022. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
89%
24-es Nem Bazsi a kérdező!
2022. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
97%
Küldhetsz képet ide is, de szerintem is az önbizalmad a gond. Rengeteg (sokaknak) nem túl előnyös külsejű embernek van kapcsolata.
2022. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim válasza:
87%
Nekem nagyon is tetszik, ha egy pasin van egy kis túlsúly. Küldhetsz képet nekem is, ha gondolod.
2022. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
97%

A #26os vagyok, tartom, hogy nincs gond különösebb veled külsőre. Barátságosnak tűnsz, de ha neten ismerkedsz, kicsit jobb fényviszonyok közt lőjj magadról fotókat, az kevésbé lesz komor. Esetleg meg is kérhetnél valakit, hogy fotózzon le.

Nem feltétlenül fogyás miatt, de ha találsz valami sportot, amiben örömödet leled, az megdobja a magabiztosságot és egész más kisugárzást is ad az embernek.

2022. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is küldhetsz képet. Korodbeli nő vagyok, és kíváncsi :)
2022. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
94%
29 vagyok, kifejezetten jóképűnek mondalak. Tőlem 10/10
2022. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!