Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 350 ezer Budapesten már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 350 ezer Budapesten már túl kevés, hogy családot alapíthassak egy nővel?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 15:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Mármint hogy ez kettőtök fizuja? Lakás van, vagy albérlet?


Mert ha mindkettőtöknek ilyen fizuja van (tehát 700k nettó a bevételetek), akkor okés, még albérletben is el lehet szépen lenni, és akkor sincs világvége, ha egyikőtök kiesik munkából.


Viszont ha ez a 350 az összbevételetek, akkor csak saját lakásban lehet bármibe kezdeni. Albi elvinne mindent... mi 450-et csinálunk, semmire nem elég albi mellett, nemhogy még gyerekre.

2022. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
67%

#15 és #19

A havi költségeink:

Rezsi (+”lakbér”, anyámnak utalok jelképes összeget), internet, telefonszámla: 100.000

2 kutya ellátása 80.000 (az egyikhez jár fizioterapeuta, az ebből 40e, a másik fele a kaja+gyógyszerek/kiegészítők)

Hiteltörlesztő 50.000

Tankolás ~60.000, 20 éves dízelünk van

Nekem bkv bérlet, havi 1-2 kozmetikusi látogatás, autónak bérelt garázs budapesten: ~40.000

Ez kapásból ~330.000 ft.

És még nem ettünk, nem volt váratlan kiadás, nem vettem mosószert meg ilyeneket🤷🏼‍♀️

2022. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

#22

"Mé kőtesz annyit egy álatra meg cicomára" kötekedés in 3....2...1... :D

Én amúgy egyetértek, kutyánk nincs, cserébe mi magunk magándokihoz járunk ha kell valami + biztosítások. Együttesen 700 körül keresünk nettó, ennyire nem vállalnék gyereket. (Szerencsénk hogy mi amúgy se akarunk.)

2022. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
32%

#22. Autóra nincs szükség mert a környéken jó a tömegközlekedés, szóval a 60-as tankolás kiesik. A hitel gondolom az autó miatt van, szóval azt is kiesik (ha másra vettétek fel, akkor teljesen érthetetlen, hogy minek van hiteletek). Ha nincs autó, úgyhogy garázst sem kell bérelni.

Nincs kutyám, így még 80-at megspóroltam.

Szóval kapásból 250e meg lett spórolva kutyán és autón.


Nálam a rezsi havi 35 (egyedül élek, de ha ketten leszünk, akkor a fizu is ~dupla akkora lesz, szóval elég egy emberre számolni)+ 10 a bkv bérlet.

110 a lakáshitel, de ezt nem kell örökké fizetni és kevesebb, mint másnak az albérlet ára. A havi megélhetési költségek, ha nem spórolok, akkor is megvannak 130-ból (ebből 30 szép kártya)

Szóval 150 megy el alapból a fizumból és havi 350-es nettóval számolva, lakáshitellel együtt marad ~100e. Lakáshitel nélkül meg 200e.

A nyaralást és egyszeri kiadásokat pedig fedezi az éves bónusz.

Szóval ha a nő is keres legalább 250 nettót (ami azért nem egy nagy elvárás), akkor már beleférhet egy gyerek is, ha előtte összegyűlt némi tartalék.

2022. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

#24

Az ugye megvan, hogy vannak akiknek szükségük van autóra? :D

2022. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pl azért kell autó, mert nem pesten dolgozik, nem megy oda se tömegköz, se céges járat. Szóval KELL az autó, létszükséglet😄
2022. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Hitel meg nem az autó miatt van, hanem életmentő eü beavatkozás miatt, amit nem fedez a tb🤡 ezt nem részletezném bővebben, de drága volt. És inkább van autónk meg kutyánk, mint gyerekünk amúgy is.

Mi sem akarunk, de ha akarnánk is full lecsórósodnánk😄

2022. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

#26

Dettó, én felvonatozok Pestre melóba + bkv, de a párom meg "lent" vidéken dolgozik, arrafele nincs használható tömegközlekedés. Boltba se tudnánk eljutni mert 5 után nincs busz. Meg neki kell a munkájához is.

Nyilván tök jó lenne ezen spórolni mert marha drága az autó fenntartása, de nem mindenki a nagykörúton belül lakik.

2022. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

#28 vagyok

Mégmielőtt: tudom hogy a kérdés budapestről szólt, de a munkához akkor is kellene autó, szóval ebből a szempontból szerintem mindegy hogy vidéken élünk.

2022. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
51%
#28 Az volt a kérdés, hogy Pesten kevés-e ennyi. Pesten meg értelemszerűen lehet BKV-zni és van 5 után is busz.
2022. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!