Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 350 ezer Budapesten már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 350 ezer Budapesten már túl kevés, hogy családot alapíthassak egy nővel?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 15:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#30

Lsd a 29-ben írt kiegészítésem - amit egyébként írtam is az eredeti válaszomban.

2022. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
350 nagyon kevés. Talán a duplájával már be lehetne gyereket vállalni.
2022. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
51%
60K benzin + 40k parkolas az boven hozna azt, hogy ne kelljen a vilag vegen laknod, ahol tomegkozlekedesnek nevezheto dolog soha nem is volt. De tovabbra is allitom, hogy a gyerekkerdes nem penz fuggvenye. Aki akar, annak lesz gyereke. Legfeljebb panaszkodik, hogy semmire nincs penze. Mert nala a gyerek a prioritas, a penz meg jo ha van.
2022. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

#33


Szerintem meg aki pénz nélkül vállal gyereket az emberkínzást követ el és büntetni kéne. Milyen jövője lesz annak a gyereknek, ha nélkülöznie kell, ha nem kaphatja meg a legjobbat (magántanárok, egyetem, stb.)? Cigányok remek példa erre, nem kéne követni. Én büntetném azt, aki nem rendelkezik akkora jövedelemmel, hogy *egyedül* fel tudjon nevelni gyereket. *Egyedül* hangsúlyozandó, mert válás gyakori ugye...

2022. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
91%

34

Egyrészt, attol, hogy elválok, a gyerek apjának vannak KÖTELESSÉGEI a KÖZÖS gyerek felé!!!!! Másrészt, valóban! Ha nincsenek meg a megfelelő anyagi feltételek, büntetném a gyerekvállalást! Egy négytagu család, most onnan indul, hogy 1M. És akkor elég mindenre! És ez nem sok pénz

2022. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mi felelőtlenek vagyunk, többek szerint, mert összesen havi 550 bevétel és tehermentes lakás mellett van 2 iskolás gyerekünk. Igaz, kutya fizioterápiára nem költünk, autónk nincsen, minden megoldunk biciklivel és BKV-vel...
2022. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Szép is lenne, ha 1M alatti keresettel nem lehetne gyereket vállalni :-D

Azért a nélkülözés és a magántanár/egyetem/ mindent adjunk meg a gyereknek között is van némi átmenet....

Azt támogatom maximálisan, hogy a gyerek tanuljon meg minden, de az nem csak a magántanár megfizethetőségén fog múlni. Nekem nem kellett 200ezres babakocsi, meg egy csomó felesleges cucc (igy is vettem sok felesleget), felnőtt a gyerek, egyetemre megy. Amúgy, nem, nem tudja értékelni a pénzt, fogalma sincs róla, és ez tudom az én hibám, mert soha nem tudtam azt mondani hogy nincs és be kellene osztani. Ebből nem azt kell leszűrni, hogy hisztikre mindent megvettem a boltban vagy ilyesmi - egyszerűen ezt látta, hogy bár nem éltünk nagy lábon és közel sincs még most sem milliós kereset, de mégis mindenre futotta. Egy kis "nélkülözés bizony jót tenne sok mai fiatalnak.

2022. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!