Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kéne ahhoz, hogy az óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kéne ahhoz, hogy az óriási igények, amik még a sziklaszilárd férfiak lelkét és összetöri elkezdjenek csökkenni normalizálódni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 12:53
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

#16


Elsősorban Magyarországról volt szó.

Lehet, hogy te a többi ország dúsgazdag üzletembereit is szívesen előnyben részesíted.

2022. máj. 29. 13:23
 22/40 anonim ***** válasza:
86%

Én is feltenném a kérdést, amit már itt más is megtett; neked miért nincs igényed magadtól/magad miatt minderre?


1. Ha nem tűnt volna fel, gazdasági szempontból elég sz*r országban élünk. Jelenleg azok is sz*pórolleren vannak, akik többet keresnek, mint az átlagbér. Neked miért nem alap, hogy arra kellene törekedni, hogy a fizetéssel egy emberhez méltó életét fenn tudj tartani? Jó minőségű ételek, normális ruha, ki tudd fizetni a lakhatást, legyen megtakarításod, tudd finanszírozni a hobbi, ha akarsz gyereket, akkor azt, utazást, kikapcsolódást stb. Ezt ma magyarországon kb akkor tudod megengedni magadnak, ha többet keresel át átlagfizunál. És igen, tudom, hogy nincsenek meg mindenkinek ugyanazok a lehetőségei, nem élek álomvilágban, de törekedni lehet a jobb felé.

2. Mint ahogy említettem a fizetések - költségek aránytalansága, a sz*r gazdasági és politikai szituáció lehetővé tették, hogy ma a csokosokon és az igazán tehetőseken kívül kevesen engedhetik meg magunknak a saját házat, lakást. Nyilván igényektől függ. Én pl 12 kerületben élek albiban, na itt épülő KICSIT lakások is lassan 100 milliós kategóriában vannak. Aki minimálisan is tájékozódik, és van esze, beláthatja, hogy fiatal egyedülálló emberektől elvárhatatlan a saját ingatlan. Persze tök jó ha van, senki sem szereti más zsebét tömni.

3. A mamahotel, hacsak nem valami nyomós indokból (pl betegség) létezik, valóban kizáró ok. Szerintem 20+osan az emberek nem anyukáékat szeretnék kerülgetni, vendégeskedik, meg csöndben szexelni. Ne anyuci főzzön, mosson rád, mert ez nem felnőtt élet. Én nem leszek senkinek sem a bejárónője.

4. Saját autó Budapesten? Kb fölösleges, de egyébként jól jön. 1 milla fölött már lehet normális használtat venni, erre ketten is össze lehet dobni a pénzt.

5. Neked nincs igényed utazni? Szórakozni, felfedezni a világot? Nekem ez kizáró ok lenne, mert én meg imádok menni. Nem támogatom a tömegturizmust, és azt sem, hogy egy hétvégére le kell ruccanni Párizsba mert olcsó jegy (környezetszennyezés!!!), de Európán belül tök olcsón és gyorsan tudsz közlekedni. Balatonon, vagy valami fullossabb szállodában is fizetsz annyit, mintha valamelyik európai városban eltöltenél pár napot. Csomó olyan távoli ország van, ahová csak a repjegy árát kell összespórolni, mert az élet ott olcsóbb mint itthon

2022. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
62%

Ne dőlj be az utolsónak!


Nekem van saját lakásom, autóm, diplomám és a magyar átlaghoz képest jól keresek, sportolok(küzdősport, edzés, futás), valamint hobbiból túrázok, zenélek és már főzni is megtanultam valamennyire. :)


35 múltam és 190 feletti a magasságom és el lehet velem beszélgetni bármiről, nagyon sok barátom van. Rendszeresen élek társasági életet. Megvan a saját egyedi stílusom, ami nem a nagy átlag.


Egy olyan nőt keresek akivel tudok hosszú távra tervezni, igényes magára ami alatt azt értem hogy sportos(nincs elhízva), ápolt, csinos. Ne vigye túlzásba a káros szenvedélyeket(alkohol, drog) Ne legyen még gyermeke valamint legyen meg a vonzalom és a közös érdeklődési körök.


