Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kéne ahhoz, hogy az óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kéne ahhoz, hogy az óriási igények, amik még a sziklaszilárd férfiak lelkét és összetöri elkezdjenek csökkenni normalizálódni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 12:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
36%

26:

Kár kiforgatni a szavaimat, és felháborodni a semmin. Ez csak azt mutatja mindent támadásnak élsz meg. Én csak annyit mondtam heteroszexuális férfiként miket várok el a leendő páromtól aki éppenséggel nő lesz. Ha meleg lennék akkor meg a férfitól várnám ugyanezt. Nem tudom az "összes férfi milyen nagyon értelmiségi szakon tanult", én annyit tudok nem büfészakon tanultam, mellesleg a szak tekintetében az ország legjobb egyetemén, külföldön is lehúztam pár félévet. Az meg tetszik, nem tetszik tény és való hogy a Pázmányon elvégezni a töri, szociológia, magyar meg egyéb büfé alapképzést és úgy villogni vele hogy "de én diplomás vagyok" vagy a BME-n lenyomni a vegyészmérnökit nagyon nem ugyanaz. Én az előbbieket nem érzem értelmiséginek, nyilván más kategória aki az adott területen PhD fokozatot szerez és például kutató szociológus, de a sokezer alapszakos történészről az országban azért van egy véleményem. Nem tudom mit csinálnak, hobbi műveltségnek jó de ilyen tumultusra biztos nincs igény belőlük a munkaerőpiacon. A lényeg, hogy ezek a nem túl piacképes, viszonylag könnyen megszerezhető diplomával rendelkezők nálam értelmiségiek. Meg azok sem akiket beültetett a családjuk, vagy valamelyik jó ismerősük egy jól fizető helyre ahol kb. semmit tesz egész nap, és 0 versenyképes tudása van. Mindegy, hogy nő vagy férfi, de én nőt keresek.


A másik felén sem tudom miért kell fennakadni, itt mindenki azt taglalta a korábbi hozzászólásokban, hogy a világ legtermészetesebb dolga, hogy az ember bizonyos kvalitásokkal (önállóság, ambíció,értelem) rendelkező párt keres, és az is hogyha valaki valamit tud nyújtani egy párkapcsolatban akkor cserébe ugyanezt elvárja, "nem ad lejjebb". Ha én tudok x összeget hozni a közösbe valaki meg százezrekkel kevesebbet akkor arra azt fogom mondani, hogy nem mert nem tudjuk ugyanazt nyújtani egymásnak, én aránytalanul többet teszek bele a közös beruházásokba, mondjuk ha új autót vagy új ingatlant veszünk mert nem várható el, hogy ő 400k-t sem megütő fizetéséből ugyanannyit tegyen bele, de ez hosszútávon konfliktusokhoz vezet mert sérül a mellérendeltség a kapcsolatban. Nem rosszindulatból mondom, de keressen olyat aki szintén 3-400 ezret keres és sokkal boldogabbak lesznek. Ne akarjon többet mint amit nyújtani tud. Ha valaki 500k+-os fizetésű, autóval, lakással rendelkező férfit keres akkor tudja ő is ugyanezt felmutatni, különben diszfunkcionális lesz a kapcsolat akkor is ha jóhiszemű, ha rosszhiszemű és eleve csak ki akarja használni a másik anyagi helyzetét akkor meg főleg messze kerülendő. De ha a párom eleve ugyanabban a fizetési kategóriában mozog akkor ez fel sem merül.

2022. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
73%
Ha meg az volt sértő, hogy a legtöbb nő nem felel meg az említett elvárásoknak akkor ez tény. A legtöbb férfi sem felelne meg. Evidens hogy nem keres mindenki 450k felett 25-30 között, akkor is ha itt gyk-n a felhasználók 100 százaléka az országos, vagy akár a budapesti átlag nettó kétszeresét keresi. De ha meg nem, akkor miért várja el a másiktól?
2022. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, úgy vannak vele, hogy "másért" cserébe. Tehát van, aki hasonlót keres, azt, amit ő is hoz, van, aki meg úgy van vele, hogy pont az ellenkezője legyen. Én viszem a pénzt, de ronda vagyok, te hozod az arcot, mert csóró vagy.
2022. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer valaki írta, és tök igaz, hogy de akkor a férfiak se várják el a nőktől, hogy havonta járjanak fodrászhoz, kozmetikushoz, körmöshöz, ilyen olyan ruhákban legyenek, tetőtől talpig sminkben csak hogy lehessen mutogatni őket. Mert ugye ezt sem támogatja anyagilag a ffi, csak elvárja, hogy a csaja fullos legyen és a fél fizetése arra menjen el, hogy a külsőségeket finanszírozza. De perszeeee tudooom, itt nem olyanok a ffiak, itt csak a lélek szépsége és az intelligencia számít
2022. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

#34


Azt is csak a nők várják el egymással való versengés során.

Nekünk fel se tűnik a kűlcsíny.

2022. máj. 29. 18:28
 36/40 anonim ***** válasza:
90%

35

Nem a lóf*szt nem! Kikent-kifent inszap*csák itán csorog a nyalatok egyfolytában

2022. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nekünk fel se tűnik a kűlcsíny."


🤣🤣🤣🤣🤣

2022. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
39%
34: “De akkor”? Mikor van az az akkor? ) Amúgy az meg az rég rossz ha valaki magától nem akar magától igényesen kinézni, hanem csak mert “a másik elvárja”. Amúgy ja amíg én igényesen nézek ki, addig elvárom, hogy a másik se legyen igénytelen. Nekem sem ingyen van a kondibérlet, a ruha, a fodrász, a wax, parfüm, meg a többi kozmetikum. De ha neki havonta rámegy a fél fizuja akkor valamit elég szarul csinálj. Azért ne hülyítsetek már, lehet meglepő de láttunk már nőt többen is, meg éltünk is velük kapcsolatban :D Azért egy átlagos nőnek távolról sem megy rá a fél fizu, és úgy is tud igényesen kinézni.
2022. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
83%

35, persze na ez volt a nap vicce, köszönjük 😅

Mintha nem ilyen agyatlanokkal lenne tele a topik, múltkor azon nyígott valamelyik eszes, hogy a csaja miért nem jár körmöshöz, szerinte olyan igénytelen. A másik IQ huszárnak meg nem tetszett, hogy a csajának pihés a háta.... Emellett még minden napra jut egy nő, aki azért szenved, mert a faszija nem bírja megemberelni magát és folyamat a nyála folyik minden kikent-kifent cicababára

2022. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, a nők nagy része párkapcsolatban van! Tehát akkor mégis van bőven férfi, aki tudja teljesiteni ezeket a "hatalmas" elvarasokat
2022. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!