Már kértem itt tanácsot a kinézetemet illetően, pozitív visszajelzéseket kaptam és érdeklődnek is utánam nők élőben, de nem olyanok sajnos akik a fenti elvárásaimnak megfelelnének. Elvált gyermekes és magukra igénytelen kövér vagy idős nők találnak meg általában. Így egyenlőre úgy döntöttem, hogy tovább próbálkozom, de nem fogom lejjebb adni, mivel ha én tudom ezeket nyújtani akkor én is elvárhatom cserébe a fentieket. Hülyíteni pedig senkit nem fogok és olyan nővel sem fogok kezdeni aki nem jön be külsőre, mert próbáltam már régebben és sosem lett jó vége.


Így azt tudom csak mondani hogy örülj neki hogy vannak igényeik a nőknek így neked is lehetnek. Akinek nincs igénye azt úgy hívják igénytelen és senki nem szeretne egy igénytelen emberrel kapcsolatban lenni.

2022. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
25%
Én is elvárom a nőtől akivel ismerkedem, hogy legyen egy saját lakása vagy legalább egy valamirevaló albérletben (nem bérelt szobában!) lakjon, legyen autója, és keressen legalább nettó 400-450.000 forint körül havonta. Ebbe nyilván belefér már évi egy külföldi út is, bár én inkább gyűjteni szeretem a pénzt és befektetni mint ilyenekre költeni, de néha elmegy. Az a nő aki ezt nem tudja megugrani, nagyon önállótlan, kitartott típus, nincsenek ambíciói, igénytelen, vagy buta és ezért nem keres többet. Sajnos ez van. Nekem egyenlő partner kell, nem egy kolonc a nyakamon aki még (nettó) 400 ezret sem keres és rajtam akar feljebb kapaszkodni, meg hozzám költözni mert szüleinél/közös albérletben lakik. Ha komolyra fordulnának a dolgok és házasodnánk, azt is csak külön házassági vagyonjogi szerződéssel. Nekem aztán senki nem viszi el azt amiért én dolgoztam meg, csak mert jól házasodott.
2022. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy a legtöbb nő sajnos nem felel meg ezeknek mert autója vagy önálló lakhatása nincs, vagy a 400k minimum alatt keres. Bár azt kihagytam, hogy kereshet akármennyit ha csak betolták valami jó fizető helyre a kapcsolatai miatt, nincs diplomája, vagy csak valami büfészakon (alapszakos magyar, történelem, szociológia, keleti nyelvek és kultúrák képzés meg ilyesmik) tehát nem értelmiségi akkor sem működne a kapcsolat. Tehát ez a 4 dolog biztosan kell. Akiknél nincs meg azok meg keressenek a saját kategóriájukban férfit.
2022. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
69%
Persze 25ös,mert az összes büfészakon tanul, és csak a kapcsolataival jut előre, bezzeg az összes férfi itt valami nagyon értelmiségi szakmában dolgozó nettó 500ezer+ fizetéssel, akiknek természetesen sosem voltak kapcsolataik és senki nem segített senkik. Na ne röhögtessük már ki egymást... Ha így lenne, nem sírna a sok incike az oldalon, hogy nettó 150nel miért nem állnak szóba vele a csajok
2022. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy #24-25 mond valamit, legalábbis abban a tekintetben, hogy mindenkinek csak azt szabadna elvárni, mint amennyit ő is nyújtani tud.

Nőknél jellemzően az anyagi elvárások messze nincsenek arányban az ő lehetőségeikkel.


És itt nem arról van szó, hogy én ezeket nem tudom megugrani (szerencsére bőven a magyar átlag felett vagyok ilyen téren). De finoman szólva is érdekes, amikor egy nő elvárja a két éjszakára fél milliós, 5*-os szállodát (természetesen a hapsi fizesse), miközben ő 2 hónap alatt keres annyi pénzt. Vagy a férfi 130M-ós lakása nem megfelelő, keressen másikat, ha vele komolyan tervez, de közben ő egy bérelt patkánylyukban lakik egy full idegen lakótárssal. De olyan csajt is láttam, aki fel volt háborodva, ha a hapsija nem lepte meg havi 100-200ezerért ajándékokkal, holott futotta volna rá (közben a csaj diplomás minimálbért keresett)...


Ehhez képest az, amikor egy finoman szólva molett csaj várja el a kockahasat már csak megmosolyogtató.

2022. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
88%
Amikor szőrös férfi a szőrtelen nőt, az nem? Ja nem, az nem.
2022. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre még jól bírom, most is van csajom. Majd szólok ha már nem megy, akkor változtatunk. Addig kitartás. ✌️
2022. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek egyéni elvárásai vannak, és mindenki szabadon választhat. Nincsenek óriási igények.
2022. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